Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Planowanie czas zacząć! :)

Smile Planowanie czas zacząć! :)

Cześć dziewczyny!

Nadszedł ten moment w moim życiu - w końcu jestem gotowa na macierzyństwo. Za miesiąc skończe 31 lat, więc już czas i pora. Łykam kwas foliowy i od dzisiaj także olej z wiesiołka. Na środę jestem umówiona kontrolnie do ginekologa, niech sprawdzi czy wszystko okej. Troszke się obawiam, bo 1,5 roku temu usuwałam polipa endometrialnego histeroskopowo i boję się, że może się okazać i znowu to cholerstwo wróciło (tfu tfu) - czy którejś z Was nawracały? Czy jeśli mam cykle ok 24 dniowe to możliwe jest wystąpienie dni płodnych zaraz po okresie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    Widzę że bardzo dobrze przygotowałaś się do ciąży, kwas foliowy to podstawa, je też brałam na kilka miesiecy przed planowaną ciążą łykałam folik, nawet mojemu partnerowi go wciskałam. A o olej z wiesiołka, czemu ma służyć?

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ivanka, zapraszamy do wątku Chcę zostać mamą w 2017 roku. Tam jest nas więcej z różnymi doświadczeniami.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    tak naprawdę temat ciąży, jest tak ważny, że warto wymieniać się swoimi doświadczeniami w każdym dostępnym miejscu, bo jak sie okazuje nie wszytskie kobiety są świadomymi przyszłymi mamami.

No tak, nie każda osoba planuję ciąże.
    ------------------------------------
    Krem na piersi
    Ostatnio edytowane przez anikasia ; 31-10-16 o 14:03

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ivanka Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!

Nadszedł ten moment w moim życiu - w końcu jestem gotowa na macierzyństwo. Za miesiąc skończe 31 lat, więc już czas i pora. Łykam kwas foliowy i od dzisiaj także olej z wiesiołka. Na środę jestem umówiona kontrolnie do ginekologa, niech sprawdzi czy wszystko okej. Troszke się obawiam, bo 1,5 roku temu usuwałam polipa endometrialnego histeroskopowo i boję się, że może się okazać i znowu to cholerstwo wróciło (tfu tfu) - czy którejś z Was nawracały? Czy jeśli mam cykle ok 24 dniowe to możliwe jest wystąpienie dni płodnych zaraz po okresie?
    im krótsze cykl, tym owulacja blizej menstruacji. Wejdż sobie na nasz kalkulator i oblicz dni płodne powodzenia!
    http://www.mjakmama24.pl/kalkulatory/dni-plodne/

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    no wiadomo nie wszyscy planują ciążę, ale dziewczyny które świadomie planują potomstwo kwas foliowy powinny łykać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Urządzam baby shower. Kupiłam już wiele dodatków ale nie wiem czy siostra ucieszy się z takiej niespodzianki
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 03-01-17 o 10:06

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    pamiętaj o kwasie foliowym, ja jak planowałam maluszka to zaczęłam już przed zajściem w ciążę przyjmować suplement folik mama

Najlepiej będzie robić monitoring cyklu, wtedy będzie dokładnie wiadomo, kiedy jest owulacja. Jeśli cykl jest krótki, to wg mnie jak najbardziej owulacja może być już ok. 10 dc, może nawet wcześniej. Jak planujesz ciążę, to może warto brać http://inofem.pl/ . Ma kwas foliowy, a przede wszystkim mio-inozytol, który właśnie pobudza owulację, reguluje cykl. Polecany jest dla kobiet starających się o dziecko.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów