Strona 96 z 543
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    ja odbieram swoje za 10 dni, też jestem ciekawa. Minion87 daj znaka jak i co z wynikami.

Kozaczek - bardzo dobry pomysł.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Utworzyłam dla nas tajną grupę na FB. Wbijajcie

https://m.facebook.com/groups/707428836089929?_rdr

Grupa jest tajna wiec nikt nie będzie widział naszych postów.

Ja dzisiaj miałam dzień grozy. Dostałam krwawienia i to takiego ze jak pojechalam do lekarza to cala podloga w gabinecie byla zakrwawiona. Masakra. Na szczęście z dzidzią ok. Ma juz prawie 4.5cm musze leżeć i nie przesadzać z forsowaniem się.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mrówka o kurde od czego to? Kosmowka sie odkleja? U mnie taki krwotok sie puścił w 10 chyba tygodniu jak sie nie mylę, ze zawału dostałam, brałam 2 tyg duphaston, ale juz odstawiony i póki co spokoj- oby taki był do końca

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Mrówka ale jak tajna to musisz Nas dodać Ty w wiadomości priv moze będziemy podsyłac ci linki do fejsa? I Nas dodasz?? Bo nie wiem jak to ogarnąć

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny!
    Jestem po badaniach. Z dzidzią wszystko w porządku, wszystkie narządy na miejscu (na chwilę obecną - nie wszystko było widać idealnie), zalążki kręgosłupa i żeberek już są Niestety, nie poznałam płci, bo lekarz uznał, że za mało widać, chociaż ja dostrzegłam coś między nóżkami. Zobaczymy za miesiąc Bardzo ruchliwy ten mój dzieć! Ciągle się poruszał, a serce biło mocno i rytmicznie. Mój M. zapytał: co to za łomot?! Lekarz i ja mieliśmy ubaw
    Aha! No i urodzę małego Pinokia! Nos ma strasznie długi! To chyba jakaś kumulacja wszystkich nosów w rodzinie Może uda mi się wkleić tu zdjęcie, to się uśmiejecie!
    Przezierność karkowa 1.22mm, czyli wszystko w normie Wyliczyliśmy, że termin porodu mam 2 dni wcześniej, czyli 10 czerwca, ale w karcie się już nie zmienia, więc nadal pozostajemy na 12 czerwca.
    Mój gin powiedział mi nawet ciekawostkę, o której nie miałam pojęcia. Płód siusia co pół godziny! Nie jest tego dużo na tym etapie, ale jednak można to zobaczyć na USG. Mi się nie udało

Niby to już 13 tydzień i 2 dzień ciąży, a ja nadal czuję się jak, za przeproszeniem, kupa... Mdłości, senność i humory mną targają, więc za wiele w domu nie robię, za co mi się obrywa, bo dziś mój M. nie miał czystych ubrań roboczych Dobrze, że teraz ma nocki, więc nikt się nie będzie czepiać o brak koszulki firmowej. Muszę jednak wszystko nadrobić, co mnie przeraża. Gary w zlewie stoją, pranie dalej w pralce od rana, podłogi nie były odkurzane od 3 dni... Masakra! Potrzebuję sprzątaczki

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja przez mdłości miałam tez bałagan ogarniałam niewiele, jak minęły siostra przyszła mi z pomocą, teraz już daję sobie radę. To chyba najgorsze początki ciąży jakie miałam masakra dobrze że to już 2 trymestr i wszystko za mną

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Zazdroszczę Ci Też już chciałabym mieć I trymestr za sobą, a tu jeszcze troszkę trzeba poczekać. U mnie w rodzinie wszystkie kobiety miały mdłości do połowy, a nawet i do końca 4 miesiąca, więc nastawiam się na kilka dodatkowych tygodni męki....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Aniss super cieszę sie kolejnym zdrowym dzieciaczkiem
    Nie przejmuj sie ubraniami mezowymi, powiedz zeby zajął sie tym sam,oprócz pracy Az tyle ma obowiązków?
    Moj sie tak w 1 ciąży rozbestwił... Dziecko zweryfikowało szybko jego dziwne wizje kobiety... poszłam do pracy i moment zaczął ogarniać! Dzisiaj odpoczywałam sobie po południu w sypialni, a mezus przespał sie po nocy i sprzątał sajgon lego w salonie! Poodkurzal, pościeral ;p nie chwaląc się

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Co do wymiotów, mojego taty siostra i nasza wspólna chrzestna miały calutką ciąże wymioty. Ciocia młoda i pamietam jak jeździła z młodszym w ciąży ciagle na kroplówki... nawet jak usypiali ją do cesarki musieli na boku, bo zaczęła wymiotować :/

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Kozaczek prawdopodobnie zmęczenie materiału po tych ostatnich eskapadach podczas wizyty mojej teściowej spowodowało właśnie taki krwotok.
    Najadłam się strachu co nie miara. Jeszcze mąż musiał odebrać syna ze żłobka a ja z kolegą z pracy jechałam do szpitala wiec ogólnie to było atrakcji sporo.

Dziewczyny wrzucajcie prośbę o dodanie, potem się sobie przedstawimy nazwisko z fb - nick z forum. Tak najlepiej.

Aniss super ze z dzidziusiem wszystko dobrze. Bardzo sie cieszę

Co do mdłości to ja juz chyba mam to za sobą bo od kilku dni czuje się zupełnie normalnie. Z reszta ta ciaza przy mojej pierwszej to naprawdę pikus. Z synem ledwo zylam. Pierwszy trymestr przespałam caly jak mis polarny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów