Strona 95 z 543
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Hej hej

Kozaczek i Aniss dziękuję za rady kosmetyczne. Na pewno sobie zapiszę!

Ja dzisiaj byłam na usg. Widziałam dzidziusia jaki cudowny widok. Prawie się wzruszylam ze znowu taka kruszynka u mnie mieszka. Wszystko w porządku z nią. I okazało się ze ciąża jest tydzień starsza niż myślałam więc termin wychodzi na 20 czerwiec niesamowite

2. dzieckozakupy.pl
    Hej Dziewczyny! Jestem nowa!
    Chyba jestem ciut ograniczona bo dopiero dzis znalazłam te forum i od razu postanowiłam napisać
    Mam 28l i w sumie to moja 2 ciąża (pierwszą poroniłam w 11tyg- zarodek się nie rozwijał). Teraz wszystko wskazuje na to, ze jest ok ale jutro wizyta u gin. Serduszko już słyszałam ale obawy będę miała chyba już do końca ciąży, a martwić się pewnie przestane jak dziecko będzie dorosłe i założy własną rodzinę
    Cudownie tu u Was, już myślałam, że jestem jakimś hipochondrykiem bo mam wszystkie objawy- mdłości, wymioty, brak apetytu, zgage, ból głowy, czasami bóle podbrzusza i senność. Ale dzieki Wam widze, że nie jestem jedyna.
    Wszystkim Wam życze zdrówka i spokoju bo to chyba jedyne co może nas uratować w tej cieżkiej drodze

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nurtuje mnie jedno- czy jak dzidzia na usg jest niezbyt ruchliwa to faktycznie może w tym czasie spać... bo moje dziecię nie chciało ruszyć rączkami, a pani dr nie chciała zbyt mocno uciskać mi brzuszka. Teraz to chyba cały czas już do końca swoich dni będę się martwić...
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka spało pewnie )) to chyba dobrze, przecież jak śpi i tak masz wszystkie zapisy serduszka itd. Wiesz co moj dzidziuś spał na usg i jeszcze tak komicznie, ze lekarz mamrotał pod nosem. Pewnie Wasze dzieciaki spały na usg czy leżały na plecach jakby... moje kompletnie odwrotnie. Jakby głowa w dół do mojego podłoża... odwrotowe po matce od początku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Witajcie Kochane
    Ze względu na to ze ma facebooku łatwiej się porozumieć i jest nas tam troszkę to zapraszam do grupy
    https://www.facebook.com/groups/238087683272104/

Są tam Majowe i Czerwcowe mamusie

O mnie
    He he a to dobre. Ja teraz popijam kakauko i nadrabiam was w czytaniu, aleście naprodukowały. Ja nie korzystam z FB, jakoś nie przepadam za nim oraz za zamieszczaniem informacji. Czy np. można na fb dołączyć do grupy by ta informacja wyświetlała się tylko dla mnie? Bo nie chcę informować wszystkich na FB wokół. Cenię prywatność.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Nasza grupa jest grupa zamkniętą i nikt spoza niej nie widzi co tam piszemy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Tak, ale ja nie chcę by ktoś kto odwiedzi mój profil widział że nalezę do takiej grupy - a tego nie umiem ustawić.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!

Za mną weekend w Krakowie - pojechaliśmy z mężem troche sie oderwać od obowiązkow domowych i było calkiem fajnie. Od dwóch dni czuje się o wiele lepiej, nawet mdłości o wiele mniejsze...mam nadzieję, że to poczatek dobrego samopoczucia

Super czytać, że na Waszych badaniach wszystko dobrze! ja jutro odbieram wyniki z tych dziwnych testów PAPPA...trzymajcie kciuki.

i witam wszystkie nowe Mamusie

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Moze zrobiłybyśmy swoją całkiem tylko z tego wątku grupę i jak dołączymy wszystkie zmienimy na tajną?
    Edit: tajna to wlasnie niewidoczna nigdzie, jedynie dla członków grupy i nigdzie sie nie wyświetla. Ze względu na stalkerke jaką miałam tutaj przenoslysmy sie z dziewczynami z lipcówek 2013 na grunt całkowicie zamknięty.
    Ostatnio edytowane przez Kozaczek ; 05-12-16 o 19:07 Powód: Zzz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów