Strona 93 z 543
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Napiszę co i jak.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Wiecie mi nie chodzi o przekolorowane zycie, ja mam kilkoro znajomych. Wakacje egzotyczne, zdjecia z facetami same pozowane, kazdy prezent wrzucany, a znam je dobrze i wiem, ze to ich własna bajka

Ja Mamaiginekolog lubię za to, ze duzo wyjaśnia takich problemów... przyjaciółka podesłała mi linka, jak poroniłam, tam znalazłam odpowiedz, ze nie musi to być moja wina....

Co do badań powodzenia- na pewno będzie dobrze. Famirabelka ja w pierwszej ciąży chodziłam na NFZ, opłacałam sobie jedynie u obecnego lekarza usg. Pierwsze usg miałam w szpitalu jak trafiłam z krwawieniem w 7tyf chyba, tak miałabym w 11-13 także ja nie widzę w tym nic złego. Pierwsze usg za wiele nie widać.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Chciałam dodać zdjęcie z telefonu, ale nie umiem
    Pokaże Wam z kompa jakie ja robiłam u fotografki w 1 ciąży, teraz nie robię wcale, ale sama muszę zacząć robic- szkoda mi kasy na sesje... muszę zeobic pokój dzieciom, kupic wózek i masę pierdół. Należy mi się, dzisiaj stwierdziłam to do męża. Uświadomiłam sobie, ze od maja 2015 wczoraj miałam PIERWSZĄ wolną sobotę. Ciagle niedosypialam, gonilam za kasą. Odkąd mam wolne jestem zmęczona sama sobą, tak szczerze... Za duzo wolnego, ale widzę ile moje starsze szczescie korzysta i jak promienieje, ze mama jest cały czas...
    Czasami zapominamy co ważne...

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-28 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny! Jak Wasze samopoczucia? U mnie dzisiaj był pierwszy dzień bez porannych wymiotow więc sukces. Jutro wracam do pracy i sie stresuje tym. Mam dość wymagająca pracę i szefostwo. Wiem, że po mojej nieobecności zarzucą mnie różnymi zadaniami. Na zwolnienie do końca ciąży planuje chyba iść w styczniu.
    Jeśli chodzi o teściów to moi teoretycznie najgorsi nie są ale wkurzają mnie ze swoimi "wioskowymi" poglądami. We wszystko się wtrącają. A ja mam taki charakter, że robię im ciągle na złość czyli po swojemu
    Pozdrawiam wszystkie mamusie
    P.S nie myslalyscie zeby przeciesc grupę na facebooka??

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny,

Sylwia zastanawiałam się nad tym. Może zrobię tak jak z dziewczynami z pierwszej ciąży. Tu pisalysmy a na fb mamy zamkniętą grupę gdzie wrzucałyśmy zdjęcia brzuszków, usg a potem maluszkow? Jak Wam odpowiada to założę dzisiaj grupę

Kurde laski powiem Wam ze zaczelam sie stresowac tymi badaniami jak Was tak poczytalam

Kozaczek też mam takich znajomych. Na fb sielanka a w zyciu prywatnym rozwodzą się, zdradzają itd. Masakra.
    Ja od tej cholernej soboty mam katar i gardło mnie boli wiec imbir z miodem na zmianę z mlekiem i czosnkiem pije i na szczęście już jest o wiele lepiej.
    Wczoraj wieczorem zostawiłam męża z małym i poszłam do kina. Robimy sobie takie wieczory od jakiegoś czasu zeby troche odpocząć od obowiązków domowych. Jak macie możliwość to polecam co prawda chciałabym iść z mężem ale mój Kapi nie bardzo chce wieczorami z kimkolwiek zostawać, no chyba ze jest to babcia ale jak na razie babcia jest 400km od nas wiec lipa.

Moje dziecię juz wstalo wiec czas na śniadanie miłego dnia laski.

Nie wiem jakie tego FB ostatnio nie trawie ... jestem też na jakiejś grupie fb ...ale jakoś tutaj fajniejszy atmosfera ...bardziej przyjazna ...

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Poprostu wygodniej zdjęcia byłoby dodawać na fb niż tu. Mi fb tylko do kontaktu ciazowego i rodzina służy. Teściowa mam 300 km odemnie jest kochana choć potrafi takie głupoty powiedzieć i humoru napsuc że szok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej mamuśki!
    Dzisiaj jadę na USG genetyczne. Trzymajcie kciuki!

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    Witajcie nowe Mamusie Gratuluje wszystkich dobrych wieści i trzymam kciuki za badania dziewczyny!

Samopoczucie troche lepsze, mdłości zdecydowanie się zmniejszyły, chciaż zle znoszę dłuższą jazdę autobusem. U mnie lato na całego wiec staram się spedzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu ale musze uważać na słońce bo tu jest szegolnie niebezpieczne.

Za 2 tygodnie przeprowadzam się i mam nadzieję że przed końcem roku wybiorę szpital. U mnie służba zdrowia wygląda trochę inaczej niż w Polsce, do tej pory chodziłam do lekarza ogolnego, a teraz bede chodzić do położnej do szpitala. Na początku stycznia bede miała już badania połówkowe

Wczoraj wyraźnie poczułam moje Maleństwo!!! Niesamowite uczucie. Do tej pory jak coś czułam w dole brzucha to nie miałam pewności czy to jelita czy nie, ale wczoraj to był taki trzepot, 3 raz pod rząd ... nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam )))))

Celulit - to jakaś masakra zawsze miałam skłonność, ale to co teraz jest..... Musze zrezygnować z białego pieczywa (zaczełam je jeść w pierwszym trymestrze bo pomagało na mdłości)

Też nie przepadam za moją teściową, ale własciwie nie wiem dlaczego. Parę razy chyba powiedziała za dużo a ja pamiętliwa jestem niestety. Poza tym ona się wciąż tak mizdży... co mi sie wydaje taką pokazówką nieszczerą. Często też nawija na swoje pozostałe synowe, stąd sądze że mi również obrabia tyłek Ale od samego początku zawsze mieszkaliśmy bardzo daleko od teściów wieć nie muszę się często denerwować hehe

Do tej pory ze 3 może cztery razy zdażyło mi się takie gorsze samopoczucie psychiczne, tzn bardzo obniżony nastroj, aż musialam sobie popłakać, ale jak by się tak zastanowić to konkretnego powodu nie było...

Pozdrawiam ciepło i życze dużo zdrówka i samych dobrych wyników!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hejka. Ja już po wizycie. Było przemiło, mąż też widział maleństwo. Wyniki OK więc się cieszymy no i na 60 procent dziewczynka... ale to potwierdzę na kolejnym usg.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów