Strona 91 z 543
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Eris współczuje i trzymam kciuki za zdrowie dobrze że z dzieckiem wszystko ok.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    ERIS wracaj szybciutko do zdrowia.

Ja mam 13 tyg i też walcze z mdłościami nadal a dzis pobudka o 4.19 i zero spania...

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Sylwia ja jestem na zwolnieniu do 08.12 a potem zobaczymy, oby juz tak został do konca ciazy, bo nie czuje sie na siłach na prace zbytnio. Gratulacje z okazji niedługiego ślubu!) tyle fajnych wydarzeń Cię czeka w 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Co do stresu on bardziej szkodzi dziecku niż nam. Realnie spojrzeć na to co nas martwi i obgadać to z ukochanym lub osoba co zrozumie po czym odpuścić sobie nie mamy na wszystko wpływu. W tym roku mojego syna podejrzewano o chorobę genetyczna na wizytę czekałam pół roku na wyniki badań miesiąc dwie noce nieprzespane na przemyślenia i odpuściłam. Teraz na polowkowym wyszło że córka może nie mieć połączenia żołądka z przelykiem przeczytałam spokojnie co medycyna na to obgadalam z mężem noc po badaniu zarwana i już nie myślę i tym. Będzie dobrze trzeba się cieszyć z cudownego czasu ciąży. Ja do końca roku będę pracować

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja jestem dzisiaj jakas nie do życia. Mąż śpi po nocce, a ja taka przygnębiona życiem. Nie wiem jakiś spadek formy, a mój 3,5 latek daje popalić, toż to żywy ogień, wlasnie wróciliśmy ze spaceru...

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Za mną totalnie nie przespana noc. Nie mogłam usnąć i tylko się przekręcałam na łóżku. Będę dzisiaj jak zombie a mam wizytę teściów.

Jak Wasze samopoczucie? Ja się czuje fatalnie gardło boli, katar mam. A wszystko przez to ze moja tesciowa (która nas odwiedziła zażyczyła sobie ponad dwugodzinny spacer. Zmarzlam jak rzadko kiedy no i są tego skutki. Męża też rozkłada. No i młody zaczyna chorować bo babcia stwierdziła ze panikuje i nic mu nie będzie. Ehh szkoda słów na tą kobietę.

Ja wczoraj czułam się idealnie. Żadnych objawów ciąży. Ale za to przedwczoraj jak kichnęłam to dostałam takiego skurczu macicy i takich boli że dopiero po kilku minutach mogłam się wyprostować. Az się przestraszyłam.

Miłego dnia Wam wszystkim życzę

Mrówka 17 ...olać tesciową ...jesteście chorzy niech dzisiaj da Wam spokój ... a co do tego kichania to podobnie miałam ... jak kichnelam to myślałam że mi jajniki się oderwaly od reszty ) trzymaj się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    miła12

O mnie
    czesc jestem z Krakowa i moge Ci polecic Pania Doktor do której chodze tez z polecenia-jesli chceswz opczywsicie-tyle że to prywatny gabinet ale lekarz super a ja jestem bardzo wymagajaca i chwile mi zajeło znalezienie takiego lekarz który bedzie mi odpwiadał

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Nie daj sobie tesciowej wejsc na glowe. Ja swoja wychowalam :-D a bylo ciezko ale teraz wie ze nie ma wtracania itp...a jak jej sie nie podoba to ona ma problem :-)

U mnie mdlosci itP. minely bezpowtotnie :-) i to z dwa tyg. Temu

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Oj dziewczyny moja tesciowa to ciężki przypadek. Nawet mój mąż jest tego zdania. Typowa mamusia miałam z nią wiele spięć po urodzeniu syna a teraz ze sobą rozmawiamy jak musimy. Dodam ze widzimy sie raz na pól roku bo pracuje za granicą. Ale przeżyłam. Kolejne nasze spotkanie w kwietniu. Bede zmuszona przeżyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów