Strona 90 z 543
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja tam kupiłam sukienkę rozm m choć przed ciąża miałam s, starczy do konca ciąży. Lubię lumpeksy wiele wyjątkowych ciuszków upolowalam ostatnio leginsy na polarze bo nie będą mnie obciskac.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Super, szkoda że mam taak mega daleko tylko przejechać na drugi koniec miasta do najbliższego lumpka więc to jest teraz wyprawa. No i dużo kupić nie mogę bo nie przydźwigam do domu.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Blanka witaj mamy ten sam termin porodu fajnie. Ja tez jestem w drugiej ciąży, mój maly w styczniu skończy 3 latka.

Co do zakupów to bylam w poniedziałek z koleżanką zeby wlasnie cos ciazowego kupic. Na razie jednak kupiłam sobie ciuchy w rozmiarze M, bo normalnie nosze S. W reseved maja zajebiste legginsy takie jakby jeansowe wiec mam juz w czym chodzić bo są świetnie. Wcale nie uwierają w brzuszek a mam juz spory. Co do kurtki to ja kupiłam pierwszą ciążową w h&m za 150zl. Fajna jest i teraz się idealnie przyda.

Ja mam nadal mdlosci popołudniami. Ostatnio bym zwymiotowala koleżance w aucie ale oczytała sie co pomaga na mdlosci i poratowala mnie cukierkami mietowymi i wodą. Faktycznie mega pomagają

Ja dzis zaczynam 11tc a prenatalne mam za 2tyg. Tez się martwię troche jak będzie. Ale jestem dobrej myśli.

Rno poszłam do piekarni i kupiłam sobie pyszne świeże bułeczki mmmmm a teraz juz powoli zaczynam miec spadek formy wiec zmęczenie wjeżdża i mdlosci.

Dzięki ...według mnie najgorszy w ciąży jest stres ...wyniki badań nie są do wiadomości otoczenia ... ja nigdy się o takie rzeczy nie pytam ... wg mnie to mało delikatne i już
    ...

O mnie
    Dlatego zaczęłam robić bieżnik na szydełku by nie myśleć, nie czytać i zająć czymś ręce Z dobrych wieści prawdopodobnie nie będę sama komunikacją miejską z przesiadkami jechać na prenatalne, bo zawiezie mnie mąż. Specjalnie wziął urlop na ten dzień. Cieszę się że nie jadę tam sama.

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-28 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Jak Wasze samopoczucia?? U mnie dzisiaj o niego lepiej!! i nawet na śniadanie wciągnęłam omleta
    Powiedzcie mi, czy Wy jeszcze chodzicie do pracy czy jesteście na zwolnieniu?
    Ja byłam półtorej tygodnia na zwolnieniu no i od poniedziałku wracam, myślę że od stycznia pójdę już na zwolnienie do końca ciąży ze względu na moją pracę. Poza tym przełożyliśmy z narzeczonym ślub. Miał być 21 kwietnia no ale będzie 17 lutego tak chyba będzie lepiej i dla mnie i dla dzidziusia bo nie będę w tak wysokiej ciąży na weselu Pozdrawiam wszystkie ciepło w ten mroźny, śnieżny dzień

Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczęta
    Właśnie sie zalogowałam, wczesniej tylko biernie czytałam.
    Mam 26 lat, i jestem w pierwszej ciąży.. oczywiście planowanej, udało się bardzo szybko bo w zasadzie przy 2 "podejściu".
    Jednak mam problem.. nie wiem czy dotyczy to wszystkich kobiet.. okropnie boje się badań genetycznych, które mam wyznaczone na wtorek. Oczywiście nie biorę pod uwagę usunięcia dziecka, nawet gdyby okazałoby się, że jest coś nie tak, ale strach tak mnie paraliżuje, ze nie potrafię na obecną chwilę cieszyć się ciążą.. tak bardzo chciałabym, żeby wszystko było dobrze. A jak u Was, jak radzicie sobie ze stresem żeby nie oszaleć..?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Normalnie, staram się codziennie powtarzać że wszsytko będzie dobrze. Nadal czekam na pierwsze usg, badania genetyczne mam w ten poniedziałek z rana. No i czeka mnie test PAPA - bo jestem po 35. Więc staram się myśleć pozytywnie, wiem że dzidzia jest tam gdzie być powinna - w kółko powtarzam sobie to jak mantrę. Też mi się udało za drugim podejściem. Czekam z utęsknieniem na pierwsze bicie serduszka. Czego tu się bać? Co ma być to będzie i nie masz na to wpływu. Co byś nie robiła, czy codziennie chodziłabyś prywatnie po lekarzach czy nie - to co ma być i tak się wydarzy.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Witajcie Jestem świeżo po usg prenatalnym - mieliśmy dziś,
    miałam to szczęście w nieszczęściu zobaczyć dzidzię tez w zeszłym tyg przed przyjęciem mnie do szpitala do wycięcia wyrostka. Potem jeszcze kontrolnie po operacji.
    Na szczęście operacja nie zaszkodziła dziecku i z dzidzią jest wszystko w porządku. Szwy coraz mniej ciągną, we wtorek idę na ściągniecie.
    I też zaczynam czuć pierwsze ruchy. Jeszcze nie można było określić płci ale to i tak dla nas nie ma znaczenia. Ważne żeby zdrowe.
    No i według tego ostatniego usg termin porodu przypadały na 10.06.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    a mdłości i mnie męczą mimo że jestem w 12 tyg, jakoś tylko dziś czuję się dobrze. Fajnie że mąż tez dostał zwolnienie na mnie z powodu wyrostka, bo nie wiem jak bym sobie poradziła bez niego teraz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów