Strona 89 z 543
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Witaj blanka
    Co do uczulenia można wypić wapno rozpuszczalne jeżeli zmieniłaś krem warto odstawić kropki można się pojawiać nawet na 3 dni po zetknięciu z alergenem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hejka dziewczyny! Nie ucichłam, nie zawsze mogę siedzieć na kompie u mnie jak na razie samopoczucie świetne, żadnych objawów ciążowych, żadnych mdłości. Wyniki jak wiecie wyszły mi super, w ten poniedziałek mam prenatalne oraz mam mieć zrobione usg (pierwsze usg na NFZ) - troszkę się stresuje. Miałam z mężem troszkę biegania, kupiliśmy już prezenty dla wszystkich na gwiazdkę bo chciałam uniknąć świątecznego tłumu w sklepach.

Dziwne Paulinka_89 że lekarka prywatnie mówi ci że badania prenatarne w 11 tc to za wcześnie. Ja szukają wolnego na NFZ miejsca ciągle wysłuchiwałam że muszę być w 11 tc bo między 11a 13 tc robią te badania. Więc tym bardziej mnie dziwi podejście twojej lekarki.

Oczywiście apetyt mam - nawet większy. Czasem czuję się zmęczona jak dłużej pochodzę, czego staram się unikać. Rozglądam się za ciuchami ciążowymi - ale ceny w centrach handlowych (H&M, C&A, sklep dla mam) są kosmiczne, nie ma nic tańszego niż 200 zł.

Dziś byłam w tk maxx ale nic nie znalazłam fajnego, może jak będę mieć więcej sił po poniedziałku to pojadę do lumpeksu.Może tam znajdę jakąś bluzkę. Na allegro nie ma nic ładnego eleganckiego do 50 zł. Z małym budżetem naprawdę bardzo ciężko coś kupić.

Mam nadzieję że zdrówko dopisuje wszystkim tutaj oraz witam nowo przybyłe
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Czasami to mnie strzela... ostatnio wszyscy mają świra na punkcie tych usg genetycznych ... denerwuje mnie jak to zaczyna być jedynym tematem rozmowy ... u mnie jeszcze za wcześnie ... a każdy wypytuje ...trzeba być mega nietaktownym ... ciągle te same pytania ...zwariuje ...

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Evimikko nie przejmuj się
    Ja byłam w 11 tyg i pare dni i tez było za wcześnie, bałam się, ze cos z moją Kropeczka, bo dostałam wtedy krwotoku... Ale lekarz wytłumaczył, ze po prostu nie robi się zanim dzidzia nie będzie miała 4,5 cm także to nic złego

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-28 zobacz kalendarz
    hej Dziewczyny!
    Nie było mnie dwa dni a tu tyle stron przybyło. Jak się czujecie? Ja się czuję masakrycznie. Mdłości wróciły ze zdwojoną siłą, poza tym totalny brak apetytu bo mi wszystko śmierdzi. Nie mogę otworzyć lodówki ani patrzeć na jedzenie. Macie jakieś rady jak sobie z tym poradzić?

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie,

Evimikko...nie przejmuj się, chociaz domyślam się jakie to denerwujące...ja powoli robie liste pytań zakazanych.

Famirabelka, ja też juz zaczełam się rozglądać za czyms wiekszym bo powoli się nie dopinam w spodniach, chociaz waga stoi w miejścu...ale te ceny i to chodzenie po tych sklepach...co sklep to przystanek na ławeczce.

Dziekuje Mamusiom-Kosmetyczka za wyczerpujące porady

Senior Member
    paolkus89

Mieszka w
    Bełchatów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Data
    27.12.2011
    Ale żywo się tu zrobiło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Witaj Blanka Oczywiście, że możesz dołączyć Zapraszamy!

Jeśli chodzi o USG między 11. a 14. tygodniem: dzidzia musi mieć 4,5cm, a jak wiadomo, każde dziecko rośnie swoim tempem. Ja jestem już w trakcie 13 tygodnia i badanie mam dopiero w poniedziałek Nie stresujcie się, gdy Wasi lekarze każą przyjść za tydzień lub dwa To normalne.
    Mnie też wkurzają już pytania o ciążę i dobre rady od rodziny. Kiedy narzekam na mdłości, każdy mówi mi, że sama chciałam dziecka, więc muszę przestać płakać i żyć dalej. Tylko że nikt nie jest w stanie mi podpowiedzieć, jak sobie z nimi radzić. Na szczęście odkryłam sposób: zawsze mam ze sobą gumy do żucia i wodę. Jeśli czuję, że zbliżają się mdłości, guma do pyska i woda małymi łykami Pomaga też wąchanie mydełka Dove ^^
    SylwiaDag: Ja mam pewien sposób na jedzenie. Przed solidniejszym posiłkiem zjadam jakąś przekąskę np. batonik musli albo krakersa. Zwłaszcza rano się to przydaje, bo po nocy jestem głodna jak wilk, ale nie jestem w stanie zrobić nic do żarcia, bo mdłości targają. Dlatego na szybko wcinam jakąś przekąskę, a potem lecę do kuchni zrobić wartościowe śniadanie i herbatę Akurat tyle czasu, by znów poczuć głoda Na zapachy reaguję podobnie, więc staram się oddychać ustami, a nie nosem.

Nie zastanawiałam się jeszcze nad kupnem ubrań ciążowych, ale chyba też muszę zacząć się rozglądać. W spodnie się nie mieszczę, a w spódnicach zimą chodzić nie mogę, bo już mnie zaczyna gardło boleć. Boję się, że kurtka też będzie do wymiany.... Już powoli zaczyna mnie cisnąć, gdy ubiorę coś grubszego pod spód...

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Wiem ze pytania sa denerwujace. Ale mowie Wam jacy sa ludzie denerwujacy ogolnie w miejscach publicznych. Wczoraj z jedna mama gadalam na placu zabaw w galerii handlowej. Obie mamy brzuszki plus dziecko w wozku...i np czekajac na winde ktora w koncu przyjedzie nikt nas nie przepusci wszyscy pchaja dupska do windy zwlaszcza mlodzi studenci a my nie mamy jak zjechac inaczej bo na ruchome schody nie wejdziemy z wozkami...i albo sie dopchamy albo czekamy na kolejna. A znaczek z pierwszenstwem na windzie jest dla tych "kulturalnych"niewidoczny...
    Troche nie do tematu ale musialam sie wyzalic :-)

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Witajcie kobietki

ewelina110389 - to normalne w naszym kraju. Po prostu już dawno się z tym pogodziłam.

EVIMIKKO - nie denerwuj się że każdy pyta o genetyczne i PAPA bo bo razem najczęściej połączone jest. Wiele kobiet swoje pierwsze maleństwo maja dopiero po 35 roku życia, a po tym wieku to już konieczność. Mało tego nie wiem czy wiesz, ale za granicą na NFZ takie badania są czymś naturalnym co każda kobieta powinna mieć. U nas się je tylko proponuje. A tam jest to standard.

Dziś na zakupy po lumpeksach nie idę - paprze okropnie deszcz i śnieg na przemian, okropna ciapa się zrobiła. U mnie rodzice też podpytują kiedy kolejne badania mam i mówię im daty, odnotowują sobie w kalendarzu, więc też przeżywają czy wszystko będzie ok. Ja czekam na prenatalne - mam w ten pn (5.12) i będę miała bardzo niespokojny weekend. Człowiek przeżywa, zwłaszcza że wtedy będę miała pierwsze usg (chodzę na NFZ, nie pracuję, nie mam zasiłku) . Wtedy dowiem się czy didzia jest tam gdzie być powinna, czy rośnie i czy bije jej serduszko.

Ja nie dopinam się już przeszło 3 tygodnie, biust skoczył o 2 rozmiary to żadna bluzka XS się w biuście nie zapina he he . Kurtkę mam zimową, luźniejszą, więc liczę że przechodzę całą zimę w niej. Kupiłam buty na płaskim, takie małe fajne kozaczki, oraz jedną bluzkę w tk maxx za grosze z sweterkiem na teraz. Legginsy ciążowe wersja czarne spodnie kupiłam na rynku (mają pas) i dałam za nie 80 zł więc następne kupię może po 5 jak już wiedzieć będę więcej. Tym razem wersję jeans. 80 zł to nie 299 jak w centrach handlowych.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów