Strona 87 z 543
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja czytam was na telefonie bardzo wygodne.
    W tym tygodniu kończę jazdy i idę do Worda na termin zdawania prawka.
    Ja poczułam dobrze malutka dopiero 16 tc choć to 3 ciąża i niby wcześniej można by. Teraz intensywnie kopie ma swoje godziny gdzie nonstop ja czuję a tak w ciągu dnia kilka razy kopie

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Co do rozmownosci lekarzy to niestety na NFZ to norma nawet lekarze sami to przyznają że to nie informacje wystarczające. Prenatalne polowkowe miałam w prywatnej klinice zupełnie nie spodziewałam się tak wysokiego poziomu informacji zainteresowania i jakości usg. W poprzednich ciążach robiłam w szpitalu ( też płatne) naprawdę to pikuś w stosunku do tych.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Aniss ja właśnie powiązana z kosmetologią i w pierwwszej ciązy od 4 tyg ciązy smarowałam się 3 razy dziennie, jakbym mogła, budzik bym nastawwiała :P haha
    Teraz wyluzowałam i smaruję się po kąpieli Bo właśnie nigdy celullitu nie miałam a ciąży...na nogach nawt obok kolan, tragedia!!!!
    Ale to taki hormonalny, masaż, peeling normalnie i po porodzie minie, spokojnie

Co do witamin słyszałam właśnie, że te kompleksowe wcale nie jest to takie dobre i wiele kobiet ma nasilone wymioty, mdłości.
    ja zjem te co mam i dha na pewno kupię, a takie zobaczę, bo naprawdę nie ma co sztucznych witamin nie pakować do rozpuku.

Ruchy....ja z Błażejem poczułam bardzo wcześnie, teraz tez coś powoli chyba też coś tam się rozpycha
    Często jak się nie ma brzucha, dzidzia ruchliwa i ma się wysoką percepcję dotyku czuć bardzo wcześnie

Co do aborcji oczywiście jestem przeciwna, każdy może mieć swoje zdanie, ale lepiej pene wadcy wcześniej zobaczyć i coś zaradzić, oczywiście
    Test Pappa z tego co wiem pic na wodę trochę to dla mnie taki los loterii, widziałam filmik jakie wwartości są wprowadzane, dla mnie to obliczanie statystyki, czytałam na penym fejsowym forum, że wiele kobiet źle wyszło i zadna z Nich nie urodziła dziecka chorego, zatem to takie często zbędne stresy, USG dobrze zrobione ma teraz takie możliwości, że widać wszysttko dobrze, poza tym połówkowe- anatomia jeśli jest prawwidłowo robione można wywnioskować co i jak...
    [/url

[/url]

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ja też często w telefonie podglądam wygodniej mi

Paulinka taaak dzidzia musi mieć 4,5cm około wtedy badają, to super, że widziałaś maluszka

Famirabelka coś ucichła i parę innych mam co mniej kojarzę, jak czytacie odezijcie się Laski :*
    I pamiętam młodą mamę 19letnią(mam nadzieję, że nie uraża Cię to, że piszę młoda mama) nie wiem czy udzielasz się, a nie kojarzę po Nicku :P

Mój dzidziol ma ponad 7cm <3
    Ogromny
    [/url

[/url]

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ogromny to moje 19 cm ma ;p

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Kasiuszka moje tez urośnie spoko hehe i tak jak na ten tydzień jest długi dzidziuś, jak wda się w rodziców będzie wysoki dzidziuś. Mój syn miał 58cm. Ciuszki te najmniejsze od razu szły w paczki, a w szpitalu kaftaniki te co mieli często za małe i krótkie rękawki hehe
    Ale też był gruby po prostu

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny

Aniss tak ja pisalam, że lekarz mi na prenatalnych powiedział, że na 90% czhlopczyk, ale ja ze srednim zaufaniem do tego podeszłam w koncu to dopiero 12tyg byl

Co do mało rozmownych lekarzy...to moja gin sprzed ciazy taka była...robila badanie, notowala...a ja tylko patrzylam i probowalam wyczytac w jej twarzy czy umieram czy jest ok:P dlatego jak dowiedzialam sie o maluszku to szybko zdecydowalam sie tez na innego lekarza. Chodze prywatnie i place sporo bo 160zł za wizyte, ale na brak inf nie narzekam.

Co do tych testow PAPPA to ja mialam pobrana krew do nich przy USG prenatalnym, ale gdybym mogla rozdzielic to badanie to tez bym ich nie robila. Tez sie naczytalam, że te statystyki tylko wpedzaja z traume, a my potrzebujemy przeciez spokoju Prywatnie za USG prenatalne z testem z krwi PAPPA i z nagraniem USG na plytke placilam 415zł (to dla zainteresowanych o koszty).

Jesli chodzi o wady u maluszkow, to nawet o tym nie mysle. Robie te badania, ale nie dopuszczam nawet mysli ze mogloby byc cos nie tak! i u was jest tak samo czy sie zdecydujecie badac czy nie to wszystkie bedziemy mialy sliczne zdrowe maluszki I Aniss zgadzam sie, ze temat troszke kontrowersyjny - kazdy ma prawo do wlasnej opinii - ale widac ze kazda z nas rownie mocno kocha swoja fasolke- inaczej by nas tu nie bylo na tym forum pewnie

Co do wagi, ja poki co nie przytylam, nawet schudlam z 1kg, ale to pewnie przez nudnosci. Za to wieczorami, chyba jak wiekszosc z nas mam duzo wiekszy brzuszek, tez sie zastanawiam czy to juz dzidzia czy tylko milion płynow ktore pochlaniam

Ostatnio mam mniej czasu na odpisywanie, ale czytam regularnie. Dzieki Wam czuje sie normalniejsza nie tylko mi się glebi milion pytan w glowie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Aniss i Kozaczek jak jesteście kosmetyczkami to może napiszecie kilka rad na dobrą pielęgnacje skóry w ciąży? Aniss ten drenaż limfatyczny (jeśli dobrze napisałam) to chyba w salonie się robi tak?

U mnie dobrze. Choć czasem też mi się wydaje, że czuje ruchy dzidziusia ale raczej nie. bo raz że mam trochę brzuszka więc nie sądzę a dwa że raczej chyba jeszcze za malutki jest. Mam w poniedziałek usg już nie mogę się doczekać.

A my w domu walczymy z ospą :/

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    mamuska_moniuszka ja nie praktykująca, jedynie makijażystka można powiedzieć sobotami, ale powiem tak od serca co wiem i uważam za właściwe, peeling bardzo delikatny- ale rzadko, bo skóra jest bardziej unaczyniona, więc taki delikatny, raz na tydzień, dwa. Ewentualnie szorstka myjka, rękawica- ja mam z tym problem, mojawyobraźnia widzi wszędzie czające się, namnażające bakterie
    Sama pielęgnacja uważam, że warto zaopatrzeć się w coś mocno nawilżającego o jak naturalniejszym składzie- im mniej tym lepiej w składzie, plus coś oleistego, ja w drugiej połowie ciąży stosowałam mieszankę olejku ze słodkich migdałów i olejku arganowego- kupowałam czyste 100%, wtedy masz pewność do do składu i można tymi olejkami wykonywać w późniejszym okresie masaż krocza
    Najogólniej ja stosowałam balsam dla ciężarnych nie pamiętam jaki rano, a wieczorem na początku olejek BABYDREAM z rossmanna dla brzuchatek- skład rewelacja, bio oil się chowa, a koszt 12 zł
    Poczytajcie! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...cji-ciala.html

Poza tym jeśli chodzi o same rozstępy polecam przede wszystkim picie dużej ilości wody oczywiście...Kolagen i elastyna tworzą się przez nawwadnianie również
    Co do twarzy zależy od cery, ale ja w ciąży staram się ograniczam ilość nakładanych produktów, tak profilaktycznie
    Nie wiem czy napisałam jasno i pomocnie- zasypiam prawie
    [/url

[/url]

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Moniuszka Żeby Ci coś doradzić o pielęgnacji twarzy, musiałabym znać Twój typ cery Jeśli znasz to podaj, a jeśli nie - przeprowadzę z Tobą wywiad i postaram się ocenić bez oglądania jej Ja mam cerę naczynkową, wrażliwą, miejscami przesuszającą się, więc moja pielęgnacja jest hardkorowa. Używam w sumie tylko 2 kremów. Na policzki (naczynka) stosuję krem z Tołpy (http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,76...nic-green.html), a na resztę twarzy (szczególnie te miejsca, które ulegają przesuszeniu) zwykła Nivea. Świetnie razem działają, więc jestem zadowolona
    Co do pielęgnacji ciała: stosuję peeling kawowy domowej roboty (kilka razy w tygodniu) z delikatnym masażem pod prysznicem (+ćwiczenie naczyń poprzez zmiany temperatury wody - raz cieplejsza, raz chłodniejsza woda). Masaż pobudza skórę, więc preparaty lepiej się wchłaniają Potem kremuję całe ciało kremem z firmy GERnetic. Nazwa kremu Synchro. Kosztował mnie bardzo dużo, bo aż 350zł (!) za 250ml, ale uznałam, że warto spróbować Jest to krem stosowany w gabinetach kosmetycznych do specjalistycznych zabiegów (http://lookgreat.pl/p/152614/701257/...ja-twarzy.html). Kosmetyczka, która prowadziła z nami zajęcia praktyczne z kosmetologii mówi, że stosowała je podczas 2 swoich ciąż i jest zadowolona Zaufałam, kupiłam, a efekty zobaczymy z czasem. Tańsza opcja to oliwka dla dzieci lub BioOil, jak dziewczyny już pisały
    Manualny drenaż limfatyczny można wykonać w domu. Podaję link, gdyby któraś chciała -> https://www.youtube.com/watch?v=3kHKXtX1DXw
    Polega on na przepychaniu zastałej limfy w kierunku węzłów chłonnych w pachwinach Tutaj jest mały błąd, bo zaczyna się od kostek w stronę ud do pachwin, a nie od ud, potem od kostek. Ale jeśli zmienicie kolejność - będzie dobrze I nie dodawajcie nic, by zachować poślizg, bo nie o to tu chodzi.
    P.S. Dodam, że taki masaż może wykonać mąż, narzeczony lub partner

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów