Strona 82 z 543
Pokaż wyniki od 811 do 820 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewelinko nie martw sie o maluszka z nim na pewno wszystko jest w porządku...ale lekarz faktycznie nie fajnie sie zachowuje...i szkoda, że Ci te prenatalne przepadły a mialas jakies wskazanie, żeby robic czy chcialas dla swojego spokoju?

Martussia gratulacje) to masz już poważnego i dużego człowieczka))) szkoda, że trafiłas na zastepstwo jakies...oby nastepna wizyta była bardziej dokładna!

Aniss podziwiam za przypływ sił pomimo mdłości...ja jestem tak wycieńczona ze tylko patrze jak by tu usiasc i odpoczac...nawet nie wiem od czego a od dziś mam nowy objaw - zawroty głowy. Nie wiem czy to normalne? czy któraś z Was też tak ma/miała?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Chcialam prenatalne dla swietego spokoju ale w sumie wierze ze dzidzia jest zdrowa :-) tylko ze mam juz skonczone rowne 13 tygodni a u lekarza bylam tylko raz.

Tez mam zawroty glowy ale teraz jakos rzadko jak wiecej jem tak mi sie wydaje :-)

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Miałam zawroty ale na samym początku ale szybko ustąpiły. Teraz nie miewam raczej szybko się męczę tylko.

O mnie
    To mnie uspokoilyscie) Ewelinko a na kiedy Ci przesuneli znow wizyte? myslisz ze to Twoj gin robi takie problemy?

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-28 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Mam do Was pytanie. Kiedy po raz pierwszy wzięłyście partnera na USG?
    Następna wizytę mam umową w grudniu, to będzie 13 tydzień i zastanawiam się czy mogę zabrać swojego narzeczonego, żeby również mógł popatrzeć na naszą fasolkę
    Oczywiście, nie mogę się doczekać kiedy już będzie wiadomo jaka jest płeć no ale z tym to jeszcze trochę

O mnie
    Hej Sylwia!) moj mąż chodzi ze mną do gin od pierwszej wizyty, ale dopiero na prenatalnych tydzień temu pozwoliłam mu uczestniczyć w badaniu nie wynikało to z niczego konkretnego oprócz tego, że dopóki nie zaczeli mnie badać przez brzuch czułabym sie skrępowana chyba...ale to chyba zależy indywidualnie od pary

Tydzień temu mężowi tak się spodobał widok dzidziusia, że już mi chyba samej nie pozwoli ale teraz ja też chce żeby był przy badaniach

A co do płci, to mi lekarz na prenatalnym powiedział, że na 90% chłopiec, ale nie wiem czy w 12tygodniu można wierzyć takim zapewnieniom

W poprzedniej ciąży to mój mąż był dopiero na tym badaniu w dwudziestym którymś tygodniu ...bo było 3 d ...na te normalne wizyty wchodzę sama ...mąż ogląda zdjęcia z usg i jest oki ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja dziś miałam usg przez brzuch na karcie 14 tydzień

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Minion87 Zobacz posta
    Hej Sylwia!) moj mąż chodzi ze mną do gin od pierwszej wizyty, ale dopiero na prenatalnych tydzień temu pozwoliłam mu uczestniczyć w badaniu nie wynikało to z niczego konkretnego oprócz tego, że dopóki nie zaczeli mnie badać przez brzuch czułabym sie skrępowana chyba...ale to chyba zależy indywidualnie od pary

Tydzień temu mężowi tak się spodobał widok dzidziusia, że już mi chyba samej nie pozwoli ale teraz ja też chce żeby był przy badaniach

A co do płci, to mi lekarz na prenatalnym powiedział, że na 90% chłopiec, ale nie wiem czy w 12tygodniu można wierzyć takim zapewnieniom
    Minion87 no właśnie niby mam mieć prenatalne w grudniu i zastanawiam się czy może iść ze mną, chciałabym i wiem że jemu też zależy. Zapomniałam spytać gina na ostatniej wizycie i tak się teraz zastanawiam. To moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia o takich rzeczach

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Martussia i jak maleństwo? Ja już naprawde nie mogę się doczekać kiedy będzie widać coś więcej
    A i jeszcze takie pytanie do Was, jakie witaminki zażywacie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów