Strona 79 z 543
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    olciaaak88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-21 zobacz kalendarz
    Paulinka_89 jesteście przykładem dla innych par, które starają się o dziecko, że warto walczyć

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Gratulacje Paulinko! Bardzo się ciesze razem z Wami))

Ja dziś mogę dołączyć do mam cierpiących na bezsenność...pobudka o 3.30 i tyle ze spania

Ewelinko trzymam jutro kciuki za prenatalne, daj znać jak było

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    dziekuje za trzymanie kciukow :-) juz mnie u lekarza prawie 6 tygodni nie bylo to tym bardziej sie stresuje

Tez bym chciala troche schudnac bo dzis juz nie moglam sie w spodnie dopiac narazie idzie w brzuch i w boczki wszystko...

Wlasnie mialam pytac PAulina czy beda blizniaki...ale widocznie tak mialo byc. Teraz juz bedzie tylko dobrze :-) a moze po jednym dzidziusiu przyjdzie nastepna dzidzia na swiat szybciej niz myslicie...;-)

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Współczuje Wam choróbska...oby szybko wszystko przeszło...
    Kozaczek za Twoje prenatalne też trzymam mocno kciuki) Wybaczcie, że tak na raty pisze, ale ciągle mnie coś rozprasza

Martussia na ból gardła ostatnio pomogło mi ssanie plasterka imbiru.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Minion dziękuje :*
    Ciagle wyświetla mi się reklama z takimi huśtawkami, bujaczkami dla dzieci- jeśli mogę cos doradzić... Nie kupujcie za drogich teraz mam chęć kupic tak mi się podobają! Ale Dla Błażeja dostałam od brata i bratowej ich córka uwielbiała bujać się w tym. Blazej natomiast jakby go gryzło w plecy, tak się darł :/ chyba taki charakterek, bo młodsza Brata mega spokojna, - tez przywieźli na strych do mnie, bo nie mają gdzie trzymać, a też nie chce leżeć w tym :/ ja nie wiem... kosze Mojżesza tak mi się podobają, echhh wymyślam!

Dziękuje wam za przyjecie powiedz cie mi czy wy tez macie czasem bóle brzucha jak na okres ?? czytałam że to normalne bo macica sie rozszerza we wtorek jedziemy na kolejna wizyte a w śode pierwsze prenatalne mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i w koncu powiemy dziadkom od strony meza że zostaną pradzidkami bo czekamy z ta wiadomościa bo chcemy być pewni ze wszystko bedzie dobrze bo pierwszy raz zostaną pradziadkami także napewno beda emocje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Witajcie mamusie

Miło mi Cie poznać, Paulinko Cieszę się Waszym szczęściem i gratuluję wytrwałości

Do zainteresowanych: nie dzwoniłam do ubezpieczyciela, bo uznaliśmy z moim M., że i tak nic już chyba z tego nie wyjdzie. Pieniędzy wystarczy, bo i większość rzeczy dla dziecka otrzymaliśmy od rodziny Ubranka, łóżeczko, fotelik itp. Wszystko już czeka na dzidzię ^^ Przeglądałam ciuszki i mam tego od groma (i na dziewczynkę i na chłopca), więc trochę wydatków mniej. Musimy kupić tylko wózek, bo każdy jeszcze używa

Wybaczcie, że nie odzywałam się w weekend, ale dostałam takiego speed'a, że posprzątałam całą kuchnię (nawet w szafkach!!). W niedzielę musiałam trochę zwolnić, bo poczułam plecy, ale ogólnie kuchnia lśni ^^ Pozbyłam się starych gratów. Na moje nieszczęście to tylko jedno pomieszczenie w domu, ale muszę zrobić generalne porządki przed wielkim brzuchem, więc zbieram energię. No i staram się zająć czymś myśli, bo za tydzień mam USG genetyczne i nie chcę jaja znieść do tego czasu. Bardzo się martwię...

Jeśli chodzi o sen... Śpię jak zabita po takiej sesji, ale i nudności są większe od wysiłku i stresu. Ciągle siedzę z miską na kolanach... Muszę dać radę.

Jeśli zaś chodzi o informowanie pradziadków: prosiłam moją mamę, by nie mówiła jeszcze swoim rodzicom, a moim dziadkom, bo uważałam, że wszystko jeszcze może się zdarzyć. I tak wyciekło Mama nie utrzymała tego w tajemnicy i dowiedzieli się tylko jeden dzień później :P

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Czesc mamusie

Witam Cie Paulinko gratuluje maluszka i życzę Ci wszystkiego najlepszego co do boli brzucha. Ja mam takie bole jak na okres ciągle w zasadzie. Do tego bol kręgosłupa i plamienie wiec nie przejmuj się czasem tak jest. Moja pierwsza ciąża tez tak wyglądała wiec jestem przyzwyczajona

Ja mam jutro wizytę i jestem ciekawa co tam u fasolinki.
    Wczoraj byliśmy z mężem i synem u znajomych. W końcu sie totalnie rozerwałam bo maja córkę w wieku mojego Kapiego. Dzieciaki sie pobawily razem a my posiedzieliśmy i bylo bardzo sympatycznie. Oczywiście na poczatku usłyszałam"ale się zaokrągliłaś" jeszcze czekam aż moja tesciowa i mama skomentują ze juz mam brzuszek. No ale w drugiej ciąży brzuszek szybciej widac.

Co do powiedzenia rodzinie. Ja zrobiłam test i wyslalam fotę siostrze. Napisałam zeby nie mówiła mamie bo chce sama powiedziec. Minęło pól godziny i dzwoni mama z pytaniem co tam słychać. Oczywiście juz wiedziala bo poznałam po glosie. Wiec tylko powiedziałam "po co pytasz skoro wiesz"

Miłego dnia laski

Mrówka to mnie uspokoiłaś ja plamień zadnych nie mam tylko własnie czasem ten ból jak na okres i dzis doszedł ból pleców a dokładnie lędźwi ale u mnie z kregosłupem to normalne bo mam własnie prolemy z kregosłupem zazwyczaj na zmiane pogody a u nas dziś sypło sniegiem wiec to chyba od tego hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów