Strona 76 z 543
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewelinko to naprawde super!!!))) Troszke Ci nawet zazdroszczę. Wyczekuje tego momentu z niecierpliwością, bo nigdy nie czułam jeszcze czegoś takiego jakiś mały rozrabiak Ci tam rośnie))))

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    U mnie dziś minął kolejny dzień pełen nudności i snu

Dziewczyny wózki super! ja jeszcze nie na tym etapie)) też czekam z utęsknieniem na inf czy to chłopczyk czy dziewczynka, ale to chyba jeszcze troszke czasu
    Te mamy, które mają już pociechy, w którym tygodniu poznałyście płeć?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja znalam juz plec w 15 tc i pozniej juz tylko potwierdzala sie wersja ze to chlopczyk :-) a ruchy w 1 szej ciazy czulam od 16 tc.

Jak po rodzenstwie przejmie charakter to faktycznie bedzie rozrabiaka :-D

A mi w koncu minely mdlosci i zmeczenie i jak teraz jest cudownie w koncu wrocilam do zywych :-)

O mnie
    Ale Ci dobrze)) licze na to, że i u mnie to już ostatnie takie dni))

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Ewelina z ruchami to możliwe. Ja w pierwszej ciąży poczułam w 12tc. Lekarz mi wmawiał ze to jelita ale tego sie nie da z niczym pomylić jak ta mala rybka sie dobija teraz jestem ciekawa kiedy poczuje bo wtedy byłam 6kg lżejsza ale uczucie świetne.

Co do płci to chyba 15-16tc. Ale kurka nie pamiętam. Jutro sprawdzę aż z ciekawości w książeczce.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja wiedzialam na badaniu połówkowym w 20 tyg i potem za każdym razem mi lekarz potwierdzał. A ruchy chyba dopiero w 18 tc czulam.

U nas syn ma ospe więc tydzień siedzę w domu :/

Z książek jeszcze polecam: urodzić razem i naturalnie oraz z serii o ktorej jedna mama pisala- najszczesliwsze niemowlę w okolicy. Tylko czytać przed porodem albo krótko po bo pisze o dziecku do 3 mies życia

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Marchew o super skąd jesteś? Szybko poszłaś na l4? Ja mam najlepsza kiero na świecie, wiec od razu poinformowałam i mnie wygoniła na l4 jak okazało Sie, ze zarodek zagbiezdzony, ,ciąża na 100%

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja jutro, a właściwie dzisiaj muszę wstać przed 8, bo malowanie Andrzejkowe w domu, na szczescie 3 osoby, to szybko minie...

Macie jakiś fajny serial godny polecenia oprócz polskich do obejrzenia? Z wątkiem miłosnym najlepiej

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Tez slyszalam ze ksiazka urodzic "razem i naturalnie jest swietna" Dobrze przygotowuje do porodu wiec musze sobie ja sprawic mimo ze wiem co mnie czeka...

Co do seriali to ja niestety nic nie poradze bo moj syn sie gapi ost.non stop w tv jak zaczarowany wiec nie czesto go wlaczam.

Dziewczyny z Wroclawia...na to pytanie troche moze za wczesnie..ale wiecie juz w ktorym szpitalu bedziecie rodzic?

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Kozaczek jestem spod Wrocławia. Też mam spoko kiero i również sama zasugerowała, czy nie bezpieczniej będzie iść na L4 zamiast wracać do pracy. Byłam akurat na 1,5 miesięcznym L4 gdy się dowiedziałam o ciąży. Tak się złożyło, że już nie wróciłam po nim do pracy. Większy problem miałam z lekarzem, który mi wypisze zwolnienie w 5 tygodniu ciąży, niż z koleżankami w pracy. Ostatnio miałam telefon z pracy z pytaniem czy biorę dłuższy czy krótszy macierzyński, bo podpisują na ten okres umowę na zastępstwo z nową dziewczyną. Miło, bo przynajmniej wiem, że jakby co, to mam gdzie wracać. A taki spokój w ciąży jest nieoceniony.

Ewelina ja być może będę rodziła we Wrocławiu. Stanę na głowie aby mieć zaplanowaną cesarkę. Wskazania ku temu są więc jak przyjdzie czas będę to planować z lekarzem. Myślałam o szpitalu na Borowskiej. Znasz może opinie z pierwszej ręki gdzie się "dobrze" rodzi?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów