Strona 7 z 543
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Aha i link nie działa

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Jak wam weekend mija dziewczyny? U mnie dzisiaj mija tydzień odkąd pojawiły się 2 kreseczki na teście Oby cała ciąża tak szybko zleciała.

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    No wlasnie, jak tam dziewczyny?

Byłam dziś na pierwszych urodzinach chrzesnicy i o mało nie zaliczyłam wpadki z deserem z alko. Udało mi się wszystko utrzymać w tajemnicy i zjeść tylko troszeczkę. A zależało mi na tym by nie mówić o ciąży bo moja brata to niezła plotkara i nie chce by w pracy dowiedzieli się przed tym aż zdobędę zwolnienie
    I kolejny dzień minął a tu już 6 tydzień idzie

O mnie
    Czy Wy też macie takie popierdzielone sny? No jak rano wstaje to sama dziwie się ze mój mózg może takie rzeczy wymyslac;D

Hejo kobitki Ja dziś wolne bo wczoraj błam 11 godzin w pracy :/ W sobotę z mężem córką kuzynką i jej narzeczonym wybraliśmy się do kina na Sekretne Życie Zwierzaków Domowych - super bajka Się naśmialiśmy i to najlepsze, że 4 osoby dorosłe z jednym dzieckiem do kina pojechały hehehe Później skoczyliśmy na kręgle i bilard a moje ciało przeżywa szok - zakwasy pachwinach i prawa ręka pada hahaha... Dziś byłam z małą u lekarza bo przecież przedszkole się zaczęło jesień pogoda i już kaszel, na szczęście tylko inhalacje i syrop bo osłuchowo na razie ok... Kobitki czy tylko mi hormony buzują ? Normalnie bym wszystkich w około pozabijała nerwy mnie noszą dre się o byle co i wkurzam, męża utłuke normalnie za niedługo hahaha w pracy coraz gorzej... jak ukucne na chwilę żeby np. nałożyć ziemniaki klientowi i się podniosę to mnie brzuch boli taki skurcz się robi że przez parę chwilę ruszyć się nie mogę... za tydzień w środę wizyta i sama zastanawiam się czy brać zwolnienie czy dalej pracować... jeśli nikogo nie znajdą przez ten czas na moje miejsce, to będę dalej pracować, najwyżej wezmę L4 i w sumie w każdej chwili będę mogła iść... nie chcę ich zostawiać na lodzie bo to sklep mojej ciotki ale dla sprostowania nie dostałam się przez znajomości i nie mam fory heh pracuję normalnie jak każdy tylko teraz troszkę się oszczędzam... a jak Wam minął weekend ? Jak się czujecie ? Aguska weź może Ty zobacz co z tą galerią załóż nową czy jakoś bo widze, że już dłużej na tym forum operujesz... a co do snów to coś mi się tam śni ale nic konkretnego i dziwnego Buziaki :*

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    Hej a ja jak do tej pory nie mam żadnych objawów ciąży, poza częstszymi wizytami w łazience, chociaż już teraz jakby mniej chodzę do wc;p U mnie już 4 dzień 6 tygodnia. Dzisiaj po południu wizyta u lekarza. Cały czas myślę czy będzie widać serduszko i czy od razu założy mi kartę ciąży. Eh.. no nie mogę doczekać się tej wizyty!

Member
    mabr

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-02 zobacz kalendarz
    A co sądzicie o USG dopochwowym? Czy ono szkodzi dziecku? Właśnie się naczytałam o poronieniach z tego powodu i teraz boję się iść do lekarza...;/ może lepiej poczekać do 8 tc?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Najprawdopodobniej 8tc i tak będziesz miała robione usg dopochwowe. To normalne i bzdurą jest poronienie z tego powodu. Równie dobrze mogłabyś poronić podczas seksu bo przecież też jest dopochwowy;D

U nas weekend minął szybciutko. Byliśmy u rodzinki mojego narzeczonego ale jakoś nie chcę mówić o ciąży, czy to normalne? Chce poczekać aż do wizyty u położnej którą mam jutro nie wiem czemu ale się boje troszkę.... ciągle myślę, żeby z dzidzią było wszystko w jak najlepszym porządku. Ciężko jest nie mając blisko rodziny i przyjaciół. Yhhh życie na emigracji. Sorki dziewczyny ale chyba dzisiaj mam doła. A jak tam u lekarza mabr i Sonia91?

Junior Member
    Sonka91

O mnie
    U mnie lipa. Lekarz powiedział, że mam iść do gina, który mi powie który to tydzien.. jakbym sama nie wiedziała :/ No i oznajmił, że do 12 tygodnia mam się nie przyzwyczajać i dopiero po tym czasie mam do niego przyjść to zrobimy badania krwi itp. Więc niestety jedyne co mnie ratuje to cierpliwość. Jutro już 6 tydzień się u mnie zaczyna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów