Strona 65 z 543
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Aniss
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ale zbieg okoliczności U mnie jest pewien problem, bo podałam przybliżony dzień ostatniej miesiączki, bo akurat we wrześniu nie zapisałam w kalendarzu, a potem dzidzia mnie zaskoczyła Zawsze miałam regularne miesiączki, które pojawiały się zawsze pomiędzy 1. a 10. dniem każdego miesiąca. 21. października byłam na badaniu i według USG byłam wtedy w 6 tygodniu i 6 dniu ciąży. Wczoraj byłam u ginekologa i obliczył mi, że jestem w 11 tygodniu. Albo ja nie umiem liczyć, albo mój gin ^^ Ale mniejsza o to Dziękuję za ciepłe powitanie i mam nadzieję na dłuższą znajomość

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Aniss na pewno będzie dłuższa) ja miałam USG 27.10 i wyszło, że jestem w 7 tygodniu i dniu ciąży więc idziemy łeb w łeb) A jak się czujesz? mnie męczą ciągle takie nudności, że tylko się snuje po domu jak duch - chociaż to już 12 tydzień ...

Ewelina110389 aż się smutno robi jak się czyta coś takiego, a takich ludzi niestety coraz więcej( (mam na myśli Twojego pracodawcę) .... Liczą chyba na to, że jak kobieta w ciąży to nie będzie miała siły i ochoty walczyć o swoje...nie martw się i napisz jak się to rozwiąże....I jak się czujesz? Dajesz rade z jednym maluszkiem i drugim w drodze?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    EVIMIKKO studiowałas w Rzeszowie, czy po prostu dziewczyny z moich okolic w Twoich??

Witam kolejne nowe mamusie bardzo miło Was czytac
    Sama pamietam jak miałam dylematy w pierwszej ciąży i wpadłam na taki wątek to naprawdę super sprawa. Wysyłanie sobie mmsow i relacje z porodów ja z moja lipcowa grupą mam z 2013 roku mam nadal kontakt i w tajnej grupie na fejsie ciagle mamy jakies tematy i tez kilka z mam jest obecnie w ciąży ta moja grupa to najlepsze babeczki z neta jakie znam, prawie druga rodzina i maz nawet wie kto jest kto itd

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Co do pracodawców to az sie wierzyć nie chce, ze takie rzeczy sie zdarzają...
    Osoba z bliskich znajomych, 'awet 2 pracowały na zlecenie i jak dowiedziały sie o ciąży pokombinowaly z zatrudnieniem u znajomego... 3 'miesiące i l4, kasa jakas była i pózniej oczywiscie wyższe macierzyńskie, ale to trzeba miec tez pieniążki zainwestować w te składki pare miesięcy... Dobrze jest, ze ten 1000zl jest i 500.

Kozaczek ...w Lublinie akurat

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Trzeba niestety w tym kraju kombinowac bo inaczej mozna zostac z niczym. Moj mąż ma dzialalnosc gosp. Gdybym wiedziala ze mnie wyleja to by mnie u siebie na zatrudnil. Teraz to juz za pozno chyba...

Minion czuje sie fatalnie mdlosci wymioty mimo ze dzis zaczal sie 13 tydzien.Przelezalabym caly dzien ale przy dziecku jeszcze 2,5letnim sie nie da bo to mala torpeda :-D czekamy na miejsce w przedszkolu bo oczywiscie nie ma dla niego miejsca ...i wtedy i on nie bedzie sie nudzil z matka ktora sie zrobila leniwa i ja odsapne :-)

Takze dziewczyny spodziewajacej sie pierwszej dzidzi odpoczywajcie poki mozecie :-)

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Kozaczek masz racje) uczucie, że możesz pogadać z kims kto właśnie przeżywa to samo, boi się tego samego i nie "patrzy" na Ciebie jak na skończoną wariatkę jest bezcenne Zwłaszcza jeśli - tak jak w moim przypadku - nie ma się nikogo takiego w najbliższym otoczeniu Jak to dobrze, że tu trafiłam

Ewelina110389 teraz niestety już za późno ZUS i tak by uznał "pozorność umowy". Byłam niestety pare razy świadkiem w takich sprawach. No, ale skąd miałaś wiedzieć, że Twój pracodawca okaże się pozbawiony sumienia? I jak tu komuś ufać....Co do lenistwa to nawet mi nie mów....dobrze, że mój mąż posiadł w końcu "tajemną" wiedzę na temat obsługi pralki i zmywarki, bo inaczej to byśmy chyba brudem zarośli
    Zarówno Ty i inne Mamusie oczekujące kolejnego bobaska jesteście dla mnie bohaterkami, że to ogarniacie))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Ruda_mama

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-30 zobacz kalendarz
    Data
    2017-06-30
    Cześć Dziewczyny,
    melduje się kolejna przyszła mamusia
    Jestem świeżo po 30-stce. Termin porodu mam na 30.06.2017.
    zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań. Jestem w ciąży bliźniaczej.
    Pierwsza wizyta u ginekologa: 08.11.2016.

To tyle tytułem wstępu.
    Nie znoszę ciąży najlepiej: mdłości, wymioty, brak sił na cokolwiek. Mam nadzieję, że to niedługo minie.
    Możecie mi polecić jakaś dobrą książkę dla przyszłych mam?

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Dobra książka jak dla mnie dużo mi pomogła to " język niemowląt " niepamiętam niestety autorki

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Tak czytając wychodzi że w razie upadłości pracodawcy i rozwiązania z tego powodu umowy z pracownicą w ciąży, dostanie ona zasiłek z ZUS do dnia porodu i po urodzeniu dziecka. Szef powinien przesłać w tym celu dokumenty do odpowiedniego oddziału. Wówczas pracownica będąca w ciąży, z którą rozwiązano stosunek pracy wskutek ogłoszenia upadłości lub likwidacji firmy, gdy urodzi dziecko już po ustaniu zatrudnienia, ma prawo do zasiłku macierzyńskiego.I tak naprawdę to w tej chwili jest najważniejsze że będziesz miała zabezpieczenie i nie zostaniesz bez środków.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów