Strona 60 z 543
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    Karola_28

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Przed ciążą ćwiczyłam 3-4 razy w tygodniu i aktywność dodawała mi energii. Może jak wrócę do ćwiczeń, dotlenie się to będzie lepiej. Póki co czuje się jakby mi brakowało tlenu...
    Lekarz zabronił mi ćwiczyć w pierwszym trymestrze,, tylko spacery. A Wy przyszłe mamusie jesteście aktywne?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Udało mi się Was nadrobić
    Z tego wszystkiego nie pamiętam o wszystkich tematach które poruszałyście.
    Co do badan prenatalnych ja będę robic test PAPPA. Mam prywatną opiekę medyczną z firmy i tam bezwzględnie wysyłają na prenatalne. Jak dla mnie ok. Dodatkowych badan nigdy za wiele.
    Co do porodu. Syna rodziłam przez cc i jestem z bardzo zadowolona. Generalnie nie nastawialam sie na cesarkę ale ze sytuacja wymagała ratowania zycia małemu w 36tc to nie bylo innego wyjścia. Po cc czułam sie świetnie chociaż wiadomo pierwszy dzień jest dosc trudny z uwagi na znieczulenie i leki. Ale nie miałam żadnego problemu zeby po cc funkcjonować i bardzo sobie chwale.
    Co do samopoczucia to u mnie bywa różnie ale ogólnie jest bardzo dobrze co mnie lekko martwi z synem bylam nieprzytomna przez pierwsze 3 miesiące a tu tylko 2 tygodnie bolaly mnie piersi i miałam mdłości. Teraz piersi są tylko większe ale ani nie bolą ani nie są nabrzmiałe. Troche mnie to martwi. We wtorek widziałam dzidziusia na usg i bylo wszystko ok. Kolejna wizyta 13 grudnia. Nie wiem jak ja wytrzymam bo najchętniej badalabym sie codziennie
    Ja mam l4 od 5 tygodnia. Miałam plemienia wiec dostaje luteine i duphaston dwa razy na dobę.
    Co do tabsow to biorę Pregna DHA.
    Szef zareagowal mega pozytywnie na informacje o ciąży i kazał mi juz nie wracać z uwagi na charakter pracy (jestem managerem), a wiadomo ze praca stresująca i wymagająca.
    Jestem z Poznania. Przynajmniej na razie, za kilka tygodni czeka mnie wyprowadzka do Wawy bo mąż zmienia prace.
    Mam nadzieje ze wszystkie czujecie się dobrze

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ale masz wyrozumiałego szefa. Mój 12 września 15 minut (tego roku) przed końcem pracy powiedział że nie przedłuży mi umowy. Szkoda, bo różnica dwóch dni Ja swoją ciążę liczę od OM 14 września tego roku. To się nazywa szczęście do pracy i do szefów. Po urodzeniu będę szukać 9 pracy. Mam 10 lat doświadczenia w zawodzie. Powód nie przedłużenia umowy po raz kolejny - wypłata wynagrodzenia (szefu nie chce mi płacić pensji, bo chce bym pracowała za darmo), która mi się należy,zawsze mam tą samą historię.

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Już wiem że nie mając usg a będąc za 9 tc jestem bardzo nieodpowiedzialna i będę bardzo nieodpowiedzialną według ludzi matką. Bo jak to jest nie wiedzieć do 3 miesiąca? Cóż raczej nieodpowiedzialny to jest NFZ który nie pozwala robić wcześniej lekarzom usg.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 19-11-16 o 13:50
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Famirabelka naprawde się nie przejmuj tym co mówią. Stres ci niczym nie pomoże...jak bylam u lekarza na wizycie to zrobil mi usg ale tak mi sie sikac chciało ze o nic nie zapytałam i nie wiem czy serduszko było...chyba duży pęcherzyk był.

U mnie jak do tej pory było wszystko w porządku aż się zaczęłam zastanawiać czy na pewno jestem w ciąży bo nic mi nie ma. A dzisiaj tak mi niedobrze od rana i jeszcze mnie przeczyszcza. Jest możliwe żeby w 9 tygodniu mnie mdłości naszły?
    Ostatnio edytowane przez mamuska_moniuszka ; 19-11-16 o 15:40

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Ja bym chciała by cycki nie były tak tkliwe - syn się tuli mnie boli, stanik boli. Ogólnie czuje się duża i okrągła bardzo ale spodnie ciążowe są za duże!

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Famirabelka ja na Twoim miejscu powiedziałbym ze ostatnia miesiaczka byla wczesniej i nie lialabys teraz problemu bo musialby Ci przedluzyc umowe do dnia porodu potem roczny macierzynski Jak on byl taki w stosunku do Ciebie ...Ale to juz po fafakcie

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    A propo aktywnosci fizycznej to ja tez po lepiej sie czuje jestem bardziej dotleniona .Biegam 2-3 razy w tygodniu oprocz tego spacer i na yt cwiczenia glownie na uda posladki i brzuch. Ale tez ruch mi wzmaga apetyt niestety

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    W sumie to chyba zależy od lekarza czy zrobi usg potwierdzające ciąże, bo mi własnie zrobił w 8 tygodniu by sprawdzić czy wszystko ok dokładnie wytłumaczył co i jak Kurcze niektórzy pracodawcy to świnie jednak moim zdaniem do wina rządzących skoro jest ochrona życia od poczęcia to czemu nie ma ochrony przed takimi pracodawcami i mają prawo zwolnic z pracy... zero człowieczeństwa. Mój szef wiedział że jestem w ciąży od 5 tygodnia bo strasznie źle się czułam wiec poszłam na urlop, potem już na l4, ponieważ w pracy szkodliwe warunki i nie mogłam pracować Famirabelko głowa do góry ja nim usłyszałam serduszko też się bałam, a niepotrzebnie

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Famirabelko to miałaś mega pecha. Pewnie gdyby szef wiedział to sytuacja byłaby inna bo wówczas nie może Cie w żadnym wypadku zwolnić. Szkoda że taka sytuacja Cie spotkała. Z pewnością nie jest Ci łatwo.

Tak w ogóle witam Was weekendowo
    Co do ćwiczeń to ja przez długi czas po pierwszym porodzie ćwiczyłam z Chodakowską i sobie mega chwalę. Będę chciała wrócić do ćwiczeń jak już mi lekarz potwierdzi że minęło ryzyko dla fasolinki bo jednak mam ciążę leżącą.

Dziewczyny z Warszawy w jakiej dzielnicy najlepiej szukać mieszkania?

Udanej niedzieli Wam życzę

Jezeli miałas umowę na czas określony (powyżej miesiąca ) i ona wygasa kiedy jesteś w ciąży to umowa przedłuża się do czasu porodu ....jeżeli dostalas wypowiedzenie a możesz udowodnić że w momencie otrzymywania wypowiedzenia lub już w okresie wypowiedzenia Byłaś w ciąży to pracodawca musi cię przywrocic do pracy na poprzednich zasadach .... możesz to udowodnić nawet teraz zanoszac zaświadczenia ....dziewczyno Wałcz o siebie bo nikt tego za Ciebie nie zrobi ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów