Strona 6 z 543
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Uuu fajnie szalejecie dziewczyny
    witaj Kamila
    witaj Noemi

Co do płci to oczywiście marze o chłopcu ale co ma być to bedzie;D
    Byłam dziś na powtorce bety i juz się tak nie martwie
    Beta wzrosła do 867
    A co do prowadzenia ciąży... pod tym wzgledem ciesze się ze jestem w Polsce

2. dzieckozakupy.pl
    Z tego co wyczytałam usg jest 2 razy max 3. Pierwsze 12-14tc, 20-22tc i później w zależności od całej ciąży. Hmm... tylko czy przez gin czy położną to usg jest robione to nie mam pojęcia. Pierwsze pierwsze objawy to chyba w pracy miałam lekkie zawroty głowy ale to po prostu myślałam, że ze zmęczenia. Po jakimś tygodniu zrobilam dwa testy wyszły ale takie znikome kreseczki. Później to piersi obrzmiałe lekko i kurcze strasznie wrażliwe. Zrobiłam znów test aż 4szt i na każdym widziałam dwie wyraziste kreseczki. Później porównałam te testy do tych wcześniejszych i to się zdziwiłam. Pierwsze testy były od 25HCG 4/5tc a te drugie od 5 do 20HCG 2/3tc. Aa zapachy, zawsze miałam przy okresie problem z zapachami, a teraz to się nasiliło nawet moje ulubione perfumy mnie drażnią. A i lekkie mdłości ale to pod koniec dnia dopiero pije wodę z imbirem świeżym startym i cytryna czasem z miodem i jak na razie pomaga częściej siusiam hi pobolewanie mam leciutkie w brzuszku ale to ponoć normalne.... mam nadzieje a więc sporo tego mam nadzieje ze po 1tc to minie....
    Kurcze tylko u mnie z dokładną data będą mieli problem bo ja miałam nieregularne miesiączki cały czas.
    A ty Sonia91 masz jakieś objawy?

agusia696co to jest ten beta? hormon ciąży hcg czy cos innego?
    Ostatnio edytowane przez Kamila91 ; 30-09-16 o 16:39

Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Ja odkąd odstawiłam antykoncepcję (kwiecień 2015) miałam okres raz na 1,5-2 miesiące więc baaardzo nieregularnie. Aż cud, że teraz udało mi się wykryć dni płodne i zajść w ciążę. Cały czas mam wrazenie, że to dzięki tabletce na prolaktynę od ginekologa. Ale chyba będę musiała zobaczyć tarczycę czy mam dobre wyniki, żeby lekarz mi coś dał w razie czego. Ogólnie bardzo się martwię żeby wszystko było dobrze, tyle ciąż się kończy poronieniem Może za dużo o tym myślę...

Nawet nie myśl o tym!!!!!!! Będzie dobrze!!!!!

O mnie
    Tak beta to hormon bhcg

Dobry wieczór kobitki ależ jestem zmęczona... jejkuuu jak ja mam się tak czuć całą ciążę toja dziękuję :/ właśnie co do objawów to już przed miesiączką dorwała mnie "narkolepsja" gdybym tylko zamknęła oczy na sekund 5 od razu bym spała, to było głównym powodem na to że podejrzewałąm ciążę, co prawda zawszę lubiłam pospać ale nie aż tak... myślałam, że to minie ale to trwa... nie wysypiam się za żadne skarby w pracy też ledwo daje radę bo chodzę przymulona i nawet nie mam siły na zabawę z córką a o mężu nie wspomnę, aż zły na mnie że mi się nie chce.... itd :/ inne objawy poza tym spaniem bo ból podbrzusza i miednicy czego w pierwszej ciąży nie było :/ mam nadzieję, że wszystko ok i myślę czy nie wybrać się gdzieś szybciej do lekarza prywatnie bo czekać jeszcze 12 dni to zwariuję :/

O mnie
    Basia to normalne. Ja tez cały dzień bym spała żeby nie moja Mała. Powinno minąć od 2 trymestru. Podbrzusze mnie już tak nie boli tylko od czasu do czasu coś ukluje, za to plecy bolą mnie strasznie.
    Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom o ciąży

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzień doberek Z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym miałam od zawsze problemy często mnie bolał a teraz to już Texas :/ My mieszkamy w domu z moim ojcem obecnie pojechał do brata za granicę i powiedziałam u jak ciążę potwierdziło badane bhcg po testach... zadzwoniłam gadka szmatka i mówię słyszysz mnie ? a on no słyszę a ja się zaczęłam podśmiewywać i mówię coś Ci powiem, a on: co w ciąży jesteś ? a ja nooo hehehe od razu wiedział skubany z matką mam średni kontakt - rodzice są po rozwodzie i nie żyją ze sobą ok 15 lat, długa hstoria w skrócie: matka wyjechała za granicę miała wrócić za pół roku a wróciła po dwóch latach i znowu wyjechała zostawiając tatę z długami itd. Ja miałam wtedy 12 lat byłam z ojcem w wieku dojrzewania itd więc on jest dla mnie nubmer 1 Mąż jeszcze nie powiedział swojej mamie bo on czeka aż pójdę do lekarza ojciec niestety nie żyje...

No i co tam jeszcze więcej kobitki na jesień/zimę planuję córce zrobić pokój bo do tej pory miała łóżeczko u nas w pokoju ale, że ma już prawie 4 lata a pokój stoi wolny postanowiliśmy jej zrobić osobny pokój, jeszcze przed tym jak się dowiedziałąm o ciąży a teraz to już w ogóle trzeba zacząć działać

No nic kawusia, przegląd prasy internetowej i goł sprzątać domek Buziaki mamuśki i miłego dnia

Dziewczyny założyłam prywatny album ale nie mam pojęcia jak to będzie działać jeśli Wy będziecie chciały tam wejść i dodać fotkę może wyskoczy mi jakieś powiadomienie o akceptację...no zobaczymy proszę link http://forum.mjakmama24.pl/album.php?albumid=4667

Junior Member
    Sonka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-06 zobacz kalendarz
    Ja bardzo łagodnie jak na razie przechodzę ciążę Bolą mnie jedynie cycki, czuję lekki mdłości i to na tyle. Do kibelka chodzę normalnie, plecy mnie nie bolą mimo tego, że tak jak Ty Basiu zawsze miałam problemy z lędźwiami i spać też mi się nie chce jakoś strasznie. Nie odczuwam jakiegoś nadmiernego zmęczenia. Więc jest dobrze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów