Strona 56 z 543
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Junior Member
    paulina.1313

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    podglądam Was od dobrych dwóch tygodni więc stwierdziłam, że już czas też się odezwac. Oficjalnie przedstawiając się to mam na imię Paulina, jest to moja pierwsza ciążą nad którą "intensywnie " pracowaliśmy od 4 miesiące.
    Jestem w 8 tygodniu, jednak nikt nie podał mi jeszcze daty porodu, co trochę mnie dziwi czytając Wasze wpisy. Na szczęście ja dolegliwości związanych z ciążą nie mam na razie żadnych, zobaczymy jak będzie dalej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez brosandi Zobacz posta
    Byłam wczoraj na izbie przyjęć, bo dostałam leciutkie plamienia. Lekarz zrobił usg i stwierdził, że pęcherzyk jest, ale dużo mniejszy, maks 4-5 tygodni, usg nawet ne podało który to tydzień. Lekarz kazał brać luteinę na podtrzymanie i powiedział, że albo ciąża jest młodsza, albo pęcherzyk już się nie rozwija i plamienia są początkiem poronienia. Za tydzień kontrola czy pęcherzyk rośnie. Jeśli nie - trzecia porażka...
    Brosandi trzymamy kciuki, żeby jednak się udało. Nie smuć się na zapas. Trzeba być dobrej myśli- wiem, że łatwiej mówić, trudniej wykonać.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez paulina.1313 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny!
    podglądam Was od dobrych dwóch tygodni więc stwierdziłam, że już czas też się odezwac. Oficjalnie przedstawiając się to mam na imię Paulina, jest to moja pierwsza ciążą nad którą "intensywnie " pracowaliśmy od 4 miesiące.
    Jestem w 8 tygodniu, jednak nikt nie podał mi jeszcze daty porodu, co trochę mnie dziwi czytając Wasze wpisy. Na szczęście ja dolegliwości związanych z ciążą nie mam na razie żadnych, zobaczymy jak będzie dalej
    Witaj Paulinko, Ja byłam juz 2 razy na prywatnej wizycie i 2 razy na NFZ i też mi nikt daty nie podał. Wyliczylam jedynie w internecie takim kalkulatorem. Za każdym razem obiecuję sobie, że jak pójdę do gina to spytam i zawsze mi ucieka a oni siedzą cicho.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja też nie mam daty porodu i ciągle czekam na pierwsze USG. Tak jest jak się chodzi na NFZ. Ale co zrobić, nie każdego stać na prywatne wizyty. TP obliczyłam sobie sama z kalkulatora tak samo jak tygodnie ciąży - co mocno zaskoczyło lekarza, że wiedziałam w którym tygodniu jestem. W ten piątek mam drugą wizytę, idę z wynikami badań - zobaczymy co powie. Dziś zaczełam 10tc.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Z poprzedniej ciąży wiem że ...nic nie wiem ... termin niby pod koniec czerwca ale u nas w rodzinie raczej porody przed czasem ... czyli pewnie to będzie w połowie czerwca ...jak znam życie

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Pamiętajmy że tylko 5% ciąż jest rozwiązywane w terminie. Mi podali termin na prenatalnym badaniu

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Brosandi trzymam za Ciebie i dzidziusia kciuki Musisz byc dobrej mysli Wiem jak to jest ha jak sie traci dzieciatko Wiem jak to jest kiedy lekarze mówią ze to puste jajo plodowe i nie sluchaja tego co sie do nich mowi ze ma sie długie cykle. Jak teraz jest czy plamienia dalej są?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Hej Kochane. Ja termin mam na 6.06 czerwca z OM. Wczoraj miałam usg, bo przedwczoraj dostałam krwawienia, mocne, ale ustało szybko, zadzwoniłam do lekarza i powiedział, ze jak ustało leżeć i następnego dnia mnie przyjmie... No i odkleja Nam się kosmowka. Przepisany mam duphason, Nospa w razie cos i leżymy... czas pokaże co to będzie, jestem dobrej mysli, na usg dzidziuś idealnie jak na ten tydzien co do dnia, biło serduszko- najważniejsze mam nadzieje, ze będzie dobrze!!!! To juz 12 tyg, wiec mam nadzieje, ze damy radę. 29 usg genetyczne.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Trzymaj się kozaczek ale przynajmniej wiesz co robić i twoi lekarze szybko zareagowali. Właśnie muszę podpytać lekarza co mam zrobić i gdzie mam się zgłosić w awaryjnych sytuacjach, bo dodzwonić się na rejestrację w przychodni to naprawdę problem - bo ciągle jest telefon zajęty, a numeru do lekarza prowadzącego nie posiadam, a mój lekarz przyjmuje tylko w piątki. Na pewno będzie dobrze, odpoczywaj i nie zamartwiaj się.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Witajcie czerwcowe mamusie. Jestem tu nowa więc może najpierw coś o sobie. Mam na imię Sara mam 19 lat mieszkam prawie od 3 lat w Warszawie. Jestem w pierwszej ciazy w 10 tyg. Termin porodu to 22 czerwiec. Jest to dla mnie duży szok, ale i zarazem wielkie szczęście. Starałam się o dziecko 1,5 roku niestety bez powodzenia. Później temat jakoś ucichł i prosze jaka mam cudowna niespodziankę. Nie bardzo jeszcze odnajduje się w tym wszystkim, ale myślę że z wami dam radę. Przeraża mnie wiele rzeczy związanych z ciążą np. Sam poród jest dla mnie najstraszniejszy nie wyobrażam sobie tego jeszcze. Na razie staram się o tym tak bardzo nie myśleć bo mam czas to w końcu 10 tydz. Mam wielką nadzieję, że pomożecie mi rozwiązać wszystkie moje wątpliwości i obawy. Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów