Strona 539 z 543
Pokaż wyniki od 5,381 do 5,390 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Jakie wit podajecie dzieciaczkom tylko D I K tez. My dzisiaj bylismy na usg przezciemiaczkowe okazalo sie ze Filip ma asymetrie komór bocznych, torbielki I wylew I stopnia przy porodzie byl, ach sporo tego jak na taka mala gliwke, narazie mamy nic z tym nie robic kontrola za 1,5 miesiaca.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Jakie wit podajecie dzieciaczkom tylko D I K tez. My dzisiaj bylismy na usg przezciemiaczkowe okazalo sie ze Filip ma asymetrie komór bocznych, torbielki I wylew I stopnia przy porodzie byl, ach sporo tego jak na taka mala gliwke, narazie mamy nic z tym nie robic kontrola za 1,5 miesiaca.
    Tylko witaminę D. Witamina K jest podawana teraz jednorazowo po porodzie w formie zastrzyku.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Krótko przed terminem porodu zauważyłyście też u swoich maluchów w brzuszku częstszą czkawkę???
    U mnie występowała raz na kilka dni zazwyczaj a teraz mały ma po 2-3 razy dziennie i zastanawiam się czy to normalne.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Megianto u nas były chyba od 7mca często bardzo cieżko mi powiedziec jakby było przed samym porodem bo nie dotrwałam tak daleko ale wtedy były tez czasem kilka dziennie i teraz poza brzuszkiem Piotruś tez ma często

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Krótko przed terminem porodu zauważyłyście też u swoich maluchów w brzuszku częstszą czkawkę???
    U mnie występowała raz na kilka dni zazwyczaj a teraz mały ma po 2-3 razy dziennie i zastanawiam się czy to normalne.
    Czkawkę moja mała miała w brzuszku i niestety ma ją do teraz. Jest to uciążliwe bo przy czkawce wybudza się ze snu i męczy ją potem brzuszek. Także raczej po urodzeniu również będzie ci towarzyszyć.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Oj czkawkę też mamy w brzuchu. Bywało po 2-3 razy dziennie, teraz jakby mniej... za to od wczoraj ból w pachwinach.... w nocy miałam problem ze znalezieniem pozycji do spania.
    Reni, coś poza ktg i usg Ci robią w tym szpitalu czy po prostu czekasz? Nie lepiej czekać na spokojnie w domu i stawiać się w szpitalu co dzień, dwa? Dali Ci jakiś deadline na urodzenie?

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Co do witaminy K. Teraz podawana jest dożylnie wiec później nie ma potrzeby jej suplementowania, chyba ze kobieta nie wyrazi zgody na zastrzyk to dziecko do 3mc musi dostawać Wit. K doustnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Dokładnie tak jest z wit. K Ja niewiedzislam

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Długo się nie odzywałam bo dużo się u nas działo. Od 21 czerwca byłam na patologii ze względu na wysokie ciśnienie. 26 czerwca odeszły mi zielone wody, Mała miałam wysokie tętno, nie była w kanale rodnym jeszcze - szybka decyzja o cc. Pierwszą dobę Agatka była w inkubatorze i dostała zapobiegawczo antybiotyk. Od soboty wieczór jesteśmy w domu
    Marchew mam nadzieję, że poprawa u męża się utrzymuje i nieco bardziej się angażuje w opiekę

Monikaim gratulacje, najważniejsze, że jesteście już w domku I wszystko jest ok.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów