Strona 536 z 543
Pokaż wyniki od 5,351 do 5,360 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, które jeszcze jesteście przed porodem, trzymam za Was kciuki i życzę, żeby sprawnie poszło i żebyście miały piękne wspomnienia z tego przeżycia

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Marchew, oby tak było jak mówisz czekanie na poród w tym upale jest nie do zniesienia....
    Jeśli chodzi o zaangażowanie w opiekę... przykra sprawa. Czasami tak jest że facet zadaniowiec... przypomina mi się tu o.Szustak i jego opowieści o językach miłości. Jeden ma tak, że kochać i troszczyć się tzn. przytulać być spędzać czas, a drugi kocha "zadaniowo"... poprosiła - zrobiłem, potrzebowała - kupiłem... Mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia.

Megianto, zdaje się, że zostałyśmy we 3 zamykające czerwcową grupę...

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Czytam dziewczyny Was ale też już mało pisze bo padam na twarz ogólnie dwójka moich łobuziaków- 3latek i miesięczny brzdąc dają mi popalić...Mąż jak wraca przejmuje Starszaka i ja już wtedy zostaje tylko z jednym ale z jego powrotami z pracy różnie bywa.

Marchew musisz być bardziej asertywna , ja mam na odwrót nie jestem ani troche uległa tylko troche jak wiedźma taka i to też nie za dobrze bo mój mąż ma już mnie pewnie po dziurki w nosie :P Ja myśle że jak Arek będzie starszy - 2 lata i więcej to będzie lepiej między nimi bo ogólnie faceci wolą troche starsze dzieci z ktorymi można się pobawić powygłupiać itp.
    Ostatnio edytowane przez ewelina110389 ; 28-06-17 o 05:04

Senior Member
    megianto

O mnie
    Marchew
    Mam nadzieję, że ta zmiana męża na lepsze od dwóch dni pozostanie z wami na zawsze i jeszcze się polepszy. Mi jak coś nie pasuje to staram się dużo rozmawiać, ale zdaję sobie sprawy, że nie raz sama rozmowa nie przynosi rezultatu. Co do asertywności to naprawdę musisz się postarać to zmienić, bo to nic dobrego dla Ciebie. Powinnaś mieć trochę czasu na odpoczynek i zadbanie o własny komfort psychiczny oraz fizyczny.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Monikapp tak jak Megianto pisała ja wciaz w dwupaku. Na wczorajszym ktg dosłownie to samo co u Ciebiw. Skurcze juz sie pisały, ja ich nie czułam, doktorka mnie zbadała a tam wszystko zamknięte. To juz w domu czasem miałam takie jakby skurcze które bardziej odczuwałam. Brzuch spina mi sie dość czesto, szcEgolnie jak jadę autem i wtedy to jest nieprzyjemne bardzo bo boli ale tak nic poważniejszego sie nie dzieje. Dzis 5 dni po terminie. Na czwartek mam skierowanie do szpitala i bedą działać. "Troche" mnie pani doktor zmartwiła bo mowi ze Zosia ma ok 3700g a ja 157cm w kapeluszu wiec podejrzewa ze moga chciec mnie ciąć a ja bardzo liczyłam na naturalny poród. Niby 3700 to nie taka wysoka waga ale biorą pod uwagę ze dziecko moze byc większe, tak mi położna mówiła i jak mi sie przyglądała to tez stwierdziła ze może sie skończyć cc. Ale jak bedzie to sie okaże jak mnie przyjmą i powierza dokładnie. Nie mniej jednak od wczoraj mam jakis taki denny humor. Wciaz walczę i pisząc tutaj wlasnie podskakuje sobie na piłeczce
    Monikapp a Ty na kiedy masz termin?
    Marchew, fajnie ze sie odzywasz. Mysle ze wszystkie zastanawialiśmy sie co u Ciebie i Andrzejka miło czytać ze sobie radzicie.
    Co do męża to ja generalnie tez miewam problemy z asertywnością niestety. Na szczęście jeśli o męża chodzi to z nim jestem dość konkretna bo juz poprzednie związki nauczyły mnie ze trzeba zdecydowanie albo trzeba potem wszystko samemu miec na głowie. Mój maz miał wiec dość ciężki test na starcie ale przetrwał i w sumie narzekać na niego absolutnie nie mogę. Doczekać sie nie mogę zeby zobaczyć go w akcji opieki nad Zosia bo podekscytowany jest strasznie. Ale może sie okazać rożnie. Nie odpuszczaj. Może maz przyzwyczajony jest do braku Twojej asertywności ale przyzwyczajeniammoga sie zmienić tylko musisz postawić jasne granice najlepiej jednak na spokojnie. Trzymam za Was kciuki.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Reni to ja też pisze bujając się od 6 rano na piłce ale to niestety z przymusu, bo mój Kubuś to piłke uwielbia i jak się bujamy na niej to zasypia a ak wyspany to i tak dosłownie jak zaczarowany taki cichutki nagle..no nie ma dziecka, więc jak tu nie skakać. Też obstawiam u Ciebie cc, ale nie martw się , tyle u nas w grupie cc było i nasze dziewczynki bardzo nie narzekały...śmigają już bez problemu

za to u Ciebie Megianto obstawiam poród SN na począteczku lipca i Monikaip u Ciebie też

w każdym bądź razie każda urodzić musi wyjścia nie ma

Member
    monikapp

O mnie
    Ewelina... tak mówią, że każda ciąża kiedyś się kończy

Ja już zaczęłam perzypuszczać, że nie umiem rozpoznać skurczy Mała sie wypina, gniecie czasami tak "kościście", czuję ją raz na pęcherzu a raz mam wrażenie że mi nogą robi masaż serca... (już wolę pęcherz bo w serce boli ) ale nic z tego nie identyfikuje jako skurcz...

Reni u mnie termin z OM był na 13.06 ale zdaniem mojej lekarki i doktorki ze szpitala mocno przestrzelony.... miałam bardzo długie cykle. USG wskazywało zawsze 2tygodnie młodszą ciążę. Tak więc wczoraj/dzisiaj powinnam rodzić zgodnie z usg.

Widzisz Twoja Zosieńka się szykuje dużym bobaskiem, mi wczoraj lekarka powiedziała, że dziecko jest malutkie i że spokojnie powinnam urodzić, co mnie cieszy bo z moimi 160cm i dość drobną budową pewnie też miałabym problem z dużym dzieciaczkiem..... czas pokaże

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    U Was to chociaż nadzieja, bo skurcze się piszą A u mnie nic, bo ktg mi nie zlecił, a usg miałam 4 tyg. temu i trochę mnie to męczy, bo nic nie wiem.

Ewelina
    Fajnie musisz wyglądać z małym skacząc na piłce :P U mnie przeciwwskazań żadnych brak do porodu sn, bo dziecko nie za duże, a ja 170 cm także się cieszę i nie wiem co by się musiało stać żeby mi cc zrobili aczkolwiek mam głupie "szczęście". Po moim ostatnim pobycie w szpitalu nawet po roku mnie lekarze z oddziału pamiętali.

monikapp
    To kiedy masz się zgłosić na oddział gdyby nic się nie ruszyło?

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    No tylko dziewczynki po 1 nie myslalam ze te 3700 to juz tak bardzo dużo żebym nie mogła urodzić SN. A po 2 to martwi mnie ta wizja CC miedzy innymi tez w związku z ewentualna kolejna ciążą.
    No wlasnie orientujecie sie jak długo należy odczekać po cc to kolejnej ciąży?
    Monikaap to trzymam mocno kciuki zeby i u Ciebie sie szybko cos rozkręciło. Nie wiem jak Ciebie, bo mnie nie tyle meczy stan z brzuszkiem bo ostatnio czuje sie super fizycznie, co wlasnie ta niepewność. Jakis niepokój mnie ostatnio ogarnął.
    Lecę poskakać na piłeczce. Patrząc na nasza Olgę i to ze jednak urodziła SN Olusia z waga prawie taka jak Zosia pozostają mi jeszcze resztki nadziei na SN. Jutro w szpitalu sie wszystko okaże.
    Megianto, a u Ciebie nic sie nie rusza?

Member
    monikapp

O mnie
    Megianto a jak sie sama z siebie zglosisz do szpitala mowiac ze jestes w po terminie to tez Ci ktg nie zrobia?? Nie mowie zeby isc na oddzial lezec tylko na zapis sam... Powinni bez skierowania Ci zrobic.... u nas po ktg lekarka jeszcze bierze na usg i sama sobie pilnuje ciazy. 4tyg bez usg i zadnych zapisow ktg to tez bym miala stresa. Zawalcz na koniec o jakies informacje

Ja mam sie zglosic na kolejne ktg we wtorek 4lipca. Mam miec torbe "w razie czego" i po badaniu bedzie decyzja czy zostaje czy wracam do domu. Szczerze licze na to ze jednak przed 4lipca urodze bo przeraza mnie wizja czekania na porod w szpitalu lub wywolywania... :/ chcialabym 100% naturalnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów