Strona 535 z 543
Pokaż wyniki od 5,341 do 5,350 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Famirabelka ja pije codziennie herbate z kopru dla niemowląt i, nie wiem czy coś to ma wpływ na dziecko, ale mały nie ma problemu z bąkami wręcz przeciwnie. Dodatkowo codziennie maly lezy na brzuszku I masujemy mu tez brzuszek zgodnie ze wskazowkami zegara.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    U mnie z bączkami było podobnie płakał nim zrobił zaczęłam pić herbatkę ziołową z hipp i jest lepiej nie napina się aż tak i się nie złości
    Pieluszki chyba miałam wszystkie rodzaje dada, pampers te z lidla, z rosmana tylko nie testowałam ale zostaję przy dada Wystarczy tych eksperymentów no chyba że znów dostaniemy w prezencie

Member
    Marchew

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, dawno Was nie czytałam i dziś w końcu udało mi się nadrobić i tak jak sądziłam już sporo maluszków się urodziło. Serdeczne gratulacje dla mamusiek i tatusiów życzę żeby maleństwa się zdrowo chowały.
    Ja z synkiem jestem już miesiąc i 2 tygodnie w domu. Arek jest o miesiąc starszy i już nawet sama widzę jak pięknie rośnie i się zmienia. W zeszłym tygodniu ważył 4060g, robi już inne minki, jest taki silny, że wczoraj pierwszy raz zrobił obrót z brzuszka na plecki. Leżał podparty na łokciach i taką niespodziankę mi zrobił. Bardzo dużo leży na brzuszku, bo też się często pręży z bólu i przy bączkach płacze. Były chwile że już nie wiedziałam co robić tak strasznie płakał. Od kilku dni bóle brzucha jakby przeszły ale z kolei teraz jest ryk przed każdym spaniem, nie umie normalnie zasnąć zawsze trwa to w nieskończoność, jeszcze w dzień jako tako,ale wieczorem po kąpieli ok. 19-nastej zaczyna się jazda. Potrafi płakać 3 godziny, macha rękami, nogami i nic nie pomaga. Nie wiem dlaczego tak mamy, czy on ma za dużo wrażeń? to pierwsze dziecko, właściwie sama się nim zajmuję (mąż się nie spisuje) i normalnie ręce mi chwilami opadają bo już nie mam sił. Dodatkowo mamy z tym karmieniem ciężko, Arek niby już umie ssać pierś i je czasem nawet 3 razy dziennie ale nigdy nie wiem kiedy się uda, bo ssie bez reguły,musi być wyluzowany na maxa inaczej nici z takiego karmienia. W tej sytuacji ciągle jeszcze ściągam mleko laktatorem i dokarmiam go sztucznym, bo ogólnie mleka mam już za mało dla tego żarłoka.
    Musiałam się trochę wygadać, bo w sumie nie mam komu, siostra ma swoje szkraby na głowie,mama jej pomaga, obie są zresztą daleko, a ja jak już się z kimś widzę, to nie umiem narzekać tylko pokazuje radosną twarz. A potem przychodzi chwila że nie mam nawet jak pójść na 2 minuty wymyć zębów, bo mały ciągle płacze. Tak narzekam, ale są też lepsze chwile. Chodzę z nim codziennie na spacerki,na których z reguły pięknie śpi. Czasami jest bardzo ciężko, ale samo uczucie bycia mamą rozpiera mi serce miłością więc suma sumarum warto było tymczasem znikam, bo jeszcze dziś mamy wizytę u neurologa i muszę nas wyszykować. Pozdrawiam Was wszystkie z osobna bardzo serdecznie i trzymam kciuki za Was i Wasze maleństwa

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Marchew
    Mąż czemu się nie spisuje?

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Marchew witaj Długo się nie odzywałaś fajnie, że napisałaś co tam u was. Szkoda, że najbliżsi słabo się spisują, czasem niewielka pomoc podnosi sporo na duchu. Jak pisałam chwilkę wcześniej u nas podziałała herbatka z hipp i mały mniej pręży się jak robi kupkę i bączki. W składzie ma koperek włoski

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Marchew super ze napisalas, juz długo sie zastanawiałam co u Ciebie i Maluszka super przeczytać ze przekroczył juz 4kg! To smutne ze maz sie nie spisuje, spróbuj koniecznie go zaangażować, nawet pół godziny dziennie sie przydaje zeby złapać oddech, wziąć spokojnie prysznic. Moj jest w domu do początku lipca i sporo pomaga w domowych obowiązkach ... juz cała drze jak to bedzie jak wroci do pracy. Ale wszystkie damy rade! Marchew jesteś mega dzielna i wspaniała mama i pamiętaj o tym mocno Was ściskamy z Piotrusiem

Member
    monikapp

O mnie
    Reni jak tam po wczorajszym ktg? jakies postepy? Ja bylam dzisiaj... podobno ktg wykryło skurcze, ale ja ich nie czuje... hmmm poza tym wszystko pozamykane nadal... Jak przez tydzień nic się nie wydarzy, to prawdopodobnie mnie przyjmą na oddział..... tak więc czas na poważną rozmowę z dzieckiem, że ma tydzień na urodzenie się

megianto jak Twój czop-nie czop?

Marchew fajnie że się odezwałaś! też już zastanawiałam się jak Wam mijają dni, jak się trzymacie. Dzielna babka z Ciebie więc z pomocą męża czy bez - dasz radę. Na pewno jest Ci ciężko, ale jesteś silna więc nie poddawaj się!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Czop odchodził kilka dni poza tym nie wiem czy organizm nie zaczyna się oczyszczać, bo co chwile wc jak coś zjem, a jelitówka to nie jest.
    Reni jeszcze nierozpakowana, ja, ty - monikapp i ktoś jeszcze z tego forum???

Member
    Marchew

O mnie
    Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa, wzruszam się okropnie jak je czytam.
    Monikapp masz skurcze, których nie czujesz u mnie też tak było, że nie czułam, ale tylko pół dnia. Nie jestem specem, ale może to znak, że nie będziesz musiała czekać aż tydzień powodzenia
    Megianto napisałam że się nie spisuje, bo wg mnie stanowczo za mało angażuje się w opiekę nad małym. Nie chce się tu rozpisywać, wiem jak ważne jest to co pisze Minion, choćby pół godzinki, ale ciężko mi to wyegzekwować. Choć ostatnio postawiłam sprawę jasno, wręcz na ostrzu noża, że pora aby się ogarnął i 2 dni widzę, że się bardziej stara, zobaczył że nie żartuję. Wiem, że muszę być twardsza, ale mimo 32 lat na karku, wciąż mam problem z asertywnością i wiecznie wszystkim ulegam, a o sobie myślę na końcu. Teraz muszę zawalczyć o tę więź ojca i syna, bo Arek jako wcześniak już przeżył jedną traumę i nie chcę aby czuł się choćby podświadomie odtrącony przez tatę. Zazdroszczę wszystkim dziewczynom, które maja zaangażowanych facetów, takich co np. przytulą i uśpią maluszka. Mój podchodzi bardziej zadaniowo, wizyty lekarskie odhaczyć (mamy ich sporo do ogarnięcia) i wszystko kupić co potrzeba, ale to mama musi o wszystkim powiedzieć, zaplanować i przypilnować..

Member
    Marchew

O mnie
    A i jeszcze słówko o bólu brzuszka, tak jak pisałam ostatnio jest tego jakby mniej. Nie wiem czy to od tego, że podaję mu więcej espumisanu- za poleceniem pediatry, czy może zadziałały kropelki Biogaja, bo daję mu je od 2-3 tygodni, a ich działanie jest właśnie po pewnym czasie odczuwalne. Herbatki piłam, ale nie zauważyłam żadnej różnicy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów