Strona 533 z 543
Pokaż wyniki od 5,321 do 5,330 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Aha. Może jak w sobotę wyjdziemy na spacer to zajrzę do Aushana z mała i coś wybiorę. Na razie do czasu połogu nie mogę sama wychodzić z mała ponieważ zniesienie wózka z piątego pietra jest nie lada wyczynem.

Z papierów do załatwienia zostało nam tylko zaświadczenie do kosiniakowego oraz becikowego. Reszta już za nami (pesel małej, usc, ubezpieczenie, męża praca, UP)
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    No na pewno Famirabelka sama nie znos wózka z 5 piętra. Fajny teraz artykuł o połogu napisała mamaginekolog na blogu warto przeczytać kto nie zna. I ona wlasnie tez pisze żeby nie dźwigać rzeczy powyżej 5 kg...

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dlatego u nas wszystko się odwleka. Szkoda mi słońca i spacerów - bo nie zejdę z mala. Nie wiem jak będę funkcjonować jak za tydzień mąż do pracy pójdzie. Nigdzie nie wyjdę. Już czuję się jak w twierdzy.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Hej dziewczyny

Melduję się i ja rozpakowana. Jednak ten czwartkowy maraton podziałał. W piątek o 15 dostałam krwawienia. Było inne niż te które pojawiały się dotychczas i nie przechodziło. Najpierw miałam silny skurcz i po chwili zaczęło się właśnie to krwawienie. Po 21 pojechałam na IP. Na ktg wyszły bardzo silne spadki tętna wiec lekarz zatrzymał mnie z podejrzeniem zagrażającej zamartwicy płodu. Dokładnie z tego samego powodu miałam pierwsze cc. Przez calutką noc leżałam pod ktg i rano decyzją lekarza zakwalifikowali mnie do cięcia. O 12 nastąpił tak silny spadek tętna ze zmiana pozycji, ruszanie brzuchem nie pomogło i ekspresem zabierali mnie na salę operacyjną. Także Kubuś zrobił mi ogromny prezent bo urodził się w moje urodziny, 17 czerwca 3270g i 56cm. Kto by pomyślał, normalnie planowe cc miałam wyznaczone na dziś

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mrówka Gratulacje! (I sto lat z okazji Twoich urodzin ) Twoja historia nie brzmi lekko i pewnie najadłaś się strachu... ale najważniejsze że Kubuś jest już z Wami. Zdrówka dla Was dużo!! Puścili Was do domu czy się jeszcze obserwujecie? Wiadomo skąd takie spadki były?

Famirabelka może ktoś Ci pomoże? Z wózkiem.... potowarzyszy na spacerach.... ulży w połogu....?

Mrówka serdecznie gratulacje, wszystkiego dobrego

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Gratulacje Mróweczko :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Mroweczko gratuluję, dobrze że już za Wami. Zdrówka.
    Ja też polecam do smarowania pupy Linomag zielony ewentualnie Atlantan też zielony. A gdy pojawia się mimo wszystko odparzenia wtedy Termentiol - najlepiej goi.
    Jestesmy po pierwszej wizycie kontrolnej u pediatry z Andrzejkiem i wazymy już, 4,5 kg.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    ERIS To super Poza tym wszystko ok?

Dziewczymy, a jak u was z nocami, o której kładziecie, maluchy, jak często karmicie w nocy, dajecie mleko mm czy tylko pierś. U mnie noce totalnie różne czasem śpi nawet I 4 h, a czasem co 2h budzi się na jedzonka. Czasem ssie kilka minut a czasem robi sobie z cyca zabawke. Jutro mamy festyn rodzinny z przedszkola, także zostawiam pierwszy raz Filipia na dłużej z babcia, myśle że koło 5 h nas nie bedzie, ciekawe jak sobie dadza rade. Dziewczynom, które sa jeszcze w dwupaku zycze cierpliwosci.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów