Strona 530 z 543
Pokaż wyniki od 5,291 do 5,300 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Ja dziś skorzystałam z usług doradcy laktacyjnego. Czułam ciągle ból, brodawki poranione stwierdziłam, że sama nie ogarne. Pani przyjechała powiedziała co I jak, teraz ja musze dostosować się do rad I walczyć dalej żeby nam to super szło.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Gratulacje Miła

Macie jakiś sprawdzony sposób na męczącą czkawkę u noworodka? Mała budzi się aż od niej i nie może zasnąć? Co robić?
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Gabi1811 nie poddawaj się - dacie radę

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ja podczas czkawki przystawiam do piersi i moment przechodzi

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Gabi
    Super, że się nie poddajesz Oby już było lepiej i lżej

Ja dopiero wstałam, bo po weselu jesteśmy. Na 14 było w kościele, a po 2 wróciliśmy do domu. Jestem bardzo zadowolona, bo 18 lat jak nie więcej nie byłam na weselu. W sumie to byśmy byli dłużej, ale mały się kręcił ciągle więc pewnie miał dosyć hałasu. Wszyscy już na porodówke mnie wysyłali, a tu nici :P

Member
    kwiatek2982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny widzę że dużo się działo w tym tygodniu. Gratuluje mamom które mają maluszka już przy sobie.
    U mnie też się działo skurcze obudziły mnie nad ranem w poniedziałek po odczekaniu pół godziny regularnych skurczy pojechaliśmy na porodówkę. Od godziny regularnych skurczy czyli od 5.33 minęło 9 godzin i nasz szkrab o 14.30 pojawił się na świecie. Kacper miał 3490 wagi, 56 cm. Biorąc pod uwagę że to mój pierwszy poród to nie wiedziałam czy to już czy jeszcze i czy jechać na porodówkę do której mamy około godzinę drogi. Małżonek w końcu stwierdził że to chyba już no i się zebraliśmy w drogę. Na porodówce było zamieszanie i było nas kilka. Udało się urodzić sn.
    Znając moje czarnowidztwo było lepiej niż sobie to wyobrażałam co nie oznacza że było łatwo. Najważniejsze że Kacper zdrowy.
    Do domu wróciliśmy w czwartek i od tego czasu zaczął się istny sajgon - bo wszystko jest dla nas nowe. Na razie doskwiera nam brak organizacji. Na nic nie mam czasu bo jak już Kacper nie jest karmiony to jest chwila na posiłek a potem znowu się karmimy a więc meksyk niezły.
    Mam nadzieję że z czasem to ogarniemy bo na dłuższą metę to ciężko by było tak funkcjonować.
    Pozdrawiam wszystkie mamy

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kwiatek
    A jak się czujesz?
    Gratuluję zdrowego synka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kwiatek gratulacje

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Gratulacje kwiatek

U nas tez istny sajgon. Kiedy mała nie jest karmiona i śpi wykorzystuje czas na jedzenie i własne funkcjonowanie. Mąż ma urlop, więc pomaga. Dziś załatwił kolejne papiery w PZU oraz pracy. Zostało nam tylko kosiniakowe i becikowe. Oraz moja wizyta osobista w UP.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    kwiatek2982 gratulacje

Dziewczyny na pewno każda z nas ogarnie się na nowo w domu z dzieciątkiem ale na wszystko potrzeba czasu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów