Strona 528 z 543
Pokaż wyniki od 5,271 do 5,280 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Megianto zapomniałam ze Ty masz 100km do przejechania na tą obronę. Ja bym w takim razie odpuściła jak Monika pisze. Będziesz miała czas obronić sie jesienią a Jas w tym czasie troche podrośnie. Rodzicami się nie przejmuj chociaż wiem ze nie jest łatwo. Mój mąż jutro tez jedzie na wesele brata, mieliśmy jechać razem ale ze to ponad 100km to zostaje z Kapim to przyjeżdżają moi rodzice którzy zrezygnowali z tego wesela bo tez byli zaproszeni. No i tez wczoraj pól dnia chodziłam po miescie i mama juz komentuje ze mogli pojechać na wesele skoro tak dobrze się czuje. A ja w zasadzie nie prosiłam zeby zostali ale wiadomo jakby cos się działo to mam z kim Kacpra zostawić

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ewak

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-17 zobacz kalendarz
    Witajcie, długo się nie odzywalam, ale my wciaz czekamy na swojego maluszka. Termin mamy na jutro, jednak wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że się przeterminujemy... Na ktg jezdzimy co drugi dzień, wszystko jest oki, wiec musimy czekać... ;( mam nadzieje, ze wezmie mnie z zaskoczenia i nasze maleństwo na dniach nas zaskoczy.

Famirabelka powiedz jak Twoje wrazenia z pobytu w Medeorze? ostatecznie tam rodziłaś? Ile dni Was trzymali po porodzie? Faktycznie szpital tak dba o pacjentów i o dzieciaki jak twierdzi?

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    megianto jak zaoczne to spokojnie bym poczekała do jesieni z obroną. Może w tym czasie uda się pogadać z rodzicami, że chciałabyś się teraz skupić na maluszku.
    mrówka17 z rodzicami to tak jest, nigdy nie będą do końca zadowoleni, nie ma co się przejmować

Dziewczyny karmiące piersią, czy dajecie smoczek maluszkowi. Mówią, że przy piersi to niewskazane, ja nie daje, ale widze, że mój Filipek lubi ciumkać I pewnie chętnie by przyjął smoczek a tak to ciumka moje biedne sutki.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Gabi ja karmię piersią i smoczek czasem podaję u starszych też podawałam Czasem trzeba coś zrobić i na chwilkę uspokoić, a podaje najczęściej gdy muszę do toalety

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny witam wszystkie!!!!

nie odzywałam sie poniewaz sie rozpakowałam-dzisiaj wróciłysmy do domu
    we wtorek jak pisałamwam ze wziełam nospe i ide na spacer to było to!!!! oczywiscie nospa nie pomogła i jestesmy z Misia w domuod 4 rano miałam skurcze -lekkie ale bardzo regularne co 5 min około, po sniadaniu i spacerze z psem przeszło, od 7 rano kiedy zawiadomiłam juz wszystkich przestały byc regularne....i czas sie wydłuzał nawet do 20 min i dłuzej, teściowa która miała mnie zawiezc wymusiła tel do mojej Pani Gin, tak jak pisałam, kapiel i spacer nospa nie pomogły okołoo 13 skurcze powróciły i to znów regularne do szptala mamy około 30 min, pojechałysmy.....jak dojechałam na izbe to w samochodzie juz skurcze zaczeły sie co 2-3 min i były dosc bolesne....lekarz mnie potrzymał na korytarzu bo stwierdzil ze nie wygladam na rodzaca....jak mnie zbadał to darli ze mnie ubranie-rozwarcie na 10 cm!!!!! rodzimy

i tu juz nie było tak wesoło bo bóle parte trwały ponad 2.5 godz i malutka przekreciła głowe w kanale rodnym i koniec akcji tetno zaczeło spadac, brak mozliwosci wypchniecia, wyciagniecia czy czegosc jeszcez-CC na szybko

7 min pozniej miałam ja na na swiecie i tu moje zycie zaczyna sie od nowa

pozdrawiam Was wszystkie-idziemy sie nakarmic

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    PS dzien był wyjatkjowy na porodówke transportowal mnie DREAM TEAM- czyli tesciowa i mama połaczenie idealne- mąz w trasie-prawie plakały kiedy lekarz powiedzial ze tylko jedna moze wejsc-ja klepałam paciorki zeby Mateusz zdażył zanim Miska wyjdzie-jakos poszło

szpital cudowny, cudowne połozne, cudowne mamy które tak jak ja ogarniały sie po cieciach czy porodach naturalnych-nic sie nie liczyło przez te 3 dni kompletnie nic....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Gratulacje Miła najważniejsze że już po. Odpoczywaj :*

Miła serdecznie gratuluje, ciekawy poród miałaś.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Moje wrażenia po porodzie w medeor : było bosko i wspominam to zdarzenie z uśmiechem na ustach. Naprawdę to oceniam cała placówkę, szkole rodzenia ich i wszystko. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki na NFZ. Owszem trafiła się jedna położna zimna jak lod, ale to wszędzie trafi się jakaś osoba nie na miejscu. Dziękuję sobie ze wybrałam ta placówkę. Jedzenie było ekstra. Nawet za ekstra. Polecam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów