Strona 527 z 543
Pokaż wyniki od 5,261 do 5,270 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Megianto widze że wykorzystujesz czas do ostatniej minuty Bawcie się dobrze na weselu, a dzidzia niech Wam da jeszcze wolną noc na imprezę
    Ciężka sprawa z tą obroną... pytanie czy jak pójdziesz na obronę to głowa będzie na egzaminie czy w domu przy dziecku... ciężko jest u Was na obronach czy to czysta formalność?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Powiem szczerze, że nawet nie wiem dokładnie, ale dużo zależy od komisji na jaką się trafi, a my w sumie nic nie wiemy. Jedni są już po obronach, inni mają lada chwila, ale dużo wcześniej wiedzieli co i jak, a nasz promotor się nie kwapi.
    No właśnie boję się, że na początku nie będę umiała takiego maleństwa zostawić, a podróżować też nie chcę ponad 100 km z dzieckiem na początku. Wydaje mi się, że jakoś w głębi nastawiona jestem na jesień, ale z drugiej strony jestem taką osobą, która lubi mieć pozamykane sprawy i licencjat męczy mnie na tyle, a właściwie podejście promotora, że nie przesypiam nocek.

Nie wiem jak stan szyjki, ale czuję jak mi już główka napiera na miednicę i jest coraz niżej. W jakim czasie zaczęłyście takie coś odczuwać?
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 16-06-17 o 12:50

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    jestemm chyba nie cos ten teges , 3s na mnie nie dziala a tak sie staram, maż byłł dziś w miescie ,to stwierdzilam ze i ja chce jechać no izawzielam sie i pojechalam tak mnie nogi bolą że masakra ...Polatalam po Pepco,Kupilam kilka par bodziaków,rampersy -2 (wczesniej nie mialam) skarpetki,czapeczkę i spodenki x2 , no i zaszlam do rossmana i hebe i tak pielegnacyjna wyprawka bo naczytalam się ze babydream ma dobre kosmetyki .a wy jakie macie kosmetyki do pielegnacji maluszkow? Mamy starszaków, co sie sprawdza co trzeba miec a co lepiej odpuścić bo to wyrzucanie pieniedzy w błoto ?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Hipp i Babydream górują.

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    z babt dream mam kilka z hippa nic
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19357800_1670463882993938_1454936522_n.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	87.3 KB
ID:	101185

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    megianto to może ta obrona na spokojnie we wrześniu? A na mgr chcesz iść dzienne czy zaoczne? Bo nabory są jeszcze na pewno na jesień. A może faktycznie nie ma co się spinać i robić wszystko na wariata. Bawcie się dobrze na weselu
    martynaa13 ja też mam Hipp i Babydream

Member
    monikapp

O mnie
    też słyszałam, że babydream są dobre... coś w tym musi być skoro tyle pozytywnych opinii ale jak wszystko będzie trzeba przetestować i dopasować do potrzeb naszych maluchów...

megianto z jednej strony Cie rozumiem, że chcesz mieć wszystko już "z głowy" i nie musieć myśleć przez kolejne tygodnie, że jeszcze obrona.... uczyć się/ nie uczyć ale na pewno myśleć o tym.... ale z drugiej strony.... hmmm czy teraz będzie łatwiej? nie wiem na ile stresujesz się taką obroną, ale zostawić maluszka na pewno nie będzie łatwo.... dowiedz się może jak wygląda sprawa rekrutacji na mgr jesienią i dogadaj się z promotorem że na spokojnie się wtedy obronisz....?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Wow Martyna jaki asortyment U mnie emolient do kąpieli Olliatum, kremik do pupci Babydream i Linomag, krem do buźki Hipp i SPF Babydream i na tym chyba koniec.

monikaim
    Co do mgr to jest głupia sprawa poniekąd, bo ja nie chcę, ale rodzice chcą mieć mgr w domu. W ogóle dla mnie chora sytuacja, bo spełniam niespełnione chyba ambicje rodziców. Mówiłam, że nie chcę dalej iść, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje i nieprzespanych nocy, ale do nich to nie dociera i obrażają się na mnie jak dzieci. Dodatkowo byłam na śmieciówie, więc nic nie mam teraz po tym. Mieszkamy też u rodziców i teraz do remontu się dołożyli - pchali kase na siłę mimo, że mówiliśmy iż damy sobie sami radę. Teraz sprzeczam się o lampę. Na razie na nią nie ma kasy więc chciałam kupić później i już słucham "oni mają kase to pomogą, bo jak ta żarówka wygląda", a później przy każdej kłótni mam wypominane, że najlepiej bym tylko kase brała. Także nie wiem co mam robić z tym mgr, bo tak źle i tak niedobrze. W każdym razie w razie co jest późniejszy nabór.

Senior Member
    megianto

O mnie
    A studia tylko zaocznie.

Member
    monikapp

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Co do mgr to jest głupia sprawa poniekąd, bo ja nie chcę, ale rodzice chcą mieć mgr w domu. W ogóle dla mnie chora sytuacja, bo spełniam niespełnione chyba ambicje rodziców. Mówiłam, że nie chcę dalej iść, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje i nieprzespanych nocy, ale do nich to nie dociera i obrażają się na mnie jak dzieci.
    Tymbardziej bym odłożyła obronę do jesieni.... da Ci to dodatkowy czas na "ogarnięcie" nowego życia. Obronisz się teraz = rodzice będą Cię namawiać do szybkiego składania papierów na mgr, a tak to przesuniesz decyzję o parę tygodni... Zresztą... Twoje życie i Twoje decyzje.... rodzice nie zawsze będą szczęśliwi, ale jednocześnie nie mogą Cię prowadzić za rękę całe życie. Mgr zawsze możesz zrobić za rok.... a teraz poświęcić czas dziecku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów