Strona 526 z 543
Pokaż wyniki od 5,251 do 5,260 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    A dobra Martyna widzę kwestia dni naprawdę także odpoczywaj i zbieraj siły

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dlatego dam radę to przetrzymac. Tak mialam mega bolesne okresy. Mam nadzieję że nie wrócą tak bolesne po porodzie. Czasem to nawet z bólu mdlalam, dlatego obawiałem się porodu. Co do bólu piersi, a właściwie sutkow to jest taki ból jakby was ktoś za nie powiesił i kręcił jeszcze dookoła. Nie życzę żadnej z was.
    My zaliczylismy pierwsza kąpiel dziś. Jakoś nie mogę zasnąć, a dzidzia zapadła w sen jak zaczarowana. Jutro przyjeżdżają moi rodzice. W zasadzie do drugiej siostry, bo wyprawia urodziny swojej pociechy. Nas odwiedzają przy okazji. Mam nadzieję że będzie miło. A w niedziele tesciowie.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Gratuluje rozpakowanym

Famirabelka ból sutków jest normalny, minie. Ja na szczęście nie miałam wcale z tym problemu i liczę ze tym razem będzie dokladnie tak samo

Kurczę ale się dzisiaj nachodzilam. Poszliśmy z mężem i znajomymi na obiad, później kawka, spacer i w sumie tak minęło 6h. Ciekawe czy cos to poruszy czy jeszcze wytrzymamy do terminu cc

Co do karuzelki to ja tym razem nie mam chociaż z Kapim mi się przydała. Teraz stawiam na karuzele w bujaczku i do kolyski nie kupuje.

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    wczoraj byliśmy u rodziny szwagierki ,jakieś 30km od nas , mają tam 3 dzieci ,najmniejsza Zosia to taki slodziak cały wieczór spedziła u mnie na kolanach, wrocilismy do domu i tak mi sie smutno zrobiło
    zazdroszczę każdej z was która ma już maleństwo obok

O mnie
    17-06-2017
    Martyna jeszcze trochę i sama będziesz miała dzidziusia przy sobie więc głowa do góry ja już w sumie też nie mogę się doczekać swojego bąbla ale żyje tym ze jeszcze 4 dni i ide do szpitala na cc wiec zleci migiem. Tym bardziej ze mam w domu starszaka któremu chce te 4 dni mega uatrakcyjnić

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    boję się najbardziej ze przenoszę
    wszystkie moje znjome ktore mialy termin na koniec czerwca już są w domu a ja chodze w tej ciązy jak słon
    nastawilam sie ze zacznie się szybciej bo mały pchall sie na swiat juz w kwietniu a tu taka niespodzianka i cisza

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Mróweczko już tylko 4 dni? Zazdroszczę

U mnie w rodzinie wszyscy mówią, że szybciej urodzę i oczywiście mądre rady dają, a mój K co raz to bardziej posrany na myśl o tym, że ma być przy porodzie I te jego podejście, że jedno czy dwa piwka nie zaszkodzą i przecież wcześniej nie urodzę, a w razie co można karetkę wezwać. :/ Chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że to już taki czas i może wszystko się zdarzyć, a jego obecność naprawdę będzie mi potrzebna dla komfort psychicznego Nie ma iść między nogi i patrzeć tylko po prostu być i wspierać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    17-06-2017
    Megianto dotrze do niego i wtedy to on będzie porobiony no ja jeszcze licząc od jutra 4dni w domu, w sr do szpitala a w czwartek cc. Juz się nie moge doczekać chociaż teraz to moment. A Ty się wybierasz na to wesele jutro?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Wybieram się. Najwyżej z wesela na porodówkę odjadę.
    W sumie tak jak mi się nie spieszyło to teraz z jednej strony lepiej bym szybciej się rozpakowała, bo teoretycznie 6 lipca obrona jest. Zostało mi jeszcze zrobienie bibliografii, wykazy, antyplagiat i wysłać pracę. Tylko tak...
    1. Nie urodzę w terminie to po na pewno tego 6 nie podejdę do obrony.
    2. Urodzę to nie wiem jak się będę czuła i małego bym nie chciała zostawić.
    Także zastanawiam się w ogóle nad sensem podejścia w tym lipcu. Chciałabym mieć to z głowy, ale czy warto na wariata to wszystko robić? Tym bardziej, że nie wiem co z mgr.

O mnie
    17-06-2017
    Megianto faktycznie ciężki orzech do zgryzienia. Ja pamiętam ze Kapiego pierwszy raz musiałam zostawić jak miał tydzien bo tez miałam egzamin. Tylko obrona jednak trwa dluzej niż jakikolwiek egzamin. Wiec musisz się rzeczywiście zastanowić co zrobić żeby bylo ok.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów