Strona 523 z 543
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,230 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    miła, po tej nospie spróbuj wziąć sobie prysznic i maksymalnie się zrelaksować, chociaż wiem, że to prawie niemożliwe trzymam kciuki!

przy pierwszym porodzie skurcze złapały mnie o 6 rano i były od razu co 5 min, po ok. 30-40 sekund ale nie dawały żadnego postępu i nie bardzo wychodziły na ktg, dlatego nikt mi nie wierzył, że rodzę, a ja tak przemęczyłam się do 22 - nic się nie zmieniało ani w jedną ani w drugą stronę. O 22 lekarz dał mi dwie nospy forte i powiedział, żebym spróbowała się przespać. Wzięłam tablety i poszłam pod prysznic i wtedy rozkręciło się na maksa
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Miła trzymam kciuki, żeby się rozkreciło I wszystko poszło sprawnie.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Malwa1986 , Martussia gratulacje
    Miła12 trzymam kciuki za szybką akcję Daj znać po, czy wszystko ok u Was i jak opieka w szpitalu

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Karuzele na łóżeczko już macie czy planujecie kupić dopiero około 1 mies. życia maluszka? Zabawki pluszowe czy plastikowe wybieracie?

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Cześć Dziewczęta ja już rozpakowana i mamy Małgosię 54cm 3560g poród był SN ale musiałam pisać oświadczenie że na moją odpowiedzialność ze względu na tę siatkówkę. Przed 14 wykorzystałam męża a od 14.30 dostałam skurcze. Trwały od razu od 50 do 120 sekund co 2-3min od początku jednego do początku drugiego. O 17.30 miałam przyjęcie na oddział, rozwarcie na 1 palec i oczywiście żadne skurcze nie wychodziły na ktg chociaż niektóre były już dla mnie nie do wytrzymania. Za parę minut były 2 palce a po 18 na zmianie zmian juz 3,5 palca. Posiedziałam na piłce i przed 20 miałam już skurcze parte ale czekaliśmy żebym zaczęła przeć jak najpóźniej się da. O 20.35 wyszła Małgosia razem z pęcherzem plodowym który pękł jak urodziła się główka. Trochę popekalam ale nie miałam nacięcia co jest niespodzianką. Teraz ssak leży przyssany

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Aspis ogromne gratulacje mąż się przydał jednym słowem, mega szybka akcja. Suuuper

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Aspis gratulacje córeczki :* <3 Super że udało się SN

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Aspis gratuluje, ciesze się, że wszystko ułożyło się tak jak chcialaś I udało ur się sn.
    Megianto ja mam karuzele z projektorem odrazu z fiser price, ale leży w szafie I pewnie nie predko ja wyjme, co do zabawek mam pluszowe pozytywki przy nosidełku I wózku, reszta to gryzaki co do plastikowych zabawek to chyba jeszcze pare miesiecy zanim się takie przydadza.
    My z Filipkiem mamy już wizyte u pediatry za sobą, ładnie przyprał na wadze, jest silny, pepuszek mu już odpad. Pani doktor stwierdziła, że miedzy posiłkami mam mu jeszcze dawać wode, żeby ciemiączko było naprężone.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Gratulacje Aspis

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja rozpakowana 10.06, córeczka, 3200, SN czas 15min. Mój poród to mega komedia i jak sobie przypomnę ta mega spidowa akcje to śmieje się do łez.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów