Strona 521 z 543
Pokaż wyniki od 5,201 do 5,210 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Malwa GRATULACJE!
    Martyna Twoja teściowa ewidentnie przesadzila. Nie mówi się takich rzeczy kobiecie w ciąży, tym bardziej na końcówce. I w cale nie wyglądasz na spasiona wręcz przeciwnie. Więc nie przejmuj się. Po porodzie wszystko z Ciebie zejdzie. .
    Gabi wyjdź na spacer z maluchem, dobrze by było pogadać z innymi mapami. Ja też tylko stanik i wkładki.
    Moja teściowa też się mnie pyta czy Andrzejek się najada. Je ładnie, nie płacze, przybiera dobrze. Przejmuje się bo sama nie miała mleka. Ja zaś uważam że miałaby gdyby się nie poddała bo mówiła mi że jak z jednej piersi ksrmila to z drugiej wszystko wycieklo. Ale nam też cieknie a mleko dalej jest. Nie było odpowiedniej osoby która powiedziała jej co i jak.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Czekam aż mój Mały Królewicz się obudzi. Pozwolil mi dziś ogródek opielic. Zresztą nie tylko. No i właśnie się obudził. Ważyłam się dziś. Nie jest tak źle Mam koło 5 kg do zrzucenia. Poradzę sobie jakoś z tą nadwyżka.

Malwa serdecznie gratuluje, zycze powodzenia I szybkiego powrotu do sił.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Malwa
    Gratulacje
    Duży chłopak Ile cm miał?
    Cc nic przyjemnego, ale dojdziesz do siebie. Doszukuj się pozytywów w całej sytuacji Ciesz się zdrowym maluszkiem Dziś urodziłaś?

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Malwa Gratulacje

Ja również melduję się rozpakowana 09.06 o godz. 23:45 narodził się Karol 3650 g 55 cm 9 pkt Od poniedziałku do piątku leżałam na obserwacji. W piątek miałam mieć założony cewnik z balonikiem na szyjkę by wywołać poród. Przy próbie założenia pociekły wody i tak oto lekarz nabroił była godz. 9:15 od razu trafiłam na porodówkę. Do 18 nic tylko słabe skurcze, wiec podano mi oxy antybiotyk osłonowo bo już za długo... w sumie to 2 razy mi ta kroplówkę podłączano bo musiałam siku i akcja troszki się wydłużyła, bo obok był ciężki poród i cała ekipa tam Ale jak mi 2 raz podłączono poszło w 4 godziny od 3 cm do pełnego rozwarcia Malutki wyskoczył za jednym skurczem Jestem mega szczęśliwa

Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    56 cm to taki akurat :-) dziękuję za miłe słowa! I gratuluję innym mamusiom :-)

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martusia gratulacje!! jeden party?! moje marzenie już pewnie w domu jesteście, trzymajcie się ciepło!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Na jednym skurczu główka a później ramionka No dziś wróciłam do domku

Martussia serdecznie gratuluje, trzymajcie sie cieplutko

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Monikapp

no tak wczoraj miałam jeden termin, byłam w Zeromskiego na ktg stwierdzili ze jest oki, i ze kazali przyjsc w poniedziałek bo wg ich obliczen wtedy powinnam rodzic, ALE....

no własnie ale, dzisiaj przed czwarta rano wydarły mnie z łożka bóle....właczyłam aplikacje do liczenia i sa co 5-6 min trwaja po okolo 30-40 sek, wykapalam sie teraz cce zjesc mala kanapeczke i isc na krotki spacer, mam nadzieje ze dam rady...i chyba trzeba bedzie jechac koniec tego dobrego.-pozdrawiam serdecznie wszystkie rozpakowane i z mila checia do Was dołacze chocby dzis

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów