Strona 518 z 543
Pokaż wyniki od 5,171 do 5,180 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Eh. Ja dziś odliczam godziny do powrotu męża
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Megianto ja mam ten do 18 kg, slużył mi długo najpierw jako lezaczek, czesto corka lezala w nim na dworze, a potem służył jaki krzesło do karmienia, a potem jako po prostu jaki fotel do siedzenia. Potem posłużył jeszcze dzieciom mojej siostry I wrócil do nas, wogole sie nie zniszczył.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Wykorzystany na maksa I dobrze, bo pieniądze przynajmniej nie wydane w błoto.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Hania przeterminowanie to nic strasznego ja bym też tak chciała a tu każde dziecko przed terminem rodze...mimo że w ciąży mi naprawde dobrze było

MEgianto ja mam z fisherprice' a bujaczek jeszcze po starszym synu. Zastanawiam się kiedy go mogę używać ale napewno nie wcześniej niż za miesiąc.Nie wiem ile może udźwingnąć ale chyba sporo bo mój syn długo używał go aż myśle że za długo..

Eris życzę Ci żebyście jak najprędzej byli w domu i już bez żadnych przygód i Andrzejek sobie spał w swoim łóżeczku a nie w szpitalu. Tyle co przeszłaś i się nastresowałaś to masakra...współczuje.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Melduje rozpakowanie
    Wczoraj o 9:03 SN przyszła na świat Aniela
    Jest cudowna i mega rozczeniowa. Cyc jak kroplówka dzisiaj, ale ma takie prawo
    3890g, 57cm. Chwile po 4 obudziło mnie siku i powolne skurcze- bardzo lajtowe bym rzekła ... o 6 wyjechaliśmy i w aucie w sumie miałam co 4-5min skurcze, ale były lekkie w porównaniu z tym co nialam przy pierwszym porodzie. W szpitalu zmiana zmian itd. Podpięli ktg, na koniec przychodzi lekarz bada, a ja już 8cm rozwarcia. Byłam w takim szoku... Szybko zaczęły sie bóle parte, ale pęcherz był zachowany i główka wysoko, wiec musiałam przetrzymac. Jak siadłam na porodowe łóżko to parłam kilka razy i mała wyskoczyła naprawdę cudowne wspomnienia będziemy mieć
    Anielka była owinięta dwukrotnie pępowina wokół szyji, ale szybko poród na szczescie nie zagroził niczym... Dzisiaj doszło lekkie zmęczenie. Maz głównej jest ze starszym w domu, wpada na chwile...A my orzez nerki zostajemy do poniedziałku... trudno, mała ma bunt i sika mało... zobaczymy jak bardziej mleczarnia ruszy!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Eris barxzo mi przykro, że tak Was wymęczyli. Oby jak najszybciej do domu!!! Buziaki! I mam nadzieje, ze szybko bedzecie cieszyć sie sobą w domu!

Do nierozpakowanych. Ja dzien po terminie pełna buntu pojechałam na zakupy, zjadłam obiad w ulubionej knajpce, w domu wpakowalam nogi w masażer, sex z mężem na spanie i widzicie efekty? hehe

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Famirabelka Zobacz posta
    Ja właśnie wróciłam od ginekolożki, do której chodzę w zastępstwie mojego lekarza. Powiem tak - to moja druga wizyta i ostatnia u tej kobity! Nigdy więcej KOBIETY GINEKOLOGA!

Koszmar koszmarów. Dziś tak mnie nastraszyła, że mam upasione dziecko, że jest wielka (3320g) że na pewno sama nie urodzę, że mam tendencje do zapalenia mieszków włosowych, - mam krostki i na pewno tego nie wyleczę do porodu, i na 100% będę mieć stan zapalny po CC z ropnymi ranami. Dramat.

No i nie jestem pewna - ale chyba zaczyna mi czop śluzowy odchodzić... bo takie to dziwne jest coś na tej wkładce. Mąż przyjedzie z delegacji dopiero o 17-stej.
    spokojnie mój Piotruś też "upasiony " 3358g a termin na 25

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    ja na wizycie dziś uslyszalam ze malemu dobrze w brzuchu i narazie sie stamtąd nie rusza Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19047278_1661156143924712_706447698_o.jpg
Wyświetleń:	125
Rozmiar:	86.5 KB
ID:	101145

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martyna
    Nie masz za dużego brzuszka Ile przytyłaś w ciąży?

Ja się dziś wkurzam nad poprawkami z pracy lic., ale w sumie teraz humor mi się poprawił, bo te najgorsze egzaminy właśnie dowiedziałam się, że zdałam Także zostaje mi użeranie się z moim promotorem.

Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    prawie 23 kg a mi własnie kurier przywiozł mój lezaczek bujaczek dla malego cały dzien go wypatrywalam inareszcie jest Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	19047524_1661424047231255_892281513_n.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	38.3 KB
ID:	101146

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów