Strona 517 z 543
Pokaż wyniki od 5,161 do 5,170 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Eris dużo zdrówka dla Was
    Famirabelka jak piszą dziewczyny GBS nie taki straszny, tylko trzeba po prostu szybciej do szpitala pojechać żeby podali antybiotyk, wszystko będzie ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Megianto przy pierwszym dziecku mialam bright stars I fiser price, sprawdził sie bright stars, fiser price szybko trafil na strych.
    http://allegro.pl/bright-starts-lezaczek

Junior Member
    Hania87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-05 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie!

Żadko się odzywam, ale regularnie Was czytam i trzymam kciuki za wszystkie.

Ja sie przeterminowałam. Moj wielki dzień miał być w poniedziałek dwa dni później byłam umowiona na wizyte w szpitalu, żeby wszystko sprawdzić i ktg, usg wyglądają w porządku. Ale niestety szyjka, długa, zamknieta, czop siedzi twardo, i co baaaardzo dziwne zmniejszył mi się brzuch. Przed minionym weekendem na ostatniej wizycie u lekarza miałam 39 cm a teraz 36, w szpitalu lakarka też sie zdziwiła, ale na usg wszystko wygląda normalnie. Dzidzius ma 3 kg. Co parę dni, raz na dobe, zwykle w nocy odczuwam dość silny ból w dole brzucha, ale mija szybko i potem znowu cisza.

W sumie to nie chciałam rodzić przed terminem, bo miałam troche rzeczy do zrobienia, wiecie jak to jest, jeszcze jakies prasowanie, sprzątanie itd. Ale teraz po terminie to tak dziwnie mi. Nic nie zwiastuje, aby poród miał sie rozpocząć w najbliższym czasie... W szpitalu powiedzieli, że jesli za tydzień sie nie urodzi, to sugerują wywoływac. Umówili mi już termin. Nie protestuje, bo nie jestem lekarzem, wiec nie mam dogłębnej wiedzy o tym, ale nie napawa mnie radością wizja wywoływania. Mam nadzieje, że jednak nasz Dzidziuś zdecyduje sie wyjsc wczesniej
    Jedyne co mi pozostaje to próbować sprzyjać rozpoczęciu akcji porodowej Więc już wysprzątałam całe mieszkanie, chodze na 2 godzinne spacery, kupiłam piłke i skaczę na niej, pomocny podobno jest też sex, ale u nas poki co nie pomógł może powinniśmy zmienić technikę. No i ta herbata z liści malin, jeszcze nie próbowałam ale dziś zakupie i zobaczymy. Planuje tez zjesc coś ostrego, może tajskiego - to podobno tez moze wypłoszyć Dziecie z brzucha hehe.

Trzymam kciuki za Was wszystkie i pozdrawiam ciepło!

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez megianto Zobacz posta
    Z jakiej firmy macie leżaczki bujaczki?
    my dziś przyjdzie z Kinderkrafta Unimo 5w1

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Hania
    A termin z USG jak wam wychodził?4

Gabi
    Niestety link mi się nie wyświetlił, ale po marce poszukałam na allegro i mają fajne te bujaczki kolorowe i niedrogie. Masz ten do 9 kg udźwigu czy 18? W ogóle jak długo się one u Was sprawdzały?
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 09-06-17 o 08:27

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    czesc dziewczyny

ja dalej w dwupaku...wiec chyba nie potrzebnie sie cieszyłam z tej zgładzonej szyjki i rozwarcia....

wczoraj dopadł mnie silny ból z lewej strony brzucha i trzymał około godziny, ulzyło mi kapieli...a juz myslałam ze moze moze to by było to?

a jak uwas?

ja nie mam siły na nic co mnie zaczyna denerwowac-bo juz naprawde przypominam zywy inkubator

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja właśnie wróciłam od ginekolożki, do której chodzę w zastępstwie mojego lekarza. Powiem tak - to moja druga wizyta i ostatnia u tej kobity! Nigdy więcej KOBIETY GINEKOLOGA!

Koszmar koszmarów. Dziś tak mnie nastraszyła, że mam upasione dziecko, że jest wielka (3320g) że na pewno sama nie urodzę, że mam tendencje do zapalenia mieszków włosowych, - mam krostki i na pewno tego nie wyleczę do porodu, i na 100% będę mieć stan zapalny po CC z ropnymi ranami. Dramat.

No i nie jestem pewna - ale chyba zaczyna mi czop śluzowy odchodzić... bo takie to dziwne jest coś na tej wkładce. Mąż przyjedzie z delegacji dopiero o 17-stej.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Famirabelka
    Też mam złe wspomnienia odnośnie kobiety ginekolog i powiedziałam nigdy więcej.
    To mój by powiedział, że dziecko drobne jak taką wagę ma albo że jest w sam raz bo do 3.5 kg są najlepsze dzieci do rodzenia sn - jego słowa.
    Nie przejmuj się gadaniem tej baby

Miła
    U nas termin ostatnio z usg wyszedł jak z om czyli 27.06, ale raczej nie liczę na szybsze rozpakowanie. Prócz pieczenia żeber czuje że mały się coraz bardziej wpasowuje w miednicę, ale o stanie szyjki nic niestety nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 09-06-17 o 11:08

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Powiem tak - nie myślałam że jest taka różnica w ginekologu facecie i kobiecie - dopóki nie zaczęłam chodzić do gina faceta.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Zależy jak się trafi. Inne kobiety tylko chwalą sobie płeć żeńską w tym zawodzie. My akurat się zraziłyśmy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów