Strona 515 z 543
Pokaż wyniki od 5,141 do 5,150 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ewelina czemu masz niedoble mlecko Haha?!
    U Nas cisza spokoj wczoraj nakręciłam się i znowu cisza, szlak mnie trafia przysięgam staram się być opanowana. Dzisiaj obiad z mężem i synusiem w ulubionej knajpie i małe zakupy. Kupiliśmy hamak do ogrodu, maz mi wziąć w biedrze masażer do stop na prąd, ale lipa z lekka...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Gabi , u mnie mleka pod dostatkiem i mm nie dokarmiam, mało co mnie bolało, troszeczke na początku ale już jest ok. Tylko że ja drugi raz karmię może są już zahartowane. a u Ciebie jak z karmieniem ?

Trochę zazdroszczę nie rozpakowanym....kiedy ja się wyśpie..
    Nie doble mleko bo zawsze dostaje miodu do mleka a teraz nie ale ja spróbowałam i faktycznie słodkie.

Proszę o rozpakowanie, nie ma chętnej ? ..jakaś cisza przed burzą chyba nadeszła, kilka dni jeszcze i się posypią porody

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Rozpakowane zazdroszczą nam wyspania, a my zazdrościmy rozpakowanym, że maluszki już z Wami.... jak ja nie lubię czekać z tym wyspaniem to bym nie przesadzała, budzę się w środku nocy, duszno, gorąco, spać się nie da .... już nawet spanie na boku nie jest przyjemne....

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ewelina110389 Zobacz posta
    Proszę o rozpakowanie, nie ma chętnej ? ..jakaś cisza przed burzą chyba nadeszła, kilka dni jeszcze i się posypią porody
    Jeśli można się zgłaszać to ja bym się chętnie rozpakowała tylko coś córcia jeszcze się nie wybiera na drugą stronę brzuszka....

Ewelina u mnie ciezko z karmieniem, to ze boli to standard, ale to dopiero 3 doba walcze w nocy jest koszmar płacze nie śpi, a w dzien je I śpi, je I śpi nie wiem czy mam za mało mleka czy stres. W pierwszej ciazy mialam zapalenie piersi I teraz ciagle o tym mysle no ale bede walczyc. Wspomagasz sie laktatorem albo femaltikerem?

Czy ktoraś z rozpakowanych dziewczyn była już z maluszkiem na spacerze?

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Gabi gratuluje Ci serdecznie, Filip super imię u nas też będzie Filipek, chociaż ostatnio jeszcze Kuba zakręcił mi w głowie :P

Eris powodzenia i trzymajcie się w tym szpitalu, szkoda że jeszcze do domu nie wracacie.

Co do jakichś bóli to ja już mam dosyć mocne skurcze, czop zaczął odchodzić, wczoraj plamiłam ale na razie nic więcej się nie dzieje. I tak się zastanawiam czy jechac dzis na USG, bo może to będzie to ostatnie czy jednak poczekać do przyszłego tygodnia. U nas swietna pogoda to chyba wybiorę się z synem do zoo, bo w domu można się zanudzić.

Co do wyprawki to u mnie wszystko gotowe juz od jakiegoś czasu. Wczoraj jeszcze bujaczek tylko złożyłam i czekamy aż młody stwierdzi ze się rozpakowujemy. Chyba ze wytrzyma jeszcze te dwa tyg do cc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mrówka, trzeciego nazwiesz Kuba nic straconego Mąż własnie pojechał do USC także już odwrotu od Kuby nie będzie, chociaż Jakub mi średnio podchodzi ale narazie to tylko na papierku, dla Nas będzie małym Kubusiem

Gabi ja się niczym nie wspomagam jakbym tak jeszcze zaczeła coś brać na laktacje to już by mnie całkiem mleko zalało. Noce u mnie też są nie zbyt kolorowe bo nie to że płacze bo on płacze tylko jak już głodny jest i długo czeka czyli rzadko , tylko po porstu w nocy jak wstanie naje się to nie zawsze zasypia z godzine albo dłużej sobie lubi tak o poleżeć. Nie stresuj się , nie zawsze początki są łatwe, z czasem Ci się napewno laktacja rozkręci i będzie ok. Ja chodze już na spacery, pierwszy miał 6 dni po porodzie.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Też byśmy poszli na spacer a tak siedzimy dalej w szpitalu Ze szpitala że Starynkiewicza zabrali Małego do szpitala na Żwirki oczywiście beze mnie Nie dość że pediatra nie uprzedzila że powinien być bez jedzenia więc sonda do żołądka do transportu i zabrali Go ja normalnie płacz a potem z mężem do szpitala i szukaj dziecka. Jeszcze masa papierowej sprawy Więc ja już dochodziłam od zmysłów W końcu to moje dziecko On też taki wymeczony Nie czuł mnie i źle mu było Nadal jak o tym pomyśle to serce mi się kraja Jak już dotarliśmy i mogłam go przytulić i nakarmić to w końcu było dobrze ale oczywiście już pokuty był i wenflon mu założyli nawet cewnik chcieli mu odłączyć Co już nie wiem po co i na co skoro dziecko ma dobre wyniki krwi i moczu Poza tym okazuje się że to wodonercze jest dużo mniejsze niż mówili na Starynkiewicza Więc my już dawno powinniśmy być w domu Tu zrobili usg i cystografia i tak mu cewnik nałożyli do tego badania wiadomo jak mu się to podobało Oczywiście wyniki też w porządku ale i tak musimy dalej siedzieć bo dostaje antybiotyk zapobiegawczo bo cystografia jest badaniem inwazyjnym.
    Ogólnie szpital jest fajny bardzo nowoczesny i przyjazny rodzicom ale strasznie wolno robią tu badania i mało mówią Mamy oboje dosyć. Jak przybieral pięknie na wadze tak teraz już wolniej po tym wszystkim dziś przybral, 40 gr a wcześniej koło 80 gr na dobę przybieral Oczywiście jest karmiony tylko piersią i jedzenie pięknie mu idzie

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Ale się rozpisalam. Ja wiem ze inni mają gorzej. U nas istnieje duża szansa że Andrzej z tego wyrośnie powinniśmy być tylko pod kontrolą a nie w szpitalu Chcą nas tu trzymać do poniedziałku chociaż już więcej nic robić nie będą tylko ten antybiotyk zapobiegawczo Będą gadać z lekarzem aby wyjść jutro lub w sobotę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów