Strona 514 z 543
Pokaż wyniki od 5,131 do 5,140 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Aspis co do toalety po porodzie to na siku pani położna powiedziała że mam 8 h, ale juz po 6 poszłam zasiadłam troche bokiem I bez problemu. Co do stilca tak jak myślałam problem maly byl ale wzięłam czopek ten o ktorym kiedys pisalysmy pochodzilam I tez sie udalo nie bylo milo ale szybko poszlo, ale to dopiero w drugiej dobie po porodzie. Z racji zagrozonego porodu nie zrobiono mi lewatywy, takze skorzystalam tylko z basenu ale to tak prawie wogole.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Nie wiem jak to będzie u mnie wyglądało, mam nadzieję że do tego czasu bedę miała łazienkę i WC. Musimy nowy kompakt kupić masakra.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Kozaczek wydaje mi się że nie dotrwasz do 10. Z 3 cm powinno sprawnie pójść. To że mnie wylyzyczkowali nie było takie straszne, nie było przyjemne ale do przeżycia. Poród zdecydowanie bardziej boli. Poza tym nie chcieli tracić czasu ja byłabym nieprzytomna przez jakiś czas a wolałam mieć już przy sobie malucha.
    Jesteśmy po usg i niestety ladujemy w innym szpitalu zdolowali mnie tym strasznie ale musimy wytrzymać.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Eris
    Trzymaj się i dawaj znać na bieżąco w miarę możliwości jak tam u Was.

Eris powodzenia trzymamy kciuki

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Eris jakie kolejne badania? Trzymam kciuki!!! Będziesz mogła być z małym cały czas?
    Ściskam!!!

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Trzymaj się ERIS! Silna babka z Ciebie
    [/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej. Dziś po raz pierwszy nie spałam w nocy. Położyłam się po 22.10 jakoś tak, a po północy obudził mnie dziwny ból brzucha. Nigdy takiego nie miałam. Nie był taki intensywny jak na okres, ani nie promieniował od środka brzucha. Troszkę czułam dziwne uczucie ucisku w dole - naprawdę przedziwne uczucie. Wstałam z łóżka. Pochodziłam i przeszło. Postanowiłam położyć się ponownie. Kolejny ból brzucha był o 2.34 a potem o 4 rano - choć tu miałam uczucie nacisku na pęcherz i myśłałam że nie dojdę do mojej prymitywnej toalety (nie mamy łazienki od kilku dni). Dziwne to było.

Myślicie że są to owe przepowiadacze? Na razie mam ciszę i spokój. Boję się, bo muszę być do piątku w domu skoro panowie mają nam ten pion skończyć, a zależy nam na czasie - bo wiadomo - mogę rodzić w każdej chwili.

Jutro jadę na KTG, a w piątek mam wizytę u ginekologa. Zobaczymy co powie. Jutro maż ma mieć wolne w pracy, żeby hydraulicy mogli robotę dokonczyć, ale w piatek znów jestem sama - bo mąż jedzie w delegacje - całe szczęście blisko bo tylko godzina jazdy autem w jedną stronę. Mam przygotowane pieniadze na taksówkę do szpitala w razie co. Tak bardzo modlę się by mała chciała wyjść w piątek po 16-stej - bo już mąż będzie miał urlop.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Eris, strasznie mi przykro że zamiast do domku jedziecie do innego szpitala Będzie dobrze tylko musisz być silna no i Andrzejek, trzymam kciuki za Was.

Aspis co do toalety to sisiu oczywiście po porodzie leciało jak Niagara a jeśli chodzi o ''dwójeczke'' to tak dwa dni po porodzie było i to raczej bez większych problemów ale ja nie byłam nacinana więc zero szwów, tak to nie wiem czy bym się odważyła tak wcześnie usiąść na dłuzej na kibelku

Kozaczek dałam starszakowi troche swojego mleka nie mówiąc co to, wypił i powiedział '' nie doble''

Ewelina jak u ciebie z karmieniem piersi nie bola, dokarmiasz tez modyfikowanym.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów