Strona 513 z 543
Pokaż wyniki od 5,121 do 5,130 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    U Was naprawdę szybko biorą do szpitala. U mnie nie wiem czy pisałam, ale sąsiadka termin na 23 maja miała a dziś jeszcze po podwórku chodziła. Koleżanka też dobre dwa tygodnie przenosiła.

Dziś w końcu zrobiłam wersję roboczą łóżeczka dla malucha Bardzo podoba mi się efekt. Czekam tylko aż przeschnie baldachim by go móc wyprasować.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    megianto wrzucaj foty

Dziewczyny po wizytach - dobrze, że u Was ok, lada dzień i każda z nas będzie pisać z porodówki
    Ja mam jutro wizytę i zobaczymy co z tą moją szyjką, ostatnio była twarda i zamknięta.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto No u Nas bardzo! Pokaz tu, albo na fb, pocieszymy oko

Monika napisz jutro jak tam :*

Senior Member
    megianto

O mnie
    Materac jeszcze zapakowany, baldachim niewyprasowany, a ochraniacz tylko przyłożony do szczebelków :P Jak ogarnę ten bałagan to wstawię, bo aż wstyd ;p

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Megianto jaki wstyd? U mnie łóżeczko nawet bok nie założony Haha wszystko leży w kartonie do prania, materacyk też może będzie trzeba śmignąć, ale mąż obiecał zająć się tym pod Naszą nieobecność, żeby wszystko było piękne i świeże jak wrócimy... Każdy się dziwi, ale po co ma się kurzyć. Tylko ja na dzisiaj mam termin Haha

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hejka wszystkim. Jak czytam jak się przejmujecie że nie wszystko macie gotowe - to powiem wam, że my musieliśmy wszystko zabezpieczyć foliami, bo ten remont (nie planowany przez nas) to tyle kurzu i pyłu który się wszędzie dostaje nawet jak drzwi są zamknięte do pokoju maluszka. Łazienka będzie przez najbliższe miesiące wyglądać tak jak w załączniku, więc naprawdę to czy coś jest gotowe, czy nie - naprawdę przestałam się przejmować.

https://images83.fotosik.pl/617/0b5e678546f603e2med.jpg
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Megianto mi spuchły nogi i ręce dzień po porodzie , ale szybko zauważyłam zaczełam dużo pić naprawde dużo nogi do góry i zaraz przeszło

Famirabelka Ty się nie stresuj tak, skoro lekarz mówi że urodzisz SN to znaczy że urodzisz. Moja siostra chuda taka poszła z wagą 52 do porodu w biodrach chyba z 82 cm ma i rodziła już dwa razy bez problemów.

Kozaczek Ty masz taką nature że dzieci u Ciebie lubią długo w brzuszku siedzieć. Mi tak lekarz powiedział jak przyjechałam przed terminem znowu i tylko z wodami odpływającymi że mam taką nature i każdy poród mi się tak będzie zaczynał Ty możesz chodzić z rozwarciem tyle czasu a ja bez rozwarcia żadnego musiałam już na porodówce siedzieć. Ale termin już dziś masz no więc przytulaj się do męża !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Data
    17.07.2013
    Ewelinka wiem wlasnie... Przytulam i nic czop różowy odchodzi, mała coś mniej aktywna dzisiaj, ale nie świruje. Odpoczywam chwilę, bo rano mnie glod obudził... Zdrzemnę sie chwile i biorę się za robotę. Muszę posprzątać dzisiaj ładnie, bo wlasnie przez remonty i tak codziennie muszę latać z odkurzaczem i mopem. Chociaż jak któraś będzie szukać odkurzacza to polecam z filtrem wodnym. Nie sądziłam, że można miec tyle "niewidocznego" kurzu

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    mamuska_moniuszka wiem, że z tymi pomiarami z usg różnie bywa, mam nadzieję, że tym razem przeszacowują w górę, bo z synem w dniu porodu obliczyli 2700g, a syn wyszedł 3150g.
    Zazdroszczę Wam dziewczyny tego rozwarcia, zawsze to już jakiś start u mnie ostatnio wszystko zamknięte na głucho, a teraz idę w czwartek i mam nadzieję, że już coś przynajmniej się zmiękczyło. Spojenie strasznie dokucza i jak siadam na łóżku po nocy to kości w kroczu mi strzelają tak śmiesznie jak niektórym kości palców. Ma któraś z Was podobnie?
    Dziewczyny, które już urodziły, jak u Was ze sprawami kibelkowymi?
    Co do przygotowań, to mamy komodę i dostawkę skręcone, wózek gotowy, a tak poza tym wszystko w foliach, materacyki, przewijak itp. Wanienki jeszcze nie mamy, a dzisiaj ma mi przyjść waga niemowlęca. No i właśnie poprasowałam ostatnią porcję ubranek więc przynajmniej to mam skończone.
    [/url]

Senior Member
    megianto

O mnie
    Ewelina
    Przez całą ciążę piję właśnie dużo wody i wcinam arbuza ciągle ostatnio. Jakoś strasznie nie puchną, ale wadzi mi to mimo wszystko, bo to coś nowego niekoniecznie fajnego

Aspis
    Mi nie strzelają, ale czuję je non stop. Nawet nie mogę dobrze tego rozchodzić

Dziś z rana zahaczyłam o sh i znowu nakupiłam pełno ciuszków :P
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 06-06-17 o 09:49

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów