Strona 512 z 543
Pokaż wyniki od 5,111 do 5,120 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Gabi gratulacje!
    Martussia powodzenia i dawaj znać jak się czujesz i co tam z Tobą robią

U mnie właśnie była położna, ta sama która przychodziła do nas 4 lata temu. Popaplałyśmy bo to fajna konkretna babka, za wiele pytań to nie miałam więc tylko powiedziała co robić, żeby przyspieszyć poród i powiedziała, że jak do tygodnia się nie odezwę, że urodziłam, to sama będzie dzwonić.
    W piątek byłam prywatnie na usg i drugi gin potwierdził, że Małgośka tak sporo przyrosła - równo w skończonym 38 tygodniu miała 3350g - dla mnie to dużo bo cały czas miałam nadzieję, że będzie nie większa niż brat - 3150g, a tu do porodu może być nawet 3800g. Wiem, że to nie jest ogromna waga ale się boję, bo żeby bezpiecznie rodzić naturalnie to nie mogę mieć ciężkiego II okresu porodu (przez tę siatkówkę), a żeby wyprzeć syna męczyłam się 2h 45min. No ale będzie co ma być
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Aspis23 wiem ze łatwo się mówi ale tez zbytnio się nie nastawiaj. Sama wiesz jak to z tym usg bywa. No i mam nadzieję ze stopnie z wagą ;-)

Ja właśnie po wizycie u lekarza. Rozwarcie na 2 cm, szyjka miękka główka nisko. To mam nadzieję ze w tym tygodniu urodze. Oczywiście różnie bywa ale bym się ucieszyła!!!

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za wszystkie Mamy w trakcie

Reni jak tam mam nadzieje że Cie wypuscili....i że wszystko w porzadku.

u nas cisza....tak sie cieszyłam ze moze to juz niedługo zobacze moje mała, a tu od wizyty nic sie nie dzieje....nawet skurcze jakies takie słabsze....co prawda zmeczona jestem jakas, mam napady wilczego głodu, i syndrom wicia gniazda, ale co ztego jak małej sie nie spieszy....i nie oszedzam sie, spaceruje bardzo duzo itp jak wiecie z wyjatkiem naparu z lisci malin próbowalismy juz wszystkiego,

strasznie niecierpliwa sie zrobiłam, i sama jestem zła na siebie o to

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Miła
    Końcówka najgorsza, ale mimo wszystko szybko zleci. Mi jeszcze zostały 3 tygodnie do terminu, ale nie chcę zbytnio szybciej się rozpakować, ale z racji tego, że remont w 100% jeszcze nie jest skończony, w meblach niepoukładane, łóżeczko złożone i czeka na korytarzu itd. Jednak też nie chcę przenosić, bo mam nikłą nadzieję, że zdążę się obronić do połowy lipca a nie na jesień.

Mi dziewczyny od weekendu zaczęły puchnąć palce u dłoni i stopy

Dziewczyny bardzo dziekuje za gratulacje I mile slowa. Ostatecznie stwierdzilismy z mezem ze damy na imie maluszkowi Filip. Wszystko wskazuje na to ze jutro wyjdziemy do domu.

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Dziewczyny bardzo dziekuje za gratulacje I mile slowa. Ostatecznie stwierdzilismy z mezem ze damy na imie maluszkowi Filip. Wszystko wskazuje na to ze jutro wyjdziemy do domu.
    super imie i super wieści jeszce raz gratulacje i duzo zdrówka dla ciebie i maleństwa :*

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej. Ja właśnie wróciłam z USG. Miało być kontrolne, a tylko sprawdził lekarz wymiary dzidziusia - ale moich już nie. Strasznie nie lubię tego usg w tej przychodni. Lekarz który je robi nie przywiązuje wagi do szczegółów. A i zdążyłam dorwać lekarza - i powiedział że wszystkie wymiary są prawidłowe i nie ma konieczności robic CC.

Mała ma już 3320g
    . Duża panna z niej

Dziś jak szłam do lekarza to mała tak mi uciskała na pęcherz, że myślałam że nie dojdę, albo na ulicy zacznie się ze mnie lać. Straszny stres. Okropnie napiera na pęcherz, mam uczucie jakby po woli przesuwała się w dół brzucha. Dziwne to jest uczucie. Nie jest to ból jak na okres nawet - taki inny. Czasem kłócie, naprawdę dziwne uczucie. Potem jak posiedziałam w kolejce na usg przeszło. Doszłam do domu i troszkę pomęczyło, ale szybciej przeszło. Mała jest okropna wiercipupka od tej niedzieli.

Strasznie jestem zestresowana.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 05-06-17 o 16:43
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Gabi serdecznie Ci gratuluję. Dobrze ze udało się naturalnie urodzić
    Powiem. Wam że z każdą ciąża jest inaczej po porodzie w tym wypadku nie potrzebne były środki przeciwbólowe Jeśli coś zaboli to tak falowo Mnie nie nacinali ale pękłam a jak się pęknie to tak nie boli potem, dobrze ze tez na 3 szwy Musieli mnie też wylyzeczkowac niestety nie było anestozjologa to zrobili to bez znieczulenia stwierdzili że skoro tak dobrze radzę sobie z bólem to z tym też dam radę Dało się wytrzymać

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Eris
    Bez znieczulenia? Nie dałabym się. Na samą myśl słabo mi się robi.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Eris jesteś twarda sztuka!!! Do kiedy czekacie na usg? Jak Andrzejek?

Ja byłam dzisiaj na ostatniej wizycie prywatnej. Kolejna to juz szpital. Mam rozwarcie "ładne" jak to określił lekarz, bolało jak szlak przy badaniu i mam 3cm. Coś nawet zaplamiłam po badaniu z tego wszystkiego. Do 10czerwca przydałoby się urodzić, bo na wtedy kazał mi przyjść do szpitala jak coś... Ale nonsens leżeć w Nim, jak już coś, bo 2-3 dni samo ktg i obserwacja, pózniej wywołanie :/
    Ale nastawiłam się, że kurde jak mam już 3cm to musi ruszyc nie?! Ileż można!! Mała mi tak ciśnie, że aż kłuje mnie wszystko...
    Natomiast skurczy brak ja nie wiem co ta moja macica odwala

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów