Strona 51 z 543
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mabr Zobacz posta
    Reni83 a co to jest ten doppler?
    Doppler- definicji nie podam ale chodzi o to ze jak sie chce usłyszeć serduszko to trzeba włączyć dopplera. Pani doktor tłumaczyła mi ze to ma taka sile ze tak młody płód może uszkodzić. Druga Pani doktor sama powiedziała dokładnie to samo. Nam obydwie pokazywały tylko obraz.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Mmimo ze nie slyszalam serduszka to mialam okazję widzieć jak pracuje u malenstwa I wykaz takkiego czarnego paska świadczący o tym ze praca serca jest miarowa

Bez problemu na usg widać akcje serca

Junior Member
    SylwiaDag

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-28 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Właśnie się zalogowałam kilka słów o mnie:
    Nazywam się Sylwia, mam 29 lat i jestem w 7 tygodniu ciąży termin porodu mam na 28 czerwca. Z narzeczonym staraliśmy się o dziecko od ponad 2 lat. Pierwszą ciążę niestety straciłam w marcu tego roku w 6 tygodniu. Bardzo to przeżyliśmy, bo w końcu po tylu staraniach udało się zajść w ciążę i niestety ją straciłam. Ale cały czas byłam pełna nadziei i oto pół roku od poronienia jestem znowu w ciąży powoli wchodzimy w 8 tydzień i następną wizytę u lekarza mam 22 listopada z całym pakietem badań i mam nadzieję, że już więcej zobaczę na USG Postanowiłam zalogować się na forum bo jako, że to moja pierwsza ciąża na pewno będę miała jakieś pytania
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i gratuluję serdecznie przyszłym mamom!!

Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Witaj. U mnie dziś mroźny poranek. Ulozylam ubranka 0-3 w kolorze białym do szafy. Chciałbym już jutro mieć poród ciągnie mi się ta ciąża zupełnie jak w pierwszej.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Dobry wieczór mamuśki
    Ja właśnie wcinam chipsy solone, jak nigdy mnie naszło, ale schudłam 2kg to muszę nadrobić
    [/url

[/url]

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    U mnie kolacja była na owocowo kiwi + banany mniam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A u mnie wczoraj syn prawie 40 stopni ... podminowana jestem

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Ja zaś mam apetyt na śledzie mmm a mój syn myślę za 2 tyg dostanie ospe bo sie widzieliśmy z chorym dzieckiem a nie wiedzieliśmy...I myślę co ze mną? Chorowalam jako dziecko ale czy dzidziusiowi nic nie grozi...

Jak masz przeciwciała bo chorowalas na ospę to spoko do dzidziusia nie dojdzie ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów