Strona 506 z 543
Pokaż wyniki od 5,051 do 5,060 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Megianto - przytycie w ciąży to głównie predyspozycje genetyczne - tak mi się wydaje. Ja startowałam z niedowagą - więc przytyłam już prawie 19kg, więc jest to normalne zjawisko. A jem cały czas zdrowo, nie jem słodyczy, ani tłustych potraw.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    ja przytyłam ok 20 kg , zaczynalam od 53 teraz mam 72,8kg

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Normalnie pechowo :/ W drodze do szpitala o mało nie skasował mnie ciągnik. Po odebraniu wyników auto się zepsuło.
    Co do interpretacji wyników GBS wnioskuje że dodatni skoro Streptococcus agalactiae liczne i reszta Wrażliwy.

O mnie
    Ale lipa z tym pionem. Kurcze nie mamy nikogo kto zostałby z panami robotnikami w naszym mieszkaniu a ja muszę być w tym czasie w swojej przychodni i nie wiem ile mi zejdzie. Nie wiem jestem załamana. Uwielbiam sytuacje typy" rozdwój się" i jak tu być w dwóch miejscach na raz.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    My niestety dalej w szpitalu Robili usg i nadal jest wodonercze mamy czekać do wtorku i wtedy zdecyduja czy ładujemy w innej placówce bardziej specjapistycznej czy idziemy do domu a w tej placówce wylądujemy troche pozniej na spokojnie Będą Andrzejkowi robic we wtorek kolejne usg jak on funkcjonuje juz poza organizmem mamy
    Co do diety mamy karmiacej pozmienialo sie bo mama ma jesc wszystko i truskawki i cytrusy i straczkowe Po prostu zdrowo Nie palić nie pić bez fast fudow

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Eris wlasnie powiem Ci tak to jest z tymi nerkami, tak zastanawiam sie czy Nas i ile zatrzymają w szpitalu. Mam nadzieje, ze Was szybko wypuszczą po wtorkowym usg i okaże sie wszystko cacy!!!! Trzymam kciuki :*

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Eris życze dużo dużo zdówka dla Andrzejka!! będzie dobrze musi być !!)

Minionku, ja się jednak trzymam diety przez ten pierwszy miesiąc tak jak mówiła mi położna w szpitalu że przez pierwszy miesiąc trzeba jeść jak dwuletnie dziecko. Z Filipem się tak od początku nie trzymałam diety i on później miał kupki co dosłownie 15 minut bo ja zjadłam 2 jabłka surowe i tyłek odparzony przez to moje olewanie diety . Wole teraz trzymać się diety a po miesiącu będe powoli sobie jeść już nowe rzeczy..,,teraz się boje wogóle ruszyć jakiegokolwiek owoca oprócz bananów. Bo takie maleńkie Dziecko ma bardzo nie dojrzały układ pokarmowy z czasem się to zmieni i będzie można jeść normalnie A co do nocy to tak ze 3 razy jakoś karmie , tylko ja jestem leniwa matka. Narazie go wykąpałam i sobie śpi w łóżeczku ale w nocy jak się budzi to go biore do siebie karmie na leżąco i tak oboje zasypiamy. Wczoraj próbowałam go odstawiać do łóżeczka ale on nie był chętny i ja skapitulowałam i zasneliśmy w dużym łóżku . a u Ciebie jak z nocami ?
    Ze skarpetkami to tak jest właśnie Przy noworodkach, śmiesznie one na tych nóżkach wyglądają i wogóle w jakichkolwiek ubrankach to te maluchy pływają . Mój ma 59 a w r.56 za duży , ale spokojnie jeszcze troche i masy nabiorą

Mrówka Ty to masz zdrowie... ja pamiętam jeszcze jak w tamtym tygodniu pisałam Wam że mam parcie właśnie na dole i mi ciężko chodzić i taka wkurzona byłam tą dolegliwością, a dwa dni później już urodziłam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    a co do wagi to ja w ciązy przytyłam 12,5 kg a teraz 6 dni po porodzie zostało mi 6 kg prawie ...także cudów nie ma 56,5 kg na liczniku ale myśle że przy tej diecie matki karmiącej zlece szybko i mały ssak mi w tym pomoże Zresztą dla takiego Kochanego Maleństwa to mogłoby mi i z 15 kg zostać

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewelinko dokładnie dla takiego slodziaczka to można i z 15kg mieć ja juz spadłam 12kg wiec u mnie jeszcze z 6...chociaz ja sie gubię juz w tej wadze bo ona na końcówce strasznie skakała czekam tylko na upragnione 53

Co do karmienia ja tez sie trzymam diety i raz na 3 dni planuje wprowadzić cos nowego. Teraz przerabiam mleko i póki co zero alergii co do owoców ja tez wcinam banany i dodatkowo arbuzy reszty nie tykam. W nocy u mnie z tym potworkiem jest tragedia bo on nie chce jeść...tzn pociągnie 4 razy i zasypia zadowolony wiec sie oboje męczymy, bo ja nie śpię i jego budzę i zastanawiam sie czy na noc nie zacząć odciągać, bo mam wrażenie ze nie dojada...ale tez karmie ze 3 razy w ciągu nocy

O mnie
    Hej. Ja przed ciążą ważyłam 45. Teraz 63 kg. Chciałabym zatrzymać się na 48 kg. Zobaczymy jak będzie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów