Strona 504 z 543
Pokaż wyniki od 5,031 do 5,040 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gabi1811 Zobacz posta
    Famirabelka, jeżeli przed porodem nie uda ci się zrobić usg to jak pójdziesz już do porodu to powiedz, że dawno nie mialaś usg a wiesz, że dziecko będzie duże I się obawiasz czy urodzisz I zeby zrobili usg. W szpitalu, ktorym bede rodzic kazda dziewczyna ma usg na izbie przyjeć zeby lekarze ocenili wage dziecka I to czy kobieta jest w stanie urodzic sn.
    Ja mam przychodnię w szpitalu gdzie zamierzam rodzić. Więc truję o tym od poprzedniej wizyty nowej ginekolożce (zastępstwo mojego lekarza, który wraca po moim porodzie 22.06)
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Ewelinko Piotruś to samo, praktycznie nie ulewa)) całe szczęście! Co do diety to ja się staram trzymać chociaż powiem szczerze kompletnie się gubie w tym co mogę jeść a co nie. Położna mi też mówiła, żeby nie szaleć póki co z jedzeniem....Odpukać jak narazie nie zauważyłam, żeby cokolwiek mu zaszkodziło. A jak u Ciebie z dietą? I jak często karmisz w nocy? Pamiętam jak wrzucałam fotke pierwszych skarpeteczek, które kupiłam a Ty pisałaś, że pewnie i tak będą za duże....Nie chciało mi się w to wierzyć, ale dziś próbowałam ubrać je Piotrusiowi i zlatywały aż miło hahaha

Kozaczku ja też każdemu mowię, żeby pampersy przysyłał

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Ależ macie fajnie dziewczyny, że macie to już za sobą. Karmicie się i te kupki <3 bosko ;*
    Ja tu się już doczekać nie mogę i denerwuję się odrobinę tym, że już w poniedziałek do szpitala No cóż chociaż będę wiedzieć ile ten mój Karolek waży. 2 tygodnie temu lekarz robił niby usg badał ilość wód i łożysko, ale wagi niestety nie powiedział KTG będę mieć 2 razy dziennie jak mnie na oddział patologii położą. Powiem wam szczerze, że trochę boję się tego wywoływania No cóż mam 3 dni do poniedziałku, ale to moje dzieciątko za nic po dobroci wyjść nie chce. Metody na ''S'' nieskuteczne

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Heeeej,

Dziewczynom z fb juz rozpakowanym gratulowałam juz maluszków, są prześliczne
    Eris gratuluje szybkiego rozpakowania

No i mamy juz czerwiec wiec teraz posypią nam się maluszki. Ja mam termin cc juz ustalony od jakiegoś czasu, więc mąż bierze dwa dni urlopu żeby zostać z Kapim w domu jak ja będę w szpitalu, a potem dostanie dwa tygodnie opieki. Zobaczymy czy wszystko pójdzie gładko, bo od wczoraj mam krwisty śluz i jednak te moje plany co do terminu cc mogą się zmienić.
    Ja też nadal mam bardzo dużo energii, w niedziele caly dzień chodziłam po mieście, łącznie ze wspinaczką na sporą górę i biegiem na autobus luteina odstawiona w niedzielę. Jedyne na co narzekam to ogromne parcie małego na szyjkę, w cholerę ciężko chodzić momentami.

Martusia powodzenia, dzis Twój tp, może się Karolek zdecyduje wyskoczyć

Famirabelka współczuje ci, nie ma nic gorszego niż prosić się lekarza o to co ci się po prostu należy. Jeżeli jestem drobna osoba a dziecko duże to powinni się zastanowić czy porod sn jest dla ciebie bezpieczny.

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ehhh.... odebrałam wynik gbs i niestety dodatni... głupia, zdążyłam się już naczytać Internetu i teraz mam stresa Wiem, że podają antybiotyk ale i tak się martwię o naszą Maleńką...

Senior Member
    megianto

O mnie
    Monikapp
    Ja dziś właśnie też mam do odbioru, ale nawet jeśli wyjdzie dodatni wynik to nic na to nie poradzę. Będzie trzeba być tylko szybciej by podali ten antybiotyk żeby zdążył zadziałać. Teraz jest taki postęp medycyny, że trzeba temu zaufać, bo innego wyjścia brak. Będzie dobrze i głowa do góry

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja dziś wstałam jak z krzyża zdjeta, ale stwierdziłam, że musze się wziąść w garsc. Właśnie robie placek z masa budyniowa truskawkami I galaretka. Potem pranie, prasowanie I moze kuchnie ogarne.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Gabi
    Ten placek na biszkopcie jest?

Tak na biszkopcie właśnie się chlodzi w lodówce ciekawe czy sie uda pierwszy raz robiłam taki.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów