Strona 502 z 543
Pokaż wyniki od 5,011 do 5,020 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    ERIS, ewelina110389 gratulacje Dziewczyny! Pięknie się majowo posypało no ale od dzisiaj dzieciaczki będą już czerwcowe.
    ERIS, a od której miałaś skurcze? Bo od przyjęcia na oddział to rach ciach, super szkoda tylko, że Twój mąż nie zdążył na wielki moment.
    Martussia jak fajnie wygląda u Ciebie na pasku 1 dzień do terminu porodu
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Eris
    Gratuluję zdrowego synka Oby każda miała taki szybki poród jak ty

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez miła12 Zobacz posta
    Reni bardzo Ci kibicuje żebys wyszła z tego szpitala, ja zle znosze pobyty na oddziale, ale wiem że to pewnie dla Waszego bezpieczeństwa.

dzisiaj dzwonilam i na KTG zapisy w Zeromskim daja na termin , lub juz po terminie, takie obłożenie mają

Ja mam nadzieje ze do terminu nie dotrwam....bo chciałabym zeby to było juz

pozdrawiam Was wszystkie gorąco
    Dzieki Miła. Wyczekuje wlasnie na obchód który pewnie znowu bedzie koło południa dopiero ale mam nadzieje ze ktos decyzyjny sie tym razem pojawi i mnie wypiszą.
    U mnie dzis 37+0 wiec juz tez mogę rodzic. Co ma byc to bedzie
    Miła w takim razie czekamy na rozpakowanie u Ciebie. Cos sie juz odzywa?

Senior Member
    megianto

O mnie
    Używałyście w czasie ciąży jakiekolwiek krople do oczu? Niestety wiosną dopada mnie alergia i strasznie swędzą mnie powieki i tak się zastanawiam czy w ogóle można coś z tym teraz zrobić.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Megianto ja nawet takie z antybiotykiem Dicortinoff, bo miałam zapalenie spojówek. Natomiast takie ba alergie zależy moze, ktore, ale pewnie tez

ERIS gratulacje!!!! Daj znać jak się czujecie i jak tam miedniczka malutkiego mam nadzieje, ze wszystko będzie u Was dobrze :*

Senior Member
    megianto

O mnie
    Bym musiała skoczyć do apteki i tam z paniami porozmawiać, bo niedługo zatre te oczy...
    Ja się teraz zastanawiam jak to mądrze poukładać ubranka w komodzie by było praktycznie i wykorzystać na maxa wolne miejsce.

Ja po ktg na szczęście wynik, jak najbardziej ok. Kolejne ktg w poniedziałek, na poród nadal się nie zanosi dziś 37+5.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Moja dzidzia nie chciała współpracować ze mną na KTG. Miałam dziś pierwszy raz. Dzidzia wogóle się nie ruszała - pani próbowała pobudzić malucha - ale nic nie pomagało. Ruszała się od 4.30 do 10 rano, więc akurat na 11.30 KTG wybrała sobie spanie. Pani powiedziała że na poród się nie zanosi więc mam się nie stresować, kolejne mam 8.06.

Dziś u mnie 37+2.

A i szkoda że nikt mi wyniku nie objaśnił, nawet nie wiem czy był ok.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 01-06-17 o 12:52
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Famirabelka podstawowe pytanie to czy ktos ci podpił pieczatką to ktg. Mi tez nikt nie opisuje polozna tylko podpisuje sie to znaczy ze ok bo nikt bez konsultacji lekarskiej zlego ktg ci nie podpisze I napewno jak by bylo cos nie tak to by ci powiedzieli. Po drugie ja przed kazdym ktg jem cos slodkiego banana albo musli bo tak mi kazano wtedy dziecko ładnie sie rusza I wspolpracuje.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    eris gratulacje!

jejku ja juz nie wyrabiam z pampersami...Kubuś tylko je i kupa je i kupa,,,i tak na okrągło! jest tak chudziutki ale ma taki apetyt ze jeszcze z miesiac i bedzie okrąglutki
    tym nie rozpakowanym troche zazdroszcze ze macie te emocje związane z porodem jeszcze przed sobą. W niedziele po porodzie obiecałam sobie nigdy więcej a teraz już zapomniałam o bólu a przeżycie porodu jeszcze z mężem i to maleństwo które sobie na Tobie leży zaraz po porodzie...cudowna sprawa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów