Strona 501 z 543
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    ERIS trzymam kciuki!! powodzenia!!

ewelina110389 gratulacje! Dużo zdrowia dla Was!

Famirabelka z tego co kojarzę to poza 2 tygodniami tacierzyńskiego jest jeszcze opcja 2 tygodni opieki nad żoną i dzieckiem, które mąż/opiekun może dostać. Czyli łącznie mogą to być 4 tygodnie. Takie zwolnienie/opiekę nad żoną może chyba wystawić lekarz w szpitalu lub lekarz prowadzący ciążę. Może któraś z dziewczyn korzystała już i wie coś więcej?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Ja nie miałam i nie mam zaplanowanego KTG. Tydzień temu miałam wizytę i następną mam ustaloną na dzień terminu czyli na 13.06 jeżeli do tego czasu nic się nie zadzieje :-)

Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    Aaa i gratulacje dla mamusiek! :-) w końcu możecie mieć swoje aniołki przy sobie! Pozazdrościć! :-) niech zdrowo rosną! :-)

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Tak, ja słyszałam o tym , tylko zapominałam dopisać.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Reni bardzo Ci kibicuje żebys wyszła z tego szpitala, ja zle znosze pobyty na oddziale, ale wiem że to pewnie dla Waszego bezpieczeństwa.

dzisiaj dzwonilam i na KTG zapisy w Zeromskim daja na termin , lub juz po terminie, takie obłożenie mają

Ja mam nadzieje ze do terminu nie dotrwam....bo chciałabym zeby to było juz

pozdrawiam Was wszystkie gorąco

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Ewelina serdeczne GRATULACJE Niech sie Maluszek zdrowo chowa Famirabelka tak jest zwolnienie z tytułu opieki nad żona płatne 80% do odebrania ze szpitala. gina lub lekarza rodzinnego chyba tez
    No dziewczyny jestesmy juz po Andrzejek urodzil sue 31.05 o godz 15.45 z waga 3090 g 55 cm 10/10 O 14 jak mnie przyjmowali na oddział bylo 3 cm rozwarcia kolo 15 trafiłam na porodowke po ktg o 15.20 było 5 cm wystarczy ze wstalam z łóżka na wizyte w łazience mąż poszedł wykupić parkometr a ja o 15.45 urodziłam od 5 poszlo błyskawicznie Nie wiedzialam ze tak mozna, parte trwały 5 min Czyli mąż spóźnił sie na finał Niestety trzeba bylo mnie wylyzeczkowac zrobili to bez znieczulenia bo anestezjologa nie bylo potem troche zszyć

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ERIS Zobacz posta
    Ewelina serdeczne GRATULACJE Niech sie Maluszek zdrowo chowa Famirabelka tak jest zwolnienie z tytułu opieki nad żona płatne 80% do odebrania ze szpitala. gina lub lekarza rodzinnego chyba tez
    No dziewczyny jestesmy juz po Andrzejek urodzil sue 31.05 o godz 15.45 z waga 3090 g 55 cm 10/10 O 14 jak mnie przyjmowali na oddział bylo 3 cm rozwarcia kolo 15 trafiłam na porodowke po ktg o 15.20 było 5 cm wystarczy ze wstalam z łóżka na wizyte w łazience mąż poszedł wykupić parkometr a ja o 15.45 urodziłam od 5 poszlo błyskawicznie Nie wiedzialam ze tak mozna, parte trwały 5 min Czyli mąż spóźnił sie na finał Niestety trzeba bylo mnie wylyzeczkowac zrobili to bez znieczulenia bo anestezjologa nie bylo potem troche zszyć
    Gratulacje Eris) ekspresowe tempo. W szoku jestem. Ty pewnie tez zdrówka dla Ciebie i Andrzejka. Odpoczywajcie. Xx

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Eris gratulacje

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Witajcie z rana. Miła - ja też już chciałabym być po. Jakoś dziś od prawie piątej rano nie śpię. Nie wiem czemu. Mam teraz sporo czasu do KTG, bo mam dopiero 11.30. Ponudzę się troszkę w domu. Jakoś nie mam sił się ani uczyć - bo skupic się już nie mogę nad angielskim, ani nad żadną inną rzeczą, ciągle myśli krążą wokoło malutkiej.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Eris Gratulacje faktycznie szybki poród <3 ;*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów