Strona 496 z 543
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,960 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    U mnie wszystko zależy od dnia,bywają takie że mam tyle energii ze gotuje ,sprzątam,robie prania i nawet wyjdę na jakiś krótki spacerek ,a są takie ze leze umierająca i trudnosc sprawiają mi schody zauwazylam ze w czwartki mam wiecej energii Dwa tyg temu bylismy na ryneczku nakupiłam kwiatków na balkony ,
    do ogrodu, zajrzalam tez na stoisko z ciuchami i za kilka zl udało mi się upolować firmowe nowe ciuchy (kombinezon krótki na teraz ,rozmiar 44 ,kiedyś bylo 34)kilka koszulek,natomiast tydz temu spedzilamm poł dnia z mezem na IP okulistycznej bo kawałek metalu wpadł mu dooka
    Ostatnio edytowane przez martynaa13 ; 03-06-17 o 09:36

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Minion87 gratulacje! jak będziesz mieć pół chwili to podziel się jak to wszystko wyglądało
    u mnie jak u Was, coraz ciężej, puchną stopy - czego nie doświadczałam w pierwszej ciąży, boli spojenie i ni w pięć ni w dziesięć łopatki generalnie żadnej z tych dolegliwości nie miałam w pierwszej ciąży, pokrywa się tylko pobolewanie podbrzusza. Do terminu 2,5 tygodnia i z jednej strony też bym chciała już, a z drugiej strony jak pomyślę, że miałoby się zacząć to zaczynam się bać i czuję się całkiem niegotowa. W zeszły czwartek miałam wizytę i lekarz zmierzył mi, że dziecko waży ok. 3050g. Strasznie mnie to zdziwiło, bo 3 tygodnie wcześniej było 1987g ale powiedział, żebym za bardzo nie sugerowała się tą wagą wyliczoną, bo wpływa na nią głównie pomiar brzuszka, a wystarczy, że dziecko napije się wód płodowych i jeszcze nie zdąży się wysikać i obwód brzuszka istotnie się zwiększa. Liczę, że Mała nie będzie jakoś dużo większa od brata, który przy porodzie ważył 3150g. Poza tym wszystko pozamykane i w ogóle niegotowe do porodu więc do terminu pewnie wytrwamy. Byle nie było jakichś ostrych upałów akurat wtedy. Gbs wyszedł mi ujemny ale jakoś się nie cieszę, bo wolałabym dostać antybiotyk dla pewności - w pierwszej ciąży miałam dodatni, a teraz wymaz był pobierany po kuracji globulkowej. Co prawda lekarz twierdzi, że globulki nie wpłynęłyby na paciorkowce ale wiadomo, z tyłu głowy gdzieś zostaje ta niepewność.
    Udanego dnia Dziewczyny, ciekawe która z następna przekaże nam wielkie wieści
    [/url]

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Megianto faktycznie jak szybko się zapomina, a niedawno ja miałam jeszcze miesiąc, a tu bach parę dni do terminu Ja do toalety mało co się budzę kładę się późno ok. 24, a dopiero ok. 6 wstaję na siku Z przekręcaniem w nocy to masakra dziś podciągałam się o stelaż łóżka tak mi było ciężko, a obudziłam się leżąc na plecach

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martussia
    To fajnie masz jak nie wstajesz w nocy, bo ja piesze wycieczki po nocach urządzam W sumie w żadnym trymestrze nie odpuściło, ale lepsze to niż mdłości czy inne gorsze dolegliwości

Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    Ja poprzedni tyg miaalam na luzie jesli chodzi o wizyty w łazience nocą ,wstawalam ok 24 i 4 i bardzo mnie to cieszylo, teraz jednak potrafie budzić się co pol godziny,no i jeszcze kazda nawet kilkumin przejazdzka autem konczy sie wizytą w toalecie

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Mi od 4 dni puchną stopy. Dziś zdjęłam po raz pierwszy obrączkę. Przeczytałam że puchnięcie pod koniec ciąży spowodowane jest tym że w organizmie gromadzi się woda, tak na wszelki wypadek, gdyby kobieta straciła zbyt dużo krwi przy porodzie. Nieźle to natura wykombinowała. Podobno to pierwszy objaw że do porodu zostało nie dużo dni. Ale ile w tym prawdy to się okaże.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    Zazdroszcczę ci , ja próbowalam pierscionek zareczynowy i obrączkę sciągnąc i na plyn i na masło i nie daje rady

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Ja wołałam zdjąć, choć mogłabym jeszcze pochodzić - ale stwierdziłam że nie będę się potem na siłę męczyć jak nie będzie chciała zejść. Musisz ochłodzić ręce, spróbuj pomoczyć nadgarstki w zimnej wodzie.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    dzieki za radę ,jeszcze później spróbuje ,narazie jest tak zimno ze nie ruszam sie z lozka nawet na moment

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Puchnięcie nie zawsze jest objawem porodowym bo wystarczy ze jest gorąco i szybciej puchniemy. W poprzedniej ciąży dwa miesiące byłam spuchnieta bo rodzilam we wrzesniu. Tak więc tego...Ale prawda zatrzymuje się woda w organizmie. Pomaga ponoć herbata z pokrzywy czy z mniszka lekarskiego.

Moja mała nadal nie obrocona :-( a mi też coraz ciężej ale myślę ze głównie chodzi też ze cały dzień jestem z małym przecież dzieckiem w domu i nie mogę wypoczywać ile chce...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów