Strona 495 z 543
Pokaż wyniki od 4,941 do 4,950 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Jejku, tak sobie myślę, że ja to już chciałabym mieć maluszka przy sobie. Chyba pod względem czekania to ten 9 miesiąc najgorszy. Mogłabym w pokoiku małej siedzieć cały dzień i przeglądać te rzeczy, zresztą od wczoraj ciągle coś przekładam. Mam nadzieję że wszystko uszykowałam, nie wiem tylko w co zapakować małą na wyjście. Kompletnie nie wiem co uszykować. Przecież nie będzie zimno, nawet jak będzie pochmurno, to chyba dzidzia w pajacyku nie zmarznie - będzie przykryta kocykiem? Dla siebie mam uszykowane spodnie ciążowe, koszulę z długim rękawem oraz bluzkę w czarne paski - choć chyba wymienię ją na jakąś gładką.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Malwa1986
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-13 zobacz kalendarz
    U Nas 38 tydz. Marcelek ma 3600g, rusza się jak szalony. Poza pobolewającym brzuchem jak na okres i czasami kłuciem w podbrzuszu to cisza. Brzuch wysoko jak był :-)

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    U nas na GBS czeka się 5 dni Wiem że u mnie ujemny chociaż nie mam wyniku ale dzwoniłam do przychodni Jutro jadę na ostatnie pobranie morfologii i wtedy odbiorę wynik Ja mam wrażenie że jeszcze tydzień temu było mi łatwiej poruszać się i wogole a teraz co rusz muszę zwalniać bo skurcz mnie łapie to dolne partie bolą Trochę zwolniłam teraz ale lazenia mi nie brakuje. Szkoda że dzieci nie za bardzo zdają sobie sprawę z tego że mamie już ciężko Dziś syn chciał zagrać w nogę a ja teraz zupełnie się do tego nie nadaje Śmieje się że w przyszłym roku z młodszym bratem będzie grał.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    W ogóle podczas przeziębienia można morfologie robić czy wyniki wyjdą przekłamane z racji przesilenia organizmu?
    Malwa to duży chłopak Ci się szykuje

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ja czekałam na wynik GBS 4 dni.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    U mnie Gbs był chyba w 3dni.
    Ja nie znam wagi maleństwa, a ma nie być malutka... W pierwszej ciąży tak sie tego bałam, a olali to i urodziłam klocka małego, teraz tez muszę podołać

Jutro mamy wizytę kolejna...
    Dzisiaj kolejny dzien bólu krzyża, takiego mocnego, ze myślałam, ze oszaleje, ale przeszło. Juz troche jestem zmęczona. Wydawałoby sie, ze jak szyjka 2cm rozwarcia i a nisko główka, a ja taka aktywna- duzo spacerujemy od 2 tygodni, bo jednak jak seria mowi rodzeństwo tak wyrozumiałe nie jest ;p to u Nas mała cisza

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Hej dziewczyny Jak tam mineła wam noc?Unas cięzko,wstawalam chyba z 15 razy Obudzilam sie taka zmarnowana,ciągle mnie coś bolalo i kuło
    Jeszcze ta pogoda jesli dzis znowu bd 25-27* to szykuje sie mi prawdziwa meczarnia. Ja wizyty mam dwie , jedną za tydz 5 ,06 drugą jesli bd jeszcze w dwupaku 12

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Martyna ja też codziennie rano wstaje jak z krzyża zdjęta. Wogole jestem zła na wszystko I wszystkich nic mi się nie chce wszystko boli, koszmarna jestem. A ciągle pamietam jak w pierwszej ciazy biegałam jak szalona do konca, pomimo ze tez byly upaly bo rodzilam w lipcu, bylam silna I pelna energi a teraz jestem zla I pelna goryczy zupelnie nie wiem dlaczego. Jutro wizyta u lekarza zobaczymy co powie.

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Widzę, że jutro dzień wizyt ja też mam Kurczę tak bym chciała by było już po, a tu zonk cisza. Termin na piątek. Coś czuję że się przeterminuję

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martussia
    Nie pozostało nic jak cierpliwie czekać. Pociesz się, że ja jeszcze miesiąc muszę poczekać za maleństwem

Co do wstawania rano to ja się czuję jak jakaś 60 - latka Za każdym razem zastanawiam się jak wstać by jak najmniej odczuć ból miednicy i żeber. Mały teraz nieco spokojniejszy przez ostatnie dni, ale gorączki też dają swoje. Jedyny plus to, że mimo przeziębienia przesypiam całe noce i na dodatek dziś nie wstawałam ani razu do wc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów