Strona 490 z 543
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,900 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Ja co do ubranek nie doradze bo jak wyprałam wszystko to co dostałam I kupiłam to bodziaków z krótkim rekawem mam jakieś 30 sztuk w roz 62, reszty też o wiele za dużo. Co do niedrapek u córki praktycznie nie korzystałam może kilka razy, ale itak ciągle jej spadały z rączek, także jak już ktoś chce kupować to mysle ze jedna para wystarczy.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    U nas też dużo więcej wszystkiego niż będzie potrzebne. Niedrapkl też mamy. Samych bluz mamy z 20. Jeżeli maluch nie będzie dużo ulewal to dużo ubranek nie trzeba. Niestety moje dzieci bardzo ulewaly córka do roku czasu bardzo intensywnie, syn pół roku.
    Jakoś w nocy obudzily mnie dość mocne skurcze i już obserwowałam siebie pod kątem czy to już. Ale jakoś usnelam. I przeszło ale czuję że to tuż tuż. Oby wytrzymać do czerwca. Niby to 37 tydzień ale wolę urodzić po 38 który znacznie się w czwartek. Chyba po prostu za dużo na siebie biorę zamiast odpoczywać. Ale ze mną tak jest nie lubię leżeć bezczynnie, moja mama jest taka sama. Udanej niedzieli życzę Odpoczywajcie i nie róbcie głupot

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Eris
    Ostatnio dużo dziewczyn właśnie przed terminem odjeżdża do porodu. Zamiast czerwcówek od groma majówek się robi Ważne, że dzieciątka zdrowe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Oby się u Was sprawdziło. Też mam jednego z najlepszych w okolicy, ale ja im wcale nie wierzę ;p z jedna i druga ciąża straszą i straszą, a pózniej nawet tydzien przed terminem się dziady małe nie chcą wykluć

Mnie krzyż codziennie tak napierdziela, że to apogeum, ale mąż rozmasuje. Prysznic ciepły i dalej mam moc dziec gdxies tam w kanał się na wizycie ponoc wpasowywał, więc pewnie dlatego...

Co do ubranek... Ja nie doradzę, bo tych od 56-68 mam mnostwo. Po prostu 2 szafki. Chciałam postawić na minimalizm tym razem, ale oczywiscie kazdy mnie obkupil, bo siostry nie mają dziewczynek, bratowa zaś po swoich mi dała. Z synkiem kupowałam niedrapki, ale teraz się nie stosuje, bo dzidzia poznaje świat przez dotyk, wiec nie trzeba mu tego zabierać

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Ja wlasnie siedzę w ogrodzie z synem, on jeździ rowerem po sadzie i próbuje wspinać się na drzewa, a ja na huśtawce moze sie opale nawet Haha żartuje, jestem tak biała, ze obawiam sie, ze łuna nade mną jasności się tworzy ;p poza tym dół od pizam mam założony a mam do teściowej dzisiaj jechac na obiad... No jakos weny brak znowu się oslucham tego i owego ;0"

Senior Member
    megianto

O mnie
    Kozaczku
    Ważne, że Ci wygodnie Ja za to spędzam na razie czas nad notatkami, bo sesja się zbliża na kolejny weekend, więc trzeba się spiąć.
    Co do ubranek też fajnie, bo przynajmniej masz spokojną głowę, że wszystkiego Ci starczy :P

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    najwyzej jak mi zabraknie to Tatuś skoczy do sklepu na zakupy ew.znacie jakieś fajne stronki w necie na których wy zamawiałyscie dla swoich szkrabów?

Ostatnio edytowane przez martynaa13 ; 28-05-17 o 17:51

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Senior Member
    megianto

O mnie
    Martyna
    Jak ładnie, kolorowo Interesują cię tylko ubranka czy coś jeszcze by zakupić przez internet?
    U tego sprzedawcy świetne gatunkowo ubranka wypadają http://allegro.pl/listing/user/listi...875109&order=d
    Poza tym polecam olx i popatrzeć w okolicy. Ludzie często za grosze sprzedają.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów