Strona 489 z 543
Pokaż wyniki od 4,881 do 4,890 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    To mnie uspokoiłyście z tym kroczem ja już mam 10 dni do teminu więc chyba lepiej że boli .
    Tych kart ciążowych też Wam zazdroszcze! Wyobraźcie sobie że ja nie mam...;/ znaczy się mój lekarz drukuje karte ciązy na a4 i po każdej wizycie dostaje taką karte, troche do dupy, tam nic nie ma napisane za bardzo...ani wagi ani o szyjce ani o ciśnieniu...już nie mówiąc jaki mam np GBS itp..o wynikach badań nic nie jest napisane. Tylko jakie mi przepisał leki który to tydzień i że wszsytko ok. No porażka po całości a w dodatku jak policzyłam to od początku ciąży byłam na 6 wizytach, raz jak do niego poszłam to on nawet mnie nie skojarzył tylko się pyta jak u mnie z miesiączka ;D pożaliłam się ale już nie ma co przeżywać bo ciąży już kres za kilka dni

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    a propo mądrości ludzi to mój szwagier zadzwonił do męża mojego dziś i mówi że ja rodzę Mąż od razu do mnie drynda zestresowany ...a ja w śmiech, bo napisałam tylko że się czuje fatalnie ale czuć się fatalnie a rodzić to różnica lekka

Member
    martynaa13

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    hej dziewczyny dawno mnie tu nie było ,od powrotu ze szpitala troche sie u nas uspokoiło
    Wczoraj bylismy na USG, nasz mały łobuziak ma 2900g, (35 +5) , termin z om mam na 25,06 ale mój lekarz daje mi tydz max dwa i powitamy naszego Piotrusia po tej stronie brzuszka

Ostatnio edytowane przez martynaa13 ; 27-05-17 o 17:51

Martyna mi najpierw lekarz mówił żebym się modliła żeby donosić a teraz zaczyna się 38 tydzień i absolutnie nic się do porodu nie szykuje wszystko pozamykane. Także już chyba nie ma co tym lekarzem tak wierzyć

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Mrówka mi by teraz spróbował cos komentować jakiś kretyn Haha woleliby nie zaczynać, mam tak bojowy nastrój? Ze bratowa jak sie nie obrazi to będzie dobrze. Zazwyczaj potrafię ugryźć sie w język

Nie mówcie nic o lekarzach, tym razem tez miałam urodzić duzo duzo przed terminem Haha
    Taaaa na 6/06 mam termin. Jak tak dalej pójdzie to serio po terminie urodzę ;0
    W dodatku ogarnelam łazienki i kibelek, krzyż mnie rano bolał, teraz znowu i wlasnie kość ogonowa, porażka ;0

Reni dokładnie wczoraj w takiej naszej knajpce małej co kojarzy nas starszy taki właściciel mowi, ze tak pięknie wygladam, ze na bank nie dziewczynka ze to wręcz niemożliwe... uwaga byłam niepomalowana- jedynie rzęsy, włosy w kokonie, wiec na bank wyglądałam zjawiskowo hehe

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Martyna to co szyjka juz gotowa, ze lekarz tak mowi?

Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    Tak szyjka skrocona , mały bardzo bardzo nisko .Brzuch mi się odnizył, Z tym lekarzem to jest tak ze to jednak jeden z lepszych w mojej okolicy wiec moze miec rację, tydzien i ciąza donoszona, łożeczko i wózek mamy, wyprawka pielegnacyjna tez jest, tylko mam jazdę ze mam za mało ubranek Mąz mówi ze starczy a w razie czego to pojedzie i dokupi,z ciekawosci po ile kompletów macie wy doświadczone mamy?

Ostatnio edytowane przez martynaa13 ; 28-05-17 o 07:09

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Martyna
    Mi się też wydaje, że mam za mało wszystkiego, ale taka prawda, że w sumie nie wiem ile dokładnie czego mam, bo jeden rozmiar, różne marki i na samych bodziakach 5 cm różnicy :/ Ale teoretycznie patrząc po rozmiarach z metki to na 56 mam:
    -kaftanik/bluzka 6 szt.
    -śpiochy 4 szt.
    -skarpetki 9 szt.
    -pajacyk 4 szt. (tu chyba za mało)
    -półśpiochy 4 szt.
    -czapeczka 3 szt.
    -body na ramiączkach 7 szt.
    -body z kr. 10 szt.
    -body z dł. 6 szt.
    -rampers 3 szt.
    -spodnie/ogrodniczki 5 szt.
    -sweterek 1 szt.
    (P.S. doświadczona nie jestem więc sama posłucham co jeszcze dokupić)
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 27-05-17 o 20:53

Member
    martynaa13

O mnie
    Wpisów
    1
    ja na 56 mam niewiele bo lekarz mówi ze nawet jesli mały urodzi sie za tydz -dwa to wskoczy w 62 bo kawał z niego chlopa
    no to tak mamy jedną taką cienką bluzę gdyby jednak czerwiec okazał sie zimny i tu rozmiar 56 ale uwazam ze to zanizone
    dwie pary kombinezonów takich przyjemnych w dotyku, myslalam o tym zeby zalozyc je na wyjscie ze szpitala
    kaftaników i bluzeczek mam ok 5-6,spiochy 3 pary, skarpetek jeszcze nie mam ale jutro chce wybrac sie do Bstoku na zakupy i znajdę moze inne niż róz( wgledyskryminuja chlopkaów bo wszedzie tylko róz i róz) ,pajacyki mam 2 na 62 i dwa wieksze dostalam od mamy 2 połspiochy i 4 pary spodenek bezuciskowych,dwie czapeczki
    bodziaki na krótki rekaw ok 5 ,musze jeszcze dokupic , długich z 10-12,wiem na 100% ze musze dokupic skarpetki i łapki niedrapki tylko ile tych łapek i do jakiego wieku dzieciaki je noszą?

Ostatnio edytowane przez martynaa13 ; 28-05-17 o 15:15

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ja w ogóle niedrapek nie mam. Kiedyś ten temat był poruszony i niekoniecznie zdają egzamin i je polecają.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów