Strona 484 z 543
Pokaż wyniki od 4,831 do 4,840 z 5424

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Kurcze ja też mam Duluxa, ale chyba tego zwykłego. Nawet nie wiem.

Minionku...
    A gdzie można kupić taki płyn Lovela? Pierwsze o nim słyszę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Megianto ja się w Rossmannie na niego natknęłam w sumie przypadkiem i kupiłam - to wygląda jak taki "psikacz" a'la taki do okiem i kosztował coś około 15-16 zł. Kupiłam z myślą, że przetre tym przewijak, komode czy coś w ten desen, ale zapach dla mnie ok no i mniej się boje niż inną chemią myć. Wrzucam Ci linka jak to wygląda

http://www.rossmann.pl/Produkt/Lovel...ml,403087,6246

Senior Member
    megianto

O mnie
    Dziękuję Minionku Na pewno przy najbliższej okazji poszukam go na półce w Rossmannie, bo przez internet zamówić nie mogę

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Żaden problem) ja tez przez internet nie moge zamawiać a teraz chodzenie po sklepach to jest wyczyn

Senior Member
    megianto

O mnie
    Dla mnie akurat wyczynem nie jest, bo brzuszek nie za duży, ale nie zawsze mam po drodze i po prostu by kogoś z rodziny po sklepie nie uganiać wolę zrobić zakupy przez internet i później tylko ktoś mi zachodzi i odbiera

Member
    miła12

O mnie
    Hej Dziewczyny jak tam ???? czy ktoś sie rozpakował juz ???

Ja dalej walcze z zapaleniem zatok, a im bliżej terminu tym gorzej, zamiast mi sie poprawiac to mi sie pogorsza z dnia na dzień, mam zaczekac jeszcze 2 dni, jesli nic nie drgnie pakujemy antybiotyk...no cóż

dzisiaj rano poczułam skurcze w dole brzucha i tak po bokach....az sie przestraszyłam troszke, ale jak tylko sie poruszałam to przechodziło, brzuch mi sie stawia(pewnie nie tylko mnie) wiec staram sie duzo odpoczywac, ale niestety to nie pomaga,

wizyte mamy 30 maja , pewnie nie bede oryginalna jak powiem że boje sie ale chciałabym żeby to było już, czuje sie jak słoń i bardzo ale to bardzo męczy mnie czekanie

Ściskam Was wszystkie mocno

ps Reni Moni jak tam porodówka w Żeromskim? zapytam może wiecie, bo przyszło mi do głowy takie cos - czy podczas porodu pozwalaja pic wode???

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    miła 12 ja rodzilam w lutym i mialam ze soba 0.7 wody niegazowanej---połozna kazała dokupic bo twierdzila ze chce sie pic w czasie porodu.Troszke popatrzylam na nia, bo ja z tych co wody niezbyt i nie za duzo musze pic.Ale faktycznie cos 1, 5 l wody wypilam bo faktycznie chce sie pic, nie pozwolily mi jesc chociaz podobno na niektorych porodowkach mozna przekasic herbatnika

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Miła
    Brzuszek chyba każdej z nas się stawia. Macica ćwiczy coraz intensywniej
    Widzę, że wizytę mamy w ten sam dzień Ile już przytyłaś, że czujesz się jak słoń?

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Miła ale Cię trzymają te zatoki :/ oby przeszło bez antybiotyku.
    ja skurczy jeszcze nie mam, brzuch mi się czasem stawia jak za dużo zrobię i to bardziej z przemęczenia. U mnie szyjka jeszcze tydzień temu była zamknięta i utrzymana. Ale mam jeszcze miesiąc teoretycznie
    Co do picia to tak, jak najbardziej możesz pić wodę, poradziły kupić 1,5 l i tą 0,7 z dziubkiem bo lepiej się pije i jak coś później przelać z dużej do małej; co więcej mówiły Panie, że można czekoladę (bez nadziania) mleczną mieć albo jakieś biszkopty. Tylko nie wiem czy to jedzenie w trakcie czy tuż po, bo opowiadały, że po kangurowaniu większość mam chce coś zjeść bo umiera z głodu
    Daj znać po wizycie co u Was

carlaaa rozumiem, że rodziłaś w Żeromskim. Jak oceniasz ten szpital?

Senior Member
    carlaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-02-17 zobacz kalendarz
    Monikaim rodzilam w wejherowie,ale zasady sa podobne w wuekszosci szpitali jezeli chodzi o picie,przynajmniej w olsztynie jest podobnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamy 2017

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów