Strona 483 z 543
Pokaż wyniki od 4,821 do 4,830 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Megianto tez tak myśle, pewnie gdyby mi nie zlecała tego KTG to bym jeździła do szpitala sprawdzać ciagle ze stresu a tak to mam w gabinecie obok na każdej wizycie co tyg

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja ani razu nie miałam KTG ani w pierwszej ani w drugiej ciąży, więc chyba faktycznie jak ciąża zdrowa nie ma potrzeby robić chyba że kogoś coś niepokoi jak słabe ruchy.

Eris ja też mam 12 kg na plusie...mam nadzieje że już nic w góre waga nie pójdzie albo max kilogram

Mi się za to specjalnie nie spieszy do porodu bo czuje się dobrze (oprócz wiecznie twardego brzucha ) i coś czuje że urodze kilka dni zaledwie przed terminem czyli w okolicach 1-4 czerwca i to mi nawet pasuje tylko jeszcze muszę z tym Małym pogadać w brzuchu i go przekonać do tej daty

Megianto, ja też byłam w Rossmanie na promocji...trzeba się obkupić póki jesteśmy jeszcze w miare mobline ..więc już mam sporo kosmetyków na zapas nie będe musiała targać Maluszka później po Rossmanach ;D

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    U mnie ktg raczej też tylko jak coś się dzieje albo niepokoi, no i po terminie. W czwartek dowiem się jaki mam wynik gbs - miałam dodatni, jak rodziłam syna i myślałam, że kto już jest nosicielem, to zawsze nim będzie ale ostatnio lekarz powiedział mi, że czasem organizm zwalcza paciorkowce i niekoniecznie teraz muszę dalej je mieć. Ale powiem Wam dziewczyny, że dla świętego spokoju chciałabym dostać przy porodzie antybiotyk nawet jak wyjdzie gbs ujemny, żeby nie ryzykować. Przy gbs dodatnim, jak już się zdarzy, że poród zacznie się od odejścia wód, to trzeba migiem do szpitala, żeby jak najszybciej dostać antybiotyk, no bo dziecka nie chronią już od naszego środowiska błony płodowe.
    megianto ewelina a co kupiłyście w tej promocji ross? Planuję w środę skoczyć, jak moja siostra przyjdzie, żeby razem coś wybrać, bo poza kremem na dzień i może jakimś pod oczy niczego nie potrzebuję, a bez sensu kupować na siłę.
    Dziewczyny, a kto poza Marchew już urodził? Bo ja niepoinformowana no i jakie dzieciaczki były duże itd?
    Ostatnio edytowane przez aspis23 ; 22-05-17 o 09:12
    [/url]

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny... czytam co piszecie i że Marchew już urodziła... jeśli tak to gratulacje.

U mnie ok, jeszcze w dwupaku. Wszystko dobrze, choć mała się rozpycha czym tylko może. Dziś byłam na badaniach w labo. Nawet poszło szybko, a w piątek jadę na GBS, ciekawe jaki wynik będzie.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Aspis
    U mnie w sumie pół na pół z mamą wzięłyśmy. Ja żel z Ziaji do mycia twarzy na przetestowanie, bo jeszcze nigdy nie miałam, a poza tym szukam złotego środka do oczyszczania cery Do tego maseczka. Mama krem NIVEA ten tradycyjny w blaszanym pudełeczku i krem Ziaja z olejkiem arganowym. Nic ciekawego, ale skoro jest promocja i jak Ewelina pisze jesteśmy jeszcze mobilne to trzeba korzystać
    Famirabelka
    Przed świętami już urodziła chyba w 32 tyg. Ważne, że z małym jest wszystko ok i rośnie zdrowo z tego co pisała

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Najważniejsze że Marchew zdrowa i że jej maluch rośnie
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Powiem wam że ja to nawet lubie chodzić na ktg taka jakaś spokojniejsza jestem. Jeszcze tylko kilka prań, zlożenie łóżeczka, wyciągniecie wózka z foli I jesteśmy gotowi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Gabi zazdroszczę. My zamówiliśmy panele i zadzwonili, że wycofali je ze sprzedaży więc pojechaliśmy wybrać następne. W śr. mieli nam je zakładać i dziś zadzwonili, że jeszcze są nienaprodukowane i może będą na za tydz. w poniedziałek. Pokój dopiero się maluje, a gdzie złożyć meble i wszystko wywietrzyć Już się zastanawiam czy łóżeczka nie złożyć i gdzieś nie upchnąć w pokoju mimo, że miejsca nie ma, ale ono też musi się przewietrzyć od tej nowości...

Megianto. My malowaliśmy farbą dulux easy care bardzo dobrze kryła I zapach był minimalny nie trzeba było bardzo wietrzyć byłam nią zachwycona.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Megianto myśmy malowali Beckers i dopiero teraz jej nie czuje a już jakiś czas pomalowany. Okno cały czas uchylone, ale w sierpniu malowaliśmy cały dom Magnatem i w ogóle nie było czuć tej farby i widziałam też, że wyszła jakaś seria od nich do pokoi dziecięcych bezpieczna...mysmy nie widzieli jak kupowalismy Beckersa bo wtedy na pewno byśmy Magnata kupili, bo też zero zapachu i mega dobrze krył. Z tym Duluxem co pisze Gabi mam zero doświadczenia, ale na pewno też jest dobry. Łóżeczko skreciliśmy całkiem nie dawno i komode i też się bałam "zapachu", ale umyłam najpierw takim płynem Lovela do mebli/zabawek a potem przetarlam wodą i nic nie czuć...ale domyslam się ze wolałabys już miec ogarniete....ja z panelami w lutym robiłam juz zadyme

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów