Strona 481 z 543
Pokaż wyniki od 4,801 do 4,810 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    No Gabi rzeczywiście masz sporego Maluszka a na kiedy dokładnie masz termin? moja Mała w 34 tygodniu 1987g, ciekawe ile przyrosła przez te dwa tygodnie. Też słyszałam o tym, że suplementacja wpływa na wagę dzieci ale u mnie się to akurat nie sprawdziło i przy pierwszym dziecku i teraz.
    monikaim myślałam o tym, żeby skonsultować się z kimś innym ale akurat chodzę do najlepszego okulisty u nas, ludzie z okolicznych miast specjalnie do niego przyjeżdżają, mimo że przyjmuje tylko prywatnie - oprócz pracy w szpitalu. Jedyna konsultacja, która miałaby sens, to we Wrocławiu w tej klinice, w której robili mi to laserowanie, no bo oni mają największe doświadczenie w tego typu problemach. Gdyby to było miesiąc wstecz, to bym pojechała ale teraz już telepać się w aucie 1,5-2h w jedną stronę odstrasza mnie kompletnie, bo już po 20 minutach w samochodzie kręcę się i nie mogę znaleźć dobrej pozycji. Znam ich zdanie sprzed 3 lat, no ale papierów na to nie mam i stan oka mógł się bardzo zmienić od tego czasu. Zobaczymy jakie będzie stanowisko mojego gina - jeszcze 6 dni do wizyty, trzymajcie kciuki
    [/url]

2. dzieckozakupy.pl
    Aspis termin mam na 17 czerwca, ale prawda jest taka, że im później urodze tym mały będzie wiekszy. Nawet lekarz mówił, że maluch będzie cały czas przybierał, spodziewałam się dużego bobasa, ale trochę mnie to teraz przeraża. Czekam właśnie na ktg.

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Gabi, to mamy prawie identyczne terminy - ja na 16 czerwca. Daj znać jak po ktg, no i trzymam kciuki za niezbyt późne rozpakowanie u Was
    [/url]

Oj wyleżałam się na tym ktg godzine, położna stwierdziła, że na jej oko wynik ok, ale podejde jeszcze wieczorem do tej mojej sąsiadki I dopytam. W poniedziałek mam kolejne ktg.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    I ja mam termin na 16. 06 Jestem po wizycie u gin GBS pobrany Ja przez cały okres ciąży miałam jedno badanie gin na samym początku wraz z pobraniem cytologii. Raz byłam prywatnie aby sprawdzić stan szyjki i tyle W tej przychodni tak jest Ważne że już prawie koniec i prawdopodobnie była to ostatnia wizyta Jeszcze mam zrobić morfologie mocz cytomegalie i chyba. coś jeszcze I po tym mogę już rodzić a jestem w 36. tyg Jak tylko weszłam do gabinetu to odrazu stwierdziły że nogi mam bardzo obrzękniete ale ciśnienie dobre Jestem 12 kg do przodu
    Kozaczek cieszę się że u Was się poprawiło ale po porodzie tak czy siak niech po 7 dobie zrobią usg Poza tym kwestia obserwacji czy nie ma infekcji

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    I mam się oszczędzać leżeć z nogami w górę Ale ciekawe jak przy 6 i 4 - latka Poza tym ja wogule jestem osobą aktywna nawet w zaawansowanej ciąży wystarczy że muszę córke do przedszkola odprowadzić a to 3 km w jedna stronę a to o ogródek trzeba zadbać Jeszcze, 2 sadzonki pomidorow muszę wysadzić w sumie poradziłem, 25 szt Ogórki na 2 poletkach poradziłem i zioła

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Eris mam nadzieje, ze zrobią. Ja juz chciałam do nefrologa prywatnie, ale juz poczekam :/ okropna panikara jestem, jak każda z Nas wiadomo...

Co do wagi i suplementacji, duzo jest tak, ze te dzieciaczki genetycznie jakieś wielkie strasznie nie beda, wiec suple nie beda miały az takiego wpływu, ale jak u mnie same smoki wśród rodzeństwa po 4kg i syn tez taki był to wiadomo włączyła mi się juz ostrożność

Mojemu bejbisiowi tez jak widać się nie spieszy lada dzien kończymy 37 tydzien, dzisiaj chyba 37+5, także mogłaby juz wyskakiwać, ale gdzież jak tak to polowe ciąży mnie straszył lekarz przedwczesnym porodem i skrócona szyjka, tak teraz trzyma jak trza
    Nie to, ze az tak mi się spieszy bardzo hehe, ale powiem Wam krzyż i skurcze przepowiadające mam męczące i z dwojga złego niech już raz się zacznie i święto
    Maz sie śmiał, ze chce chyba szybko rodzic, bo łazienka i ubikacja az lśni, sypialnia, salon tez, zostało na pózniej mycie podłogi, a teraz spacer. Po prostu wena na porządki okropna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    No Eris to jesteś sprawna babeczka! Szybko urodzisz pewnie chociaż hehe zgadza sie przy starszych dzieciach i tak człowiek mimo pomocy nawet ma sporo obowiązków

Wydaje mi się, że po prostu na każdą z nas przyjdzie czas I wtedy urodzimy, ja też dziś posprzatałam, poprasowałam, umyłam podłogi I czuje się ok. Tak jak wczoraj gadałam ze znajomą nic na siłe musimy być cierpliwe chić już też czekam I wyglądam końca, tak sobie marze żeby urodzić w 38 tyg, czyli początkiem czerwca.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    To ja znowu chciałabym zdążyć ze wszystkim się wyrobić przed porodem czyli najlepiej rodzić mi terminowo, ale z drugiej strony już mi tęskno do trzymania takiego maleństwa w objęciach tym bardziej, że co chwilę jakaś znajoma rodzi albo dziewczyny z forum. Jednak ciąża to nie koncert życzeń i tak jak piszecie na każdą przyjdzie odpowiednia pora

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów