Strona 479 z 543
Pokaż wyniki od 4,781 do 4,790 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Oj Mróweczko no to masz niezłe atrakcje od samego początku, skoro już jesteś po konsultacji to dobrze.
    My jesteśmy po kolejnym usg, następne 5.06 ciekawe czy dotrwam do tego momentu okaże się. Miedniczka prawa nadal powiększona bez zmian gwałtownych. Sądziłam że maluch będzie ważył na tym etapie około 2700 gram ale waży 2500 i jakoś przystopował z wagą. Zdziwiłam się i w sumie mnie to trochę zaniepokoiło bo zawsze był wysoko na siatce centylitrowej a teraz jest na 23. Ale myślę że to może wynikać z małych wymiarów brzuszka chyba po mnie bo jestem szczupła. Ale lekarz mówi że nie ma czym się martwić bo i tak rośnie. No dobrze.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Gabi u mnie podobną sytuacja bo mała nadal nie odwrócona i u mnie koniec 36 tc. Mój ginekolog mówi ze u wielorodki może nawet w dzień porodu dziecko sie odwrocic i kazal sie nie martwic. Mnie to oczywiscie martwi ale staram się myśleć tak jak on mowi. Wiec ty tez moze sie jeszcze nie stresuj i nie myśl o cc.

Mamuska Moniuszka mi ta sasiadka gin mówiła, że wątpi zeby sie jeszcze reraz bobas odwrocil tym bardziej jezeli jest duży, oczywiscie nie twierdzi ze to nie możliwe. Mowila że lepiej zaplanowac cesarke I wpisac sie w kolejke a oni w szpitalu itak robia przed usg I sprawdzaja czy przypadkiem maluszek się nie odwrócił. Mowila ze lepiej zrobic cesarke wcześniej na spokojnie zanim przyjda skurcze bo w mojej miejscowosci zaden lekarz nie będzie chcial sie podjac przyjecia porodu posladkowego naturalnego. Jutro mam wizyte u swojego gin bede napewno go o to wszystko.

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja po wizycie już u mnie dla odmiany bez dodatkowych atrakcji
    Mała waży 2430 g ilość wód w normie i wszystkie inne parametry też, ułożona główką w dół, teraz tylko porobić badania i czekać. Mamy 34+6

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Gabi daj znać jak po wizycie

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Kurcze, współczuję Wam dziewczyny, które macie ponadstandardowe problemy i zmartwienia.
    Mi się na końcówce kumulują różne atrakcje, na szczęście nie jakieś poważne ale upierdliwe. Oprócz tej nieszczęsnej kostki dostałam zapalenia gardła i migdałków i doktorka przepisała mi dzisiaj antybiotyk. Rozmawiałam później z mamą i tylko się wkurzyłam, bo jak usłyszała o tym antybiotyku to tak się zmartwiła, jakbym co najmniej oczekiwała na trepanację czaszki. I zamiast dodatkowo się uspokoić, to zasiała we mnie niepokój, czy powinnam brać ten antybiotyk i czy na pewno jest potrzebny. Wiem, że kilka z Was też brało antybiotyki, pamiętacie ich nazwę? Bo ja dostałam Amoksiklav. Ten antybiotyk mi się nie podoba szczególnie przez ryzyko nabawienia się grzybicy, którą właśnie wyleczyłam i której już absolutnie nie chcę mieć w końcówce. No ale trudno...
    Małgosia w końcu obróciła się głową w dół więc super ale kwestia porodu naturalnego się skomplikowała. W piątek byłam u okulisty i nastawiłam się, że powie że spokojnie mogę rodzić naturalnie a tu się rozczarowałam. 3 lata temu miałam zabieg laserowej korekcji wzroku w jednym oku i zabieg laserowania siatkówki (zabezpieczania zwyrodnionych miejsc na siatkówce, żeby nie mogła się ona odkleić). Robiłam te zabiegi we Wrocławiu i pytałam tamtejszych lekarzy, czy będę mogła po tym rodzić naturalnie i mówili, że tak. A teraz ten mój okulista - najlepszy u nas specjalista stwierdził, że są dwie szkoły - jedna mówi, że jak siatkówka jest zabezpieczona laserowaniem, to nie ma prawa nic się stać, a druga, że blizny po tym laserowaniu to takie słabe punkty i przy cięższym 2 okresie porodu mogłoby dojść do odklejenia się siatkówki w tych miejscach. No i on niestety jest wyznawcą drugiej szkoły, poza tym szkoda by mu było gdyby choćby wzrok mi się pogorszył, bo mam teraz idealny. No i mimo, że jasno przedstawiłam mu, że chcę rodzić naturalnie, wydał mi zaświadczenie o wskazaniach do cc. W pierwszym odruchu chciałam to zaświadczenie schować gdzieś w domu no ale rozsądek wrócił i będę musiała przedyskutować to z ginem. Boję się tylko, że jak usłyszy o wskazaniach do cc, to nie będzie chciał rozmawiać o żadnych opcjach i skieruje mnie na cc. A przecież te wskazania nie są bezwzględne - po pierwsze są dwie szkoły spojrzenia na problem, a po drugie musiałby mnie czekać ciężki drugi okres porodu. Wiadomo, że każdy poród jest inny ale zazwyczaj podczas drugiego i kolejnych okres parcia jest dużo szybszy i sprawniejszy niż przy pierwszym.. Mam zagwozdkę straszną co robić, no bo wzroku stracić rzecz jasna też bym nie chciała. Póki co czekam na wizytę 25.05. Uf, się wyżaliłam.
    Miłego dnia dziewczęta!
    [/url]

Senior Member
    megianto

O mnie
    Aspis
    Rzeczywiście masz dylemat. Fajnie, że jesteś za porodem sn, ale jak napisałaś warto o tym porozmawiać z ginekologiem i zobaczyć jak on na tę sprawę się zapatruje. Najważniejsze jest Wasze dobro i jeśli by było dość duże prawdopodobieństwo powikłań to lepiej moim zdaniem zgodzić się na cc mimo, że można później długo do siebie dochodzić... No i ja bym jeszcze pobaraszkowała po necie i poczytała o takich sytuacjach jak twoja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Ostatnio często wyświetlają mi się w sklepach internetowych z dziecięcymi akcesoriami maty edukacyjne. Planujecie taką kupić? Jeśli tak to od którego miesiąca?

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Ja mam mate po Starszaku mało co zniszczona dosłownie jak nowa. Taka dżungla z różnymi bajerami świeci się gra , Filip ją bardzo lubił i dużo spędzał w niej czasu, a tak zaczął jak miał ok 4 miesiące, akurat ją dostał a w sumie mógłby wcześniej

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Na dzisiejszej wizycie miałam usg. Malutki ma się dobrze łożysko w II stopniu dojrzałości ilość wód w nornie. Kolejna wizyta za tydzień chyba że się rozpakujemy Głowka dalej nisko szyjka jeszcze trzyma chodź już zrobiła się miękka. Dziś miałam dość spory przypływ energii nawet auto dałam radę wysprzątać, kilka prań i wywiadówka na 2 piętrze, zakupy Jedyny minus nogi mi spuchły od tego chodzenia
    My też będziemy mieć matę od siostry fajna sprawa
    Aspis no faktycznie nieciekawie ja chybabym próbowała naturalnie, ale to wszystko zależy od lekarzy. Dla mnie CC to jednak operacja brr, aż strach pomyśleć gdybym miała taki problem Współczuję. Poród SN jest bolesny ale szybko się w miarę do siebie dochodzi... no nie wiem jak jest z nacięciem mi akurat się obeszło bez
    Gabi czekamy na dobre wieści po wizycie. Trzymam kciuki za maleństwo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów