Strona 475 z 543
Pokaż wyniki od 4,741 do 4,750 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Mam nadzieję że jakoś to ogranę. Z tego wszsytkiego zapomniałam lekarza zapytać gdzie dostanę papiery że ciąża jest prowadzona (do becikowego) - ale chyba w rejestracji zapytam 24 jak będę robić badania. Nie wiem, na razie nie liczę ruchów małej, bo nie wiem nawet jak to robić, ciągle się wierciocha, choć coraz powolniejsze te ruchy są i nie przypominają fikołków.

Mam małą jedną walizkę a drugą taką torbę do wózka i chyba w to się spakuje do szpitala. Ciekawe czy obie torby będę mogła wnieść na porodówkę czy ta większa zostanie z rzeczami gdzieś? Musze dopytać o tyle rzeczy jeszcze.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kasiuszka26
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-07 zobacz kalendarz
    Papiery do becikowego lekarz wypełnia po porodzie

Junior Member
    zagubiona86

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    Kasiuszka26

Te dokumenty do becikowego wypisuje ginekolog do którego chodzę tak?Wiem głupie pytanie, ale prawdopodobnie będę rodzić w szpitalu w którym nie pracuje mój lekarz i dlatego pytam.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Kozaczek musisz być dobrej myśli Trzymaj się swojego lekarza O ile wiem dzidzia siusiu częściej pod koniec ciąży poza tym ciśnienie jest większe Lekarz nie chce aby narka się zniszczyla Po porodzie i tak do obserwacji Ważne jest usg mniej więcej w 7 dobie życia kiedy maluch już sam je i regularnie się załatwia
    Co do laktacji to że teraz nic nie leci to nie znaczy że po porodzie też tak będzie Mi nic nie wycieka a spodziewam się że po porodzie laktcja ruszy normalnie Rozmiar biustu też o niczym nie świadczy Wykarmilam dwoje dzieci więc wiem co pisze Bez laktatora bez butelek i bez smoczkow Ważne jest aby dzidzie systematycznie przystawiac do piersi i nie poddawać się kiedy coś idzie źle

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Lekarz prowadzący ciąże wypisuje dokumenty do becikowego.

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Co do skarpetek też mam ich dużo cała reklamowke ale w różnych rozmiarach Większość mam po starszakach Poza tym uwielbiam robić zakupy w ciucholandach Dziś też byłam na takiej wyprawie mój mąż się śmieje ze mnie z tego powodu czasem też złości a ja teraz jeszcze jezdze jak mogę bo wiem że po porodzie będę uziemiona przynajmniej na rok więc korzystam jak moge Dziś akurat znalazłam oslonke do łóżeczka, sukienke dla córki, spodenki dla syna a tu jakieś autko jakieś bluzki pizamy itp Co do zwolnienia dla męża to zależy od lekarza ja mogę zgłosić się zarówno do lekarza gin NFZ lub prywatnego bo byłam prywatnie na 2 usg Ostatecznie lekarz rodzinny też może wypisać

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Dzięki za info dziewczyny. Ja też uwielbiam lumpeksy. Ale w ciąży lepiej za często nie chodzić, bo te ciuszki są jakoś chemicznie prane i chcąc nie chcąc wdychamy te zapachy. No i dlatego nie do każdego mogę wejść, w niektórych mam ogromny atak kaszlu. Więc ostatni raz byłam w marcu na porządnych łowach.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Famirabelka
    Rzeczywiście zależy od sh. Ja raz jak byłam w takim jednym to po praniu i płukaniu było dalej czuć ten zapach więc musiałam kolejny raz pralkę włączać. Teraz na szczęście ten, do którego chodzę jest znośny, zadbany i szybko robię zakupy, a zapach nie odraża. Jedyny minus to fakt, że lump ma wyceniane rzeczy, ale i tak niektóre ubranka bardziej się opłaca kupić tam i nawet nowe z metkami niż w sklepie.

Do tych, które nie są na fb grupie. Fajne promocje są w Tesco z kompletów ubranek i niby fajne też szykują się w PEPCO

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Eris zgadzam się z Toba w 100% I licze ze u mnie tym razem pójdzie sprawniej niz poprzednio. Mój syn jest wczesniaczkiem wiec musiałam sie zdrowo napocić zeby laktacja ruszyła, bo przez kilka dobrych dni mial w nosie szukanie pokarmu, spal i spal wiadomo, ze po cc zanim sie wszystko rozhula to też troche mija. Jestem dobrej myśli ale jednak laktator biorę bo tak jak mowie dla mnie byl zbawieniem. Mam nadzieje ze dotrwam spokojnie do terminu bo w poniedziałek miałam wizytę i gin mi dala maksymalnie dwa tygodnie ze względu na te silne bóle które mam. Z reszta w sobotę jadę do szpitala i jestem ciekawa co mi tam na IP powie lekarz o tym predwczesnym porodzie. Mi sie wydaje ze nie jest tak i raczej dotrzymam.

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Eris wiem wiem. Nie panikuje, bo wiem, ze powiększenie jest spore juz, ale wiem, ze lekarz chce dobrze, bo nie ma sensu rodzic w szpitalu, który nie ma specjalistów i beda musieli odsyłać malutką do wojewódzkiego, bo teraz wszystko podstawa to konsultacje. Tylko jak mnie złapie to po prostu mam daleko i ta droga to będzie trzeba się spinać, bo syn szybki poród był.

Co do laktacji... poczytajcie conieco, każda kobieta ma pokarm od 16tc sie produkuje. Moje piersi nie są juz nabrzmiałe, nie są jakieś mega normalnie podobne jak wczesniej, a laktacja na bank ruszy, a i nic mi nie leci nawet jak ścisnę hehe a synuś 1,5 roku miał mleka a mleka hehe

W lumpeksach są zasypywane ciuchy po prostu w proszkach takich żeby myszy i szczury się nie łapały tego u takie ogolnie potocznie mówiąc odkażające. Bo jak prowadziłam taka działalność to był warunek konieczny, jedyny wymóg większy jeśli chodzi o sh zeby prowadzić legalnie ten interes
    Nabawiłam się niezłej alergii na to dzisdostwo. Ale nadal chodzę po lumpach tylko nie mogę długo przebywać w takim "mikroklimacie"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów