Strona 474 z 543
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Member
    ERIS

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-18 zobacz kalendarz
    Z najmłodszym mamy usg we wtorek poprzednio ważyl 2200 w 32 tyg z moich obliczeń wychodzi ze przybieral około 150 gr tygodniowo teraz pewnie trochę przyspieszył Okaże się Poza tym wizyta u gin w piatek za tydzień mam nadzieję że pobiera GBS to bedzie 36 tydz wczesniej nie chcą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    W ogóle ile par skarpetek tych najmniejszych posiadacie lub planujecie mieć?
    Ja mam 5 i wydaje mi się to jakoś mało, ale z drugiej strony na chłodniejsze dni mam pajace i półśpiochy, więc nie wiem jak mam się zapatrywać na tę sprawę.
    Tak samo ile planujecie mieć smoczków?
    Wystarczy na początek jeden i jeśli przypasuje to wtedy kupić zapasowy czy lepiej od razu mieć np. 2 sztuki?
    Ostatnio edytowane przez megianto ; 10-05-17 o 21:17

Junior Member
    zagubiona86

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-25 zobacz kalendarz
    MEGIANTO
    Ja też mam jak na razie 5par skarpetek i zastanawiam się nad dokupieniem jeszcze kilku,bo właśnie wydaje mi się,że to mało.
    A jak to jest z tym macierzyńskim?Jestem zarejestrowana w UP.Gdzie składa się jakieś dokumenty?I może to mąż załatwić czy trzeba osobiście?

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    Famirabelka. Jeśli znasz sie na materiałach, to nie wiem czego za te pieniądze oczekujesz? Dobry materiał kosztuje... Ja kupiłam wczoraj na szybko rożek za 30zl w textil market, szału nie ma, jakos bardzo mi nie zależy, mam 3 otulacze bambusowe, ale boje się, ze będzie zimno przez tą naszą cudowną aurę.
    Co do schylania się i wchodzenia gdziekolwiek: w pierwszej ciąży absolutnie nie znalałam tego o czym każda teraz narzeka. Do końca depilacja i buty, pazurki... Teraz tak kolorowo nie ma

Marchew cudowne wiadomości serce rośnie!!!!

Senior Member
    Kozaczek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-18 zobacz kalendarz
    Data
    17.07.2013
    My po ostatniej wizycie średnio. Powiększone UKM rośnie bardzo szybko. Już jest 12mm. Czyli prawie 2 razy tyle co na początku 3 trymestru. Zatem mamy rodzic w szpitalu klinicznym. Oddalonym 60km od Nas. Dobra godzina drogi, cholera. Jak nie rozwinie się nic samo w poniedziałek moj gin ma mi załatwić miejsce i pojadę na wywołanie.
    Dzisiaj po prostu po zakupach łamało mnie tak w krzyżu. Brzuch ciagle spięty... dostałam biegunki echhh... Na szczescie prysznic i Nospa troche mnie wyciszyły... Naprawdę juz wole chyba wywołanie... Ta droga mnie stresuje
    Zatem uciekamy spać !

Ja właśnie się wybieram na moją 3 już z resztą krzywą cukrową. Do tej pory mi było wszystko jedno, ale jak sobie pomyśle to tym razem czuje już niesmak.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Megianto ja Ci życze, żeby ten Twój promotor się opamiętał, bo stres Ci na prawdę nie potrzebny.

Zagubiona ja z doświadczenia wiem, że kupno laktatora po porodzie to średni pomysł. Jeśli nastawiasz się na karmienie piersią to lepiej mieć jednak laktator wcześniej, żeby rozkręcić laktację już w szpitalu. Ja kupiłam po porodzie z synem laktator z Tommee Tippee i sobie go chwalę. Teraz mam od siostry z Aventu ręczny i mówi, że lepszy od tego mojego. Zabieram od razu do szpitala, a że będę miała cc to na dwa dni przed planowanym cięciem będę już sobie pobudzać laktację bo po cc jednak nie od razu to mleczko się pojawia. Dużo koleżanek moich tak robiło i sprawdził się patent, więc i ja zobaczę czy zadziała.

Co do imienia to jedno i drugie ładne, ale mam siostrzeńca Franka i chyba dlatego to imię bardziej do mnie przemawia

Eris z tą opieką po porodzie to nie zawsze jest tak kolorowo, bo lekarze szczególnie po sn nie chcą dawać. Jak dla mnie powinni być bardziej empatyczni. Mój mąż po cc dostał tydzień opieki na mnie a tacierzyńskie odbierał ponad pół roku później, jak na wakacje lecieliśmy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Megianto ja mam dwa smoczki, wiem z doświadczenia że jeden może się gdzieś zapodziać, czy pobrudzić na spacerze i lipa więc lepiej mieć dwa.

Kozaczku będzie dobrze, jestem ciekawa jak ten Twój lekarz załatwi sprawę, ale zna się na pewno facet i nie może być inaczej jak tylko dobrze.

Skarpetek mam hmm duuużo, więc nie pomogę ale to są różne rozmiary. Od baaardzo malusich, po 13-15 rozmiar. Te malutkie mi się przydały przy Kacprze bo miał mega malutkie i chude stópki, teraz jak Filip będzie większy to pewnie nawet mi się nie przydadzą, ale 5 par spokojnie Ci wystarczy bo tak jak mówisz, masz śpiochy i pajace.

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    Hej.
    Właśnie wróciłam z wizyty. Dostałam skierowanie do szpitala, na wypadek gdyby mala chciała się u nas pojawić wcześniej. Do tego zapisałam się na GBS oraz na KTG. No i termin porodu jednak mam mieć liczony z OM. Czyli wypada 16.06. Czyli w sumie zostało nie wiele tygodni.

Moje siostry nie kupowały laktatora. Jedna miała CC a druga SN. Nie był ten laktator potrzebny. Obie miały laktację pierwsza klasa. Ciekawe jak będzie u mnie. Na razie mam spokój i nie używam jeszcze wkładek laktacyjnych. Troszkę mnie to martwi, ponieważ siostry w 35 tc już miały pierwsze oznaki laktacji. A ja nic, nawet piersi mi zmalały ostatnio. U mnie też wcześniej nie pobierają niż w 36 tc tego GBS.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Famirabelka
    U mnie też nic nie leci, a pokarm jakiś tam jest, bo jak się ściśnie pierś to trochę wyleci. Także się nie przejmuję.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów