Strona 468 z 543
Pokaż wyniki od 4,671 do 4,680 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Gabi tu na weekend zazwyczaj jest cisza ja też przytyłam tak 11-12 kg teraz mam 62 kg na wadze i właśnie nie jem dużo tylko czasem chapne coś słodkiego. Ale ile nam zostało można sobie jeszcze troche poszaleć później trzeba bedzie się bardziej pilnować przy karmieniu więc nie ma co sobie żałować

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Ewelina to ja prawie taką miałam wyjściową wagę W sumie to 10,5 kg do przodu z czego przez ostatni miesiąc 4,3 kg aż przytyłam.

Senior Member Awatar Minion87
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! faktycznie cichutko tu przez weekend i nie ma co podczytywać

Jak Wasze samopoczucia? Ja z dnia na dzien coraz gorzej sie czuje. Łapią mnie chyba wszystkie ciążowe dolegliwości....opuchnięte nogi, ręce, ból pleców, zgaga, bieganie na siku co chwila straszna ta końcówka i brak sił zeby spakować sie do końca...niby wszystko mam kupione ale jakos bez ładu i składu to trzymam

A jak u Was z wyprawkami?

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    U mnie wyprawka gotowa, łóżeczko złożone wszystko w gotowości Torba przy drzwiach hehe, brakuje tam klapek pod prysznic, bo wygodnie mi w nich się chodzi

Samopoczucie okropne ciężko nogi puchną, spojenie znów strasznie dokucza reszta do zniesienia

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ja dziś złożyłam zamówienie na Gemini, jutro chcę kupić koszule i szlafrok i powoli pakować torbę jak zamówienie przyjdzie.
    Na wózek czekamy, ale w tym tyg na pewno nie odbierzemy bo będę sama - M w delegacji.
    Pierwsze dwa prania zrobione (pieluszki, kocyki, ręczniki itp.), jedno już wyprasowane w szafie, drugie się suszy. Od poniedziałku biorę się za ubranka. Pobyt w szpitalu uświadomił mi, że wcale tak dużo czasu nie ma i wolę to zrobić teraz a już na samym finishu odpoczywać ( u mnie 33+3). Poza tym będę miała pierwszy tydzień w domu na zwolnieniu więc pewnie będę sobie wymyślać zajęcia żeby za bardzo nie tęsknić za pracą

Senior Member
    megianto

O mnie
    U nas wyprawka prawie gotowa. Planuję jeszcze kupić cieniutką podusię do wózka na później dla małego, kilka ubranek oraz wanienkę. Poza tym minus, że remont daleko w polu i jeszcze łóżeczko w kartonie, a ubranka niepoprane.

Member Awatar aspis23
    O mnie
    Jestem mamą dwójki Szkrabów
    Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, kostka już prawie ok, potrafię normalnie na nią stanąć i boli tylko trochę. Wieczorami okładam lodem i smaruję altacetem bo opuchnięta, a dzisiaj odbieram stabilizator więc będzie trochę łatwiej. Nie za bardzo stosuję się do zaleceń ortopedy, że mam leżeć z nogą do góry, bo jakbym nie pochodziła i nie rozruszała tych nieszczęsnych kości krocza, to do porodu by mnie chyba na wózku inwalidzkim wieźli.
    W piątek byłam na wizycie prywatnie i wszystko ok w sensie ilość wód, łożysko i przepływy. Córcia przyrasta, ma 1987g - niby niedużo, szczególnie w porównaniu z wagami jakie podajecie dla swoich bobasów ale syn na tym etapie czyli w 34 tygodniu też miał ok. 2 kg, a urodził się 3150g. Teraz też lekarz stwierdził, że dziecko powinno ważyć powyżej 3 kg. Co do krwi, to ginowi nie spodobała się ta informacja, pytał czy się nie przemęczyłam czymś, czy współżyłam w ciągu ostatnich dwóch dni, a tu ani jedno ani drugie. Stwierdził, że to może być oznaka przedwczesnego rozwierania szyjki albo czegoś z łożyskiem ale przy badaniu wszystko było w porządku. Ostatnia jego hipoteza dotyczyła jakiegoś mikrourazu przy aplikacji globulki. hmm może i to możliwe.
    Kozaczek fajnie, że masz dzisiaj ostatni dzień z luteiną. Ja od 2 tygodni mam w końcu luteinę podjęzykową, bo zaczęłam dostawać jakiejś infekcji i gin przepisał mi globulki więc musiał zmienić drogę podawania luteiny. W czwartek mam u niego wizytę i dowiem się, czy to będzie już koniec, czy będę musiała jeszcze do końca wziąć tę luteinę dopochwową, która jeszcze mi została.
    Co do wyprawki, to brakuje mi jeszcze wanienki, wagi i kosza mojżesza, z czego tylko wanienka jest konieczna. Zastanawiam się też, czy nie kupić do porodu za parę zł t-shirta męskiego w rozmiarze XXXXL, żeby nie korzystać od razu ze szpitalnych koszul z tyłkiem na wierzchu, no i żeby nie szkoda było wyrzucić od razu po porodzie. Wszystkie ubranka mam już wyprane w "dorosłym" proszku i tak za 2 tygodnie zacznę stopniowo prać w dziecięcym i wtedy też będę prasować. Jeszcze wózek musimy wyczyścić, kupiliśmy już nowe opony, tylko trzeba je napompować i zamontować. Dobrego dnia!
    [/url]

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Aspis to u nas mały też podobnie wagowo się szykuje. Lekarz non stop powtarza, że drobne dziecko będzie. Jednak wg mnie ważne, że zdrowe. Poza tym u nas w rodzinie i rodzinie narzeczonego raczej wszyscy mieli nieco ponad 3 kg czyli od normy nie odbiega

Uważam, że drobne dzieci nie rożnią się niczym od tych dużych tylko wagą są tak samo zdrowe I rozwnięte. Dlatego powinna natura robić tak żeby wszystkie dzieciaki rodząc się miały około 3 kg nam mamom było by łatwiej je urodzić. No,ale nie ma tak łatwo, jak chodziłam na noworodki po córke to panie pielegniarki ciagle mowily #a pani po to najwieksze dziecko#. Wtedy mialam gdzies co mowily, ale teraz mysle, ze to bylo troche nie na miejscu. Duże małe średnie to naszego kochane dziecko.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    No dokładnie, nie ważne ile dziecko waży tylko najważniejsze żeby donoszone było. Mój pierwszy synek był urodzony 3 dni przed terminem a ważył 2950g , więc chudy a zdrowiuśki i 10 pkt dostał. Teraz się szykuje dzidzia na ok 3500 g

Aspis dobrze ze mi przypomniałaś , muszę wóżek wyprać po Starszaku. A tak to już wszystko mam. Zaraz idę się pakować bo już 35+5 więc chyba nawjyższy czas A co do koszul w szpitalu to w niektórych dają koszule a w innych nie dają, ale te koszule takie średnie...Ja miałam taką wielką...musiałam zostać w staniku dopiero na porodówce sobie zdjełam bo przecież świeciłabym cyckami na korytarzu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów