Strona 467 z 543
Pokaż wyniki od 4,661 do 4,670 z 5427

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Aspis współczuję i to na ostatniej prostej
    W szpitalu w którym będę rodzić co do warunków to są całkiem dobre porodówka i sale miały remont w 2007 roku. Na każdej sali porodowej łazienka. Sale po porodzie są 1 osobowe dla cc, a po sn 3 osobowe i łazienka w każdej wiec nie mam co narzekać. Znieczulenia nie ma jedynie gaz wiec żadna rewelacja.
    Ewelina ostatnia wizyta? Ja teraz będę mieć co tydzień, bo to już 9 miesiąc. Odebrałam dziś wyniki GBS pani w lab. powiedziała, że super wiec mam ujemny z czego się cieszę Moja wizyta dopiero w środę albo już w środę kurcze jakoś czas ostatnio szybko leci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    megianto

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    A ja dziś trafiłam na fajną stronkę gdzie w końcu jest opisane wszystko o porodówce, planie porodu itd.
    Informacje znalazłam na stronie gdzie rodzić, a na stronie szpitala mało co jest napisane. Nie rozumiem tej polityki.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Marta, ja tak miałam w pierwszej ciąży że ostatnia wizyta w 37 tc , a tu już w 36 ostatnia...troche słabo wg mnie ale ok skoro lekarz jest spokojny to ja też będe. Tylko właśnie wyniki GBS muszę odebrać.

U mnie w szpitalu dają znieczulenie i oprócz tego jest wanna jakby któraś miała ochote na poród w wodzie , ale wtedy wiadomo bez znieczulenia. 4 sale porodowe w każdej może towarzyszyć druga osoba. Nawet full wypas...ale i tak wg mnie najważniejszy jest personel..jak się trafi na byle jaką położną to i dobrze wyposażony szpital nie pomoże.

Ja mam do wyboru 4 szpitale dwa jakies 10 min drogi I dwa 30 min drogi. Na ten moment wszystkie są pięknie wyremontowane, łazienki w salach I inne cuda. W tych 30 min drogi można również rodzić w wodzie jest znieczulenie, cudny wygląd, pokoje dla tatusiów, ale jest zasadnicze ale gdy coś jest nie tak wioza cie do krakowa. Kolejny szpital ktory jest 30 drogi rowniez ma super warunki I daja od drzwi znieczulenie lub robia cesarke jak ktos chce, warunkek jest prosty trzeba chodzic prywatnie do ktoregos lekarza ktory tam pracuje on ci wyznacza termin przychodzisz robi prowokacje a jak nie pojdzie to cesarke I z glowy, dodatkowy minus to fakt ze rowniez jak tam jest cos nie tak do jedziesz karetka do innego szpitala. Szpitale 10 min drogi sa potocznie nazywane stary I nowy, obydwa sa wyremontowane, kazda sala z toaleta porody rodzinne na nowym nawet przy cc moze byc tata jak chce. Szpitale bardzo dobre maja wszystkie oddzialy jak by co jest pomoc na miejscu. Teoretycznie oda chwala sie znieczuleniem, jednak nigdy nie ma anestezjologa wolnego zeby je podac I jeszcze nie slyszalam zebys ktos ze znieczulenia skorzystal. W nowym jest tez wanna do porodu, drabinki I inne cuda, pozatym znam tam osobiscie 3 panie położne, mój lekarz tez ma tam dyzury. W starym już rodzilam tylko wtedy byl jeszcze przed remontem, bylo ok polozne wspaniale, lekarka okrutna, potem bylo srednio. Po remoncie w starym rowniez sa toalety w kazdej sali max 3 osoby na sali, porody rodzinne bez problemu, sa worki sako I drabinki I prysznic I pilki, moj lekarz tam tez pracuje. I teraz właśnie ciagle mysle stary czy nowy, na starym rodzilam, ma swietne opinie. Ale ciekawi mnie nowy tam mam znajome ale czy to cos da, czy akurat je spotkam, noworodki maja tam zle opinie ze panie sa nie mile. Mąż koniecznie namawia mnie na stary a ja sama nie wiem, smieje sie ze pojedziemy na stary, ale jak dyzur bedzr miala ta lekarka ktora byla przy moim pierwszym porodzie to wychodze. A tak powaznie jeszcze bede z lekarzem rozmawiec o wyborze. Troche tu wam nanudzilam ale zdziwilam sie ze u mnie w zwyklym malym miescie mam taki duzy wybor I takie dobre warunki sanitarne. U nas sloneczko wychodzi takze zaraz zaczynam pranie.

Senior Member
    megianto

O mnie
    Gabi
    Ja bym wybrała sprawdzony.

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Aspis kurka wspólczuję, na samej końcówce taka akcja :/ zdrowiej nam a z Małgosią pewnie wszystko ok

Ja wczoraj napisałam do swojej nowej pani ginekolog, u której miałam pierwszą wizytę dokładnie tydzień temu. Pisałam bo miałam jej przypomnieć o ustaleniu terminu cc, wstępnie umówiłyśmy się na 23.06 ale zobaczymy czy ordynator klepnie ten termin. No i napisałam jej smsa, a dostaje odpowiedź, że sprawa w toku i napisze mi jak będzie znała termin. Więc fajnie, że w końcu jakaś pani doktor, za którą nie muszą biegać żeby coś załatwić.

Aspis daj znać jak po wizycie i co Ci powiedział gin o tej krwi na wkładce. Ja niestety też od ponad tygodnia mam takie atrakcje, czytałam że to albo przemęczenie albo oznaka porodu przedwczesnego. Okaże się.

Member
    mamuska_moniuszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Hej hej u was. Czytam regularnie ale z odpisywaniem trudniej.

U mnie jest też duży wybór szpitali. Każdy raczej ma dobre opinie. Blisko szpitale wiec pewnie każdy walczy o pacjentki. No bardziej się boje na kogo trafię przy porodzie lekarza czy położna...wszędzie są perełki które nie odpowiadają rodzącej. Tego tez się boje.

U was już ostatnie wizyty? Ja mam teraz 15 mają to bedzie koniec 35 tyg. Ciekawe co lekarz powie.

Co do starszaka w domu. To mu mówimy i pokazujemy ze w brzuszku jest dzidziuś ale myślę ze on tego nie rozumie jednak. Boje się jak zareaguje i jak się będzie zachowywał. Dużo bardziej się boje niż na początku ciąży. Oczywiście będę się starała także z nim spędzać czas jak dotychczas ale też uczyć to ze jest siostrzyczka. Bartek dużo się przytula teraz więc na pewno nie mogę to potem odrzucić...strasznie to brzmi. Mam nadzieję ze nie będzie źle. Choć do słów które wcześniej któraś przytoczyła to nie widzę nic niestosownego w zdaniu "cii bo dzidziuś spi" bo jednak musi się uczyć ze nie można krzyczeć i przeszkadzać jak ktoś śpi. Tak samo mówię jak np tata spi itp i tez będę mu tłumaczyć ze jak on śpi to też jest cicho itp
    Ostatnio edytowane przez mamuska_moniuszka ; 05-05-17 o 14:18

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    megianto

O mnie
    U mnie kolejna 9 maja a tak to na pewno jeszcze jedna w czerwcu, chyba że lekarz zaleci teraz częstsze wizyty niż co 4 tyg.

Senior Member
    ewelina110389

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-07 zobacz kalendarz
    Mrówka ja też się boję z tym usypianiem dwójki dzieci...bo mój Filip sam nie pójdzie spać do swojego pokoju tylko trzeba iść z nim poczekać aż zaśnie i wtedy wyjść. A mężą często wieczorami nie ma więc myślałam że jak Młodszy zaśnie na piersi to wtedy go odstawie i pójde położyć Starszego. Ale to takie moje plany jak zaraz się okaże że Młody się będzie budził albo Starszy denerwował że musi czekać. Wszystko wyjdzie w praniu
    Ale nie chcę żeby starszak czuł się odrzucony dlatego najlepszą strategią myśle że jest zaangażowanie starszego dziecka do pomocy nad Młodszym a oczywiście jak mamy wolną chwile to nie zajmujemy się sprzataniem tylko naszym starszym dzieckiem dla którego to jest nowa sytuacja.

Ja tak jak wspominałam już wizyt nie mam , chyba że do 20 maja nie urodze mam przyjść że lekarz zbadał dopływy jakieś tam nie zapamiętałam tego

Ale tu zrobiło się cichutko dziewczyny, jak u was z wagą bo ja się właśnie zwarzyłam I teraz zaczelam szybko przybierac od początu mam na plusie 12 kg. Nie jem nie wiadomo czego owszem czasem zjem cos slodkiego, no ale bardziej chyba slodkiego przy karmieniu sobie warto odmówić niż teraz.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

czerwcowe mamusie 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów