Strona 465 z 543
Pokaż wyniki od 4,641 do 4,650 z 5429

Czerwcowe Mamy 2017

Senior Member Awatar mrówka17
    O mnie
    17-06-2017
    Co do rożka to ja mam aż 3 aczkolwiek jestem totalnym przeciwnikiem trzymania dziecka w rożku, bo uważam, że jest mu za gorąco. Jeden kupiłam sama jeszcze przy Kacprze i posłużył nam jako kołderka, w samym rożku leżał może tydzień maksymalnie. Drugi dała mi siostra po swoim synku razem z innymi rzeczami których się pozbywała a trzeci (usztywniany) dostałam przedwczoraj od teściowej. Szkoda, że nie spytała czy chcę, bo pieniądze wyrzucone w błoto jak dla mnie. Czerwiec to nie miesiąc na grzanie dziecka w rożku. Oczywiście chodzi mi tu dziewczyny o moją ilość, bo jeden jak najbardziej może Wam się przydać. Ja nie wiem co z tymi rożkami będę robić wezmę na pewno do szpitala, bo mam w rozpisce. Potem w domu pewnie pójdzie totalnie w odstawkę.

Właśnie zamówiłam sobie kilka rzeczy do pokoju małego i się mega cieszę, bo to już ostatnie zakupy, który miałam zrobić. Teraz pozostaje mi tylko czekać na Filipka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-10 zobacz kalendarz
    No właśnie u nas jest w szpitalu też wymagany - więc na wszelki wypadek wzięłam, a 11 zł to nie majątek przy tylu innych wydatkach.
    10.06.2017 nasz maluszek już jest z nami
    14.09.2016 OM i pierwsza ciąża

Senior Member Awatar monikaim
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    ja nie mam raczej problemów ze snem, jedynie jak się położę na placach to nie mogę już tak swobodnie oddychać, ale na plecach półleżąca pozycja jest ok chociaż ja to śpię jak mi wygodnie

Ja dostałam dwa rożki, jeden taki fajny cieniutki drugi troszkę grubszy, ale się cieszę, bo w sumie cieplejszych ubranek nie mam. A jak będzie chłodniejszy dzień to ten cieplejszy rożek będzie jak znalazł

Famirabelka jak Cię niepokoi brak ruchów to jedź na IP zrobią ktg i się uspokoisz

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    megianto dzięki za link też skorzystam Szukałam wcześniej podobnych wzorów, a tego jest tyle i jakoś żaden mi nie pasował, a te są akurat
    U mnie dziś buro i ponuro zero słoneczka i czasem parę kropel deszczu.
    Mróweczko lepiej za dużo niż za mało lub wcale. Od zapasu głowa nie boli Różnie to bywa z pogodą i z pociechami tu się uleje tam coś przesiąknie

Member
    miła12

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-12 zobacz kalendarz
    Czesc Wszystkim

wczoraj całkiem przy okazji odwiedziłam porodówke w której chciałabym rodzic.

Reni i Monikam w zasadzie tak jak jest napisane na stronie to samo Pani położna powtórzyła, nic wiecej, jesli chodzi o ubranka to mogę korzystac ze szpitalnych jesli nie bede miec swoich....

Bardzo miłe połozne wszystko wytłumaczyła, nawet pokazała mi sale porodowa, chociaz ja nie chciałam.....od wczoraj cały czas o tym mysle, to mój pierwszy poród, wiec powiedzcie prosze czy tylko ja zaczynam wpadac w panike, czy Wy tez.....

Senior Member Awatar Martussia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-06-09 zobacz kalendarz
    Miła spokojnie mój nie pierwszy, a też myślę prawie cały czas. Im bliżej tym bardziej się martwimy czy damy radę to raczej normalne

Miła 12 ja tez bede rodzic po raz drugi a ciagle o tym myśle, czy będzie ok. Jedno napewno jest prawdą jak dostajesz dziecko to wszystko ucieka w dal ból, zmęczenie jak reka odjal. Nie wiem jak u ciebie w szpitalu ja wiem ze napewno nie dostane znieczulenia takze bedzie troche bolec, ale da sie jakos ogarnac. Bedzie dobrze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    monikapp

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-27 zobacz kalendarz
    Powiem Wam, że ja jakoś całkiem na luzie póki co podchodzę do tego porodu też mój pierwszy więc może po prostu nie do końca zdaję sobie sprawę z tego co wszyscy mówią, że boli itd.... jakoś tak zupełnie mnie to nie przeraża
    Dużo bardziej boję się tego żeby na czas do szpitala zajechać... tj. nie za wcześnie żeby nie spędzać tam długich godzin/dni, ale też nie za późno żeby nie urodzić po drodze, jakoś tak mi się wydaje, że jak już będziemy w szpitalu to się samo potoczy... oby
    A czas mam wrażenie przyspiesza z każdym tygodniem .... pamiętam jak na początku odliczałam dni a nie tygodnie ciąży, a teraz... 33 tydzień nam już się zaczął.

Senior Member
    megianto

O mnie
    U mnie niestety na nic prócz gazu rozweselającego też nie mogę liczyć. Szkoda, ale wszystko idzie przeżyć

Member
    monikapp

O mnie
    Mnie wystarczyła sama opowieść położnych ze szkoły rodzenia o znieczuleni zewnątrzoponowym żebym z całą stanowczością powiedziała "dziękuję nie biorę"
    Nie wiem czy taki był plan położnych czy zrobiły to zupełnie przypadkowo, ale po wysłuchaniu jak to wygląda zgodnie z mężem stwierdziliśmy, że poród bez znieczulenia brzmi zdecydowanie lepiej :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów